باتلاق عسل

باتلاق عسل یعنی چه و منظور از افتادن در باتلاق عسل چیست؟
چطور میتوان از ورود به باتلاق عسل جلوگیری کرد؟
قانون ۸۰-۲۰ به چه معناست و چگونه میتوان طبق آن عمل کرد؟

عده ای از افراد که میخواهند به خواسته ها و اهدافشان برسند ، ابتدا برای رسیدن به آنها
به برنامه ریزی و هدف گذاری میپردازند ، روی ضمیر ناخود آگاه ، توانایی و باور هایشان کار میکنند و به کنترل ورودی هایی که به ضمیر ناخودآگاه میروند میپردازند و مس از مدتی شروع به حرکت به سمت اهدافشان میکنند و معمولا کسانی که میخواهند به خواسته هایشان برسند بر طبق قانون ۸۰-۲۰ عمل میکنند و پیش میروند.
سوال اینجاست که چطور طبق این قانون عمل کنیم تا به اهداف مورد نظرمان برسیم؟
این افراد با تعیین زمان برای اهدافشان و پیش رفتن بسوی آنها ممکن است بعد از بدست آوردن پیشرفت هایی ، حرکت نزولی پیدا کنند و بجای بهتر و بهتر شدن ، به سمت بد و بدتر بروند! و سیر بدست آوردن اهداف و رسیدن به خواسته ها به شکست تغییر میابد.
اما دلیل این اتفاق در زندگی افراد موفق چیست؟
چه چیزی باعث میشود برخی پس از رسیدن به مراحلی از اهداف طبقه بندی شده خود به سمت شکست میروند؟

لینک دانلود مستقیم فایل ویدئویی

توسط |۱۳۹۷-۵-۹ ۱۸:۰۱:۵۶ +۰۰:۰۰فروردین ۱۴ام, ۱۳۹۷|تکنیک های موفقیت, موفقیت, ویدئو|۱ ديدگاه

يك ديدگاه

 1. ab_malek فروردین ۱۴, ۱۳۹۷ در ۱:۰۹ ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام
  خیلی عالی بود
  من طبق تجربه خودم سه راه رو برای گیر نکردن در باتلاق عسل پیدا کردم.
  ۱- علت اینکه تصمیم داریم به اون هدف آخری برسیم رو با چرایی های مختلف برای خودمان واضح کنیم و وقتی به هدفهای کوچک رسیدسم آنها را مرور کنبم تا انگیزه ی حرکت رو به جلو رو داشته باشیم. به قول نیچه:کسی که چرایی برای زندگی یافته است، با هر چگونه ای خواهد ساخت.
  ۲- یک سیستم پایش روزانه و هفتگی و ماهیانه برای خودمان تعریف کنیم و مدام از خودمان بپرسیم که آیا با روند فعلی در ۳تا ۵ سال آینده به جایگاه مد نظر خودمان میرسیم یا نه؟
  ۳- مدام به خودمان با روش های مختلف انگیزه بدهیم. همانطور که ما با یک بار غذا خودن نمی توانیم تا ابد سیر بمانبم، بنابراین با یک بار انگیزه دادن به خود هم نمیتوانیم تا ابد با انگیزه بمانیم.

  یه نکته ای هم این وسط وجود داره، به نظر من کسانی که به کاری که انجام میدهند عشق و علاقه شدید دارند به ندرت در بانلاق عسل می افتند.
  موفق باشید.

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.