افراد موفق چه کسانی هستند

افراد موفق چه کسانی هستند : افراد موفق کسانی هستند که از خود آگاهی واقعی برخوردارند.

افراد موفق در برابر پیش آمدهای ناگوار ، به داروهای آرام بخش پناه نمی برند. آنها خود را به خوبی با مسائل و مشکلات زندگی تطبیق می دهند . این افراد خود را می شناسند و می دانند کی هستند ، چه عقیده ای دارند و چه نقشی د رزندگی ایفا می کنند و استعداد آنها چقدر است .

ما نیز می توانیم شخص موفقی شویم در صورتی که :

۱- چشم خود را به امکانات وراه کارهای موجود باز کنیم .

۲- در حال زندگی کنیم .

گفته ها و نظر فرد موفق این است: من خودم رادوست دارم و به آنچه از پدر و مادرم به من رسیده و در سرشت من به ودیعه گذارده شده ارج می نهم .

این گفته ها کلید اتکا به نفس در شخص است .شما می توانید از همین امروز از عزت نفس بیشتری برخوردار باشید به شرط این که :

-همیشه در زندگی آراسته و مرتب باشید .

– در هر مکالمه تلفنی یا اولین ملاقات ، ابتدا نام خود را بر زبان آورده و خود را معرفی کنید . باارج نهادن به نام خود ، عادت می کنید برای خود ارزش قائل شوید .

– افراشته و مقتدرانه  با حالت آرام و گامهای بلند راه بروید ، ثابت شده افرادی که چنین راه می روند به خود اعتماد دارند.

– با زبان مثبت و دلگرم کننده صحبت کنید و همواره لبخندی بر لبان داشته باشید .

افراد موفق براین باورند که خود آنها قادر به کنترل و جلوگیری از حوادث زندگی بوده و هستند . ما هم از همین امروز برای تقویت حس قبول مسئولیت و کنترل خود وارد عمل می شویم ، به شرط اینکه :

– آشکارا و شرافتمندانه مسئولیت وضع کنونی خود را به عهده بگیریم .

– هر روز در هر کاری این شعار مثبت را با خود دشته باشیم:پاداش هایی که من در زندگی دریافت می کنم به دلیل خدماتی است که انجام می دهم .

– یک برنامه زمانی منظم برای کارهایمان در نظر بگیریم و کار امروز را به فردا واگذار نکنیم .

 مطالب مرتبط :

يك ديدگاه

  1. parisa بهمن ۵, ۱۳۹۶ در ۱۲:۲۸ ب.ظ - پاسخ دادن

    با سلام و درود
    به نظر بنده افراد موفق همونطور که قبلا هم در مقالات قبلی اشاره کردید از شکست های قبلی خود و دیگران درس میگیرند و آن را چراغ راه خود قرار میدهند و با اگاهی از آن و توانایی های خودشون مسیر راحت تر و بهتر راانتخاب میکنند.
    سپاس فراوان

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.