اساتید۱۳۹۷-۶-۳۰ ۱۰:۴۱:۴۸ +۰۰:۰۰

علیرضا محمدی

چکار کنم که زندگی ام تغییر کند؟
آیا من هم باید همان راهی را بروم که خانواده ام رفتند؟
آیا سرنوشت از قبل تعیین شده و آدم نمی تواند زندگی اش را آنطور که می خواهد رقم بزند؟
آیا این جمله واقعیت است که هرکاری انجام دهم بازهم نمیتوانم زندگی ام را تغییر دهم؟

اینها سوالاتی بود که در سالهای ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۴ و در اوج نا امیدی هر روز و هر روز از خودم می پرسیدم و هرچه بیشتر به اطراف نگاه می کردم جر ناامیدی چیزی نمی دیدم که بتواند من را به سر منزل آرزو هایی که دارم برساند و کار من فقط این شده بود که فقط اجبارا در زندگی زنده بمانم و هر روزم را با شکست هایی که دیگر برایم تکراری و عادی شده بود بگذرانم تا روز مرگم فرا رسد.
روز ها را به همین شکل می گذراندم تا اینکه یک شب که مثل همیشه در بین کانالهای تلوزیونی مختلف چرخ می زدم صحبتی را شنیدم که نظرم را جلب کرد! استاد موفقیتی داشت از باور و ایمان و اینکه میتوان با قدرت ذهن سرنوشت را آنطور که میخواهیم تغییر داد صحبت می کرد. انگار نور امید به سرتاسر وجود تاریک و نا امید من تابید، تا به من مژده دهد تو هم می توانی زندگی ات را بسازی. و از آن روز به بعد داستان مطالعه و تحقیق بر روی قانون جذب برایم شروع شد…

اما این همه ماجرا نبود!
با اینکه هرچقدر بیشتر پیش میرفتم درهای جدیدی به روی من باز می شد و حرف از قانونی که اسمش را ” جذب ” گذاشته بودند بیشتر گفته می شد اما باز هم انگار حلقه ای مفقوده این میان وجود داشت چون کارها درست پیش نمیرفت و یا اگر هم پیش میرفت باید شکست های پشت سر هم میخوردم تا به خواسته هایی که داشتم برسم و این برای من عجیب بود چون ” قانون جذب ” باید باعث بوجود آمدن این اتفاقات می شد نه اینکه من با شکست بخواهم اتفاقات را بوجود بیاورم، پس گوشه ای از کار ایراد داشت!
این آگاهی درست با زمانی مصادف شده که شکستی بسیار سنگین در زندگی ام به من فهماند زندگی میدان جنگ برای بدست آوردن خواسته ها نیست و تمامی این شرایط را خود من به ناخوادآگاه بوجود می آوردم و بهای سنگین آن تجریه ای بسیار زیبا را برایم فراهم کرد که از یک فردی با ذهنیت شکست خورده که فقط قوانین جذب را می دانست به انسانی موفق در نوع خودم تبدیل شوم و این رسالت را درخود یافتم که باید بصورت کاملا کاربردی این دانسته ها را به دیگران هم یاد بدهم تا بدانند قانون جذب صرفا برای تسکین دردو حال خوب موقتی نیست بلکه درمان و دقیقا وسیله ساختن زندگی است و با تمام وجود شروع به آموزش کاربرد این قوانین به دیگران کردم و به بسیاری از افراد آموزش کاربردی قوانین جذب را دادم و با آنکه بسیاری از آنها این قانون را می دانستند و موفق نشده بودند اینبار طعم شیرین پیروزی و موفقیت را چشیدند.

دوست من تو هم میتوانی زندگی ات را بسازی تا به آرزوهایی که داری برسی فقط باید بدانی از این قوانین چطور استفاده کنی تا اینکه تو هم بتوانی به سادگی زندگی ات را بسازی نه با آن سختی که خیلی ها تصورش را دارند.

با من باش و به گفته هایی که به زبانی بسیار ساده می گویم گوش کن و تک به تکشان را عمل کن تا تو هم مانند بسیاری دیگر از افراد موفق معنا و طعم زندگی واقعی را بچشی.

علیرضا محمدی

از آنجایی که این قانون تا ٧٠٪؜ قوانین جذب را تشکیل میدهد و به اعتقاد من اکثر قوانین از درک این قانون بوجود می آید تصمیم دارم تا مطالبی را که برای این قانون کاربرد دارد را برای دوستان بصورت کاربردی و عملی بگویم.

اگر کاربرد قوانین را ندانید انگار چیزی را نیاموخته اید و این نقطه ضعف اکثر کسانی است که اسم قانون جذب به گوششان خورده است، این هدف را در نظر گرفته ام که به دوستان این قوانین را بصورت کاملا کاربردی بیاموزم تا آنها هم بتوانند از دریچه های بیکران ثروت و نعمت حداکثر استفاده را ببرند.

