به سمت ثروتمند شدن قدم بردارید

به سمت ثروتمند شدن قدم بردارید : مقدار پولی که در زندگی داریم، نشان دهنده مقدار ارزشی است که ما برای خود قائل هستیم. پول همین جاست تنها چیزی که مانع ثروتمند شدن ماست،

خود ما هستیم .


همیشه اکثر ما تصمیم می گیریم کارهایی رو انجام بدهیم؛ تصمیم می گیریم که رژیم بگیریم یا کتاب خواندن را شروع کنیم یا یک عادت خوب را در خودمان ایجاد کنیم، ولی آنقدر امروز وفردا می کنیم که اصلاً یادمان می رود که چه می خواستیم چون برنامه ریزی نداریم و اهدافمان را یادداشت نمی کنیم، هدفی که بنویسید، بیشتر وقت ها بدون نیاز به تلاش بیشتری از طرف شما، تحقق پیدا می کند.
میدانید که فرق آدم هایی که موفق هستند با آدم هایی که موفق نیستند در چیست؟ در عمل کردن و حرکت کردن است؛ ما تصمیم می گیریم ولی در جای گرم و نرم خودمان نشسته ایم؛ در حالی که باید بلند شد ویک تکانی به خود بدهیم تا در مسیر موفقیت قرار بگیریم. ضرب المثلی داریم که می گوید ” از تو حرکت از خدا برکت ”
برای اینکه ثروتمند شوید باید ببینید که به چه کاری علاقه دارید؟ چه کاری را با شور و اشتیاق انجام می دهید ودر هنگام کار، زمان از دستