با نا امیدی مقابله کنید

با نا امیدی مقابله کنید : ۱- همه چیز تغییر میکند . زندگی شما مدام درحال تغییر و تحول است . حتی زمانی که شما از کارهایی که برای بهتر شدن اوضاع انجام میدهید مطمئن نیستید . فقط بدانید که شما تا ابد احساس ضعف و درماندگی نخواهید داشت.هیچ چیزی و هیچ اتفاقی همیشگی نیست با نگاه به گذشته متوجه این  قانون میشوید همه ی انسانها همواره دستخوش تغییرات بسیاری هستند.

۲- شما از پس گرفتاری ها در گذشته برآمده اید . شما قدرت ، هوش ، ابتکار و مهارت حل مسئله برای بر آمدن از پس این یکی را نیز خواهید داشت.به اتفاقات ناگوار گذشته ی خود که رجوع کنید متوجه مشکلاتی میشوید که در آن زمان احساس میکردید شما را از پا درمی آورد ! اما به حال خود نگاه کنید!!آیا از پا درآمده اید؟آیا بعد از آن مشکلات چیزی از شما نمانده؟

۳- حتی وقتی که شما گیرافتاده اید و احساس درماندگی و ضعف دارید چیزهای ارزشمند زیادی برای یاد گرفتن از آن موقعیت وجود دارد . ببینید چه چیزی از این یکی میتوانید یاد بگیرید؟ میتوان از تمام اتفاقاتی که در زندگیمان رخ میدهد بزرگترین درس ها را گرفت!

۴- اگر به گذشته فکر کنید ، زمانی را به یاد می آورید که به خواسته ای که داشتید نرسیدید و به سمت چیزی بهتر از آن هدایت شدید . گاهی اوقات نرسیدن به چیزی که فکر میکنید و میخواهید ، یک موهبت الهی در یک لباس جدید است.همیشه نرسیدن به معنای عدم موفقیت نیست. بلکه زندگی ما را برای به دست آوردن چیزی فراتر از به سمت دیگری هدایت میکند.

۵- به خودتان اجازه خوش گذرانی بدهید . کارهایی که سبب خندیدنتان میشود را انجام دهید . فعال و بی آلایش مثل کودکان باشید . زمانی را با کسانی بگذرانید که می دانند چطور لبخند را به لبهای شما بیاورند . برای موفقیت نیاز نیستخودتان را به کشتن بدهید روزمرگی هایتان را آن ظور که دوست دارید در جهت اهدافتان پیش ببرید.

۶- مراقبت از خود به طور کلی در سلامت شما مهم است . مهربان بودن با خود بهترین راه برای بالا بردن سلامت جسمی و روانی است . گاهی اوقات یک روز کامل از تمام تعهدات خود فاصله بگیرید تا دریابید چه چیزهایی برای بالا بردن انرژی ، موفقیت و رها شدن از درگیری احتیاج دارید .بهرین دوست خودتان باشید.برای خوشحالی خودتان تلاش کنید و خودتان را بشناسید.

۷- سعی کنید از انسان های منفی باف فاصله بگیرید . آن ها میتوانند مستقیم شما را یا حتی دنیا را تحت تاثیر قرار دهند . به طور کلی آن ها ارزشنگرانی ندارند . منفی بودن سمی است. خودتان را از افراد و محیط های منفی نگر دور کنید به سمت کسانی بروید که انرژی مثبت را در شما تقویت میکنند و دیدتان را نسبت به زندگی زیبا میسازند. پس ذهن و قلب خود را برروی افکار منفی ببندید و روی منابع انرژی مثبت خود تمرکز کنید .

۸- شما یک دوجین از توانایی ها و نیروهای منحصربه فرد دارید . از یک دوست صمیمی یا یکی از اعضای خانواده خود درباره اینکه آن ها از چه چیز شماخشنود هستند سوال کنید و یا یک لیست سریع از توانایی هایی که از خود سراغ دارید تهیه کنید . تا تصور این که توانایی هایتان کم است به سراغتان نیاید و توانایی های واقعیات برایتان مرور شود شاید فکر میکردید که توانایی بخصوصی ندارید اما با این کار متوجه چیزهایی شوید که شاید خیلی وقت است بدست فراموشی سپرده اید . این ها مشخصه های مفیدی است که به شما در رهاشدن از ناامیدی و بیرون آمدن از آن کمک میکند .

۹- همه چیز امکان پذیر است . جهان منابع نامحدودی را  برای شما در نظر گرفته تا از آنها استفاده کنید و پیشرفت کنید و تنها چیزی که شما را محدودمیکند تصورات و اعتماد به نفس شما است . به زندگی که می خواهید خلق کنید باور داشته باشید شما میتوانید لیست بلندی از آرزوها داشته باشید و به تمام آنها برسید .همه ی خواستنی ها دست یافتنی هستند . به رویاهایتان برچسب حقیقت ناپذیری نچسبانید!

۱۰- موفقیت در کارهای بزرگ و یا رسیدن به آرزوهای بزرگ زمان بر است . اگر شما احساس نا امیدی و درماندگی میکنید به این دلیل است که با بی صبری منتظر رسیدن به هدف هستید . سعی کنید صبور باشید . حتما علت خوبی برای گرفتاری و درماندگی شما وجود دارد و زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد . به تلاش ادامه دادن در عین صبور بودن شما را با آرامش برای دست یافتن به اهدافتان هدایت میکند.

درباره ی داشته هایتان مثبت نگر باشید تا چیزهای مثبت بیشتری در ازای آن در زندگیتان جذب کنید!

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.