نتیجه همراه با عمل می آید و اگر نتایج نباشد دانش به تنهایی کاری از پیش نمیبرد، سایت دنیای ثروت این هدف را در نظر دارد که تعدادافرادی که از قانون استفاده کرده و نتیجه ملموس گرفته اند را بیشتر کند تا دیگران بدانند قانون جذب واقعا کاربرد عملی دارد و می تواند آنها را به خواسته هایشان برساند.

رادیو ثروت و تلویزیون ثروت می تواند منبع جایگزین برای اخبار منفی و صحبتهایی باشد که افراد مختلف با آن در طول روز درگیر هستند. این بخش با پرسش و پاسخ و مطالب مختلف می تواند انرژی لازم برای افرادی که میخواهند روزی شاد و پرنشاط را تجربه کنند فراهم کند.

photo 2017 09 26 17 12 04 - اساتید -
علیرضا محمدیمدیریت سایت دنیای ثروت

علیرضا سالاری

علیرضا سالاری هستم متولد ۱۳۶۴ ساکن استان کرمان شهرستان جیرفت مدرک کارشناسی ارشد در رشته عمران گرایش مدیریت منابع آب‌دارم. از سال ۱۳۷۸ به اصول موفقیت علاقه‌مند شدم. مباحثی مثل مثبت اندیشی، تغییر باور، قانون جاذبه، شاد زیستن و… شروع به مطالعه و تحقیق درزمینه موفقیت کردم. در ابتدا به نظر کمی خوش‌بینانه می‌آمد و باورش برایم سخت بود که این اصول جواب دهند تا اینکه بخاطر شرایط بدی که داشتم تصمیم گرفتم برای امتحان هم که شده روی ذهن، باورها و ضمیر ناخودآگاهم کارکنم. پس از مدتی شاهد تغییراتی در سطح زندگی‌ام شدم این اتفاقات گاهی آن‌چنان ملموس بودند که دیگران هم متوجه آن‌ها می‌شدند روزبه‌روز با دیدن این تغییرات باور و اشتیاق من بیشتر می‌شد که از اسرار ذهن، باور و ضمیر ناخودآگاه سر دربیاورم. در طی این مطالعات و تحقیقات دریافتم کیفیت زندگی من در تمامی ابعاد زاده ذهن من است. باورهای ونگرش من نسبت به مسائل زندگی تعین کننده کیفیت زندگی من در تمامی ابعاد است. در این مسیر دنبال ستاره شدن نیستم دنبال روشن کردن چراغی هستم برای آگاهی دیگران چون در این راه هر قدمی برداشتم تا به دیگران کمک کنم که در زندگی خود تغییر ایجاد کنند و زندگی بهتری داشته باشند، زندگی خودم بهتر شد. دنیا همانند منشور است هر نوری به آن به تابانی چند برابر همان نور به خودتان برمی‌گردد. به همین دلیل تصمیم گرفتم راه خدمت به دیگران را در پیش بگیرم. این رسالت من در زندگی است. احساس خوبی دارم چون توانستم رسالت خود در زندگی را پیدا کنم. تجربیاتی را که از راه‌های تغییر زندگی خود و کمک به دیگران به دست آوردم در قالب کتابی به نام “معجزه‌ای به نام هدف ” به رشته تحریر درآوردم. در این چند سال دستاوردهایم انقدر زیبا و جالب بودند که تصمیم گرفتم این دستاوردها رو با دیگران به اشتراک بگذارم تا همه بتوانند از آن‌ها بهره‌ مند شوند.

همه انسان‌ها درون خود گنجی دارند کافی است که بتوانند به این درون سری بکشند

سالاری - اساتید -
علیرضا سالاریاساتید دنیای ثروت

نسرین ایزدی معز

درود بیکران

همیشه دنبال گمشده ای بودم. چیزی که نبودش بشدت احساس میشد و معنای بلندی داشت و آن ؛

حضوری پاک و روحانی و حسی آرامش دهنده و همیشگی بود که هر لحظه به کمکش یک نفس کشیدن را به دنیایی جاوید بدل میکند
اکسیری تابناک پر از نغمه های روح فزا، که بود و نبودش تفاوت بین نور و تاریکی است
تفاوتی است بین شرق تا غرب
بین صعود تا فرود
این اشتیاق سوزان همیشه با من بود که به صلح درونی، پیشرفت و راههای عالی و کاربردی موفقیت شگفت در زندگی دست یابم

هرچند سالها مطالعه کنکاش و جستجو را در پی داشت اما نتایج به لطف خداوند یکتا به قدری زیبا و شگفت انگیز بود که واقعا مرا متعجب کرد
آن هم در راستای اتفاقات عالی و بسیار خوب که من دانستم که چه قدرت عظیمی در پس افکار من نهفته است

و هرچه بیشتر پیش رفتم دانستم که از پس این عطیه الهی، مسؤلیتی بر من است تا این شادی بی پایان، تزلزل ناپذیر و درخشان الهی را به نحوی در دسترس دیگر بندگان پاک خدا نیز قرار دهم و رسالت خودم را در پناه لطف الله بی همتا ارتباط گرفتن با ناخودآگاه از طریق روش قدرتمند داستان و… است که فارغ از سن و سال شخص اثری فوق العاده و غیر قابل کتمان دارد
هرچند گروه هدف، بیشتر بچه ها هستند که در سالهای نخستین زندگی خود و چون لوحی پاک و آماده نوشتن خط به خط خوشبختی ناب الهی در صفحه وجود خویشتند، اما این روش دستیابی به ناخود آگاه و عرضه بهترین و قدرتمندترین قوانین کائنات در راستای دستیابی به موفقیتهایی عالی و در خور و شایسته اشرف مخلوقات خداوند، سن و سال نمیشناسد

و چون این توانمندی خدادادی را از اولین سالهای عمر به صورت قصه و تأثیر عمیق و همیشگی بر ناخودآگاه درک کرده بودم، به تمامی دریافتم که راهی بس زیبا و درخشان در پیش رو دارم

اینکه قوانین زیبا و بی بدیل الهی را در قالبهایی کودکانه، به دنیای آماده جهش به سمت بهترین مواهب خداوندی ارائه دهم
هدف من کمک به دستیابی انسانها به گوهر پرقدرت وجودشان از کم مانع ترین و زیباترین و مفرح ترین روشهای ممکنه است
واین اشتیاق زیبا در من شکل گرفت که با محصولی در بردارنده تمام آنچه برای خوشبختی ارزشمند و والای انسانها نیاز است، با بیانی متفاوت و تاثیرگذار در پی ساختن اوقاتی شادو مفرح برای خانواده ها،نتایجی شگفت از موفقیت را نیز در روند زندگی آنها سبب شود.
و اینگونه سهم خود را در جهان هستی پروردگار ادا نمایم

باشد که در پرتو عنایات یگانه بی همتا، بچه های ایران زمین و سپس تمام بچه های دنیا، شکوهمند ترین و موفق ترین نسلها، تا این زمان در پهنه تاریخ گردند.

و این پایه زیبایی برای افزایش هرچه بیشتر و بیشتر آرامش و قدرت‌های الهی و درونی انسانها باشد

و خداوند را در جهت نیل به چنین خواسته زیبا و باشکوهی، بینهایت و صمیمانه سپاسگذارم

نسرین ایزدی معز

ایزدی معز دنیای ثروت - اساتید -
نسرین ایزدی معزاساتید دنیای ثروت

شیرین ایزدی معز

سلام ای رهبر ارکستر گلها
سلام ای مرکز یک کهکشان گل

سلام ای نغمه گیتار هستی
سلام ای شهد ناب جاودان گل

شیرین ایزدی معز هستم متولد ۱۳۵۹استان همدان شهر همدان کارشناسی ارشد علوم تربیتی دارم
از مقطع راهنمایی شروع به سرودن شعر کردم و در مدرسه به خاطر شعر و نگارش و اجرای برنامه سرامد بودم برای من سرودن شعر تا مقطع دبیرستان و دانشگاه و بعد آن هم ادامه یافت و در بداهه گویی سرعت فوق العاده بالایی دارم بیشتر در قالب غزل و دوبیتی کار میکنم اما در سرودن شعر برای کودکان و بزرگسالان و در قالبهای مختلف شعری مانند رباعی ،قطعه ،دوبیتی و …کار کرده ام .
دو کتاب شعر چاپ شده دارم به نام های تو را با نام شیرین می شناسم و شیرینا که در سال ۹۶ به چاپ رسید.
به مباحث روانشناسی موفقیت بسیار علاقمندم و در این موارد مطالعاتی دارم و بسیار خوشحالم که مضامین برخی اشعار من موفقیت و انگیزشی باشد .
من رسالت اصلی خودم را شعر و دکلمه می دانم و علاقمند کار در این حیطه ها هستم
تعدادی کار هم مختص کودکان و بزرگسالان بصورت شعر در حال انجام دارم.

گنجینه من شعر من است ای زیبا

اشعار دلم ، جان و تن است ای زیبا

من باغ گل و دفتر شعری دارم

نام تو در این نوچمن است ای زیبا

photo ۲۰۱۸ ۰۱ ۲۹ ۱۱ ۳۹ ۳۴ - اساتید -
شیرین ایزدی معزاساتید دنیای ثروت

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد. موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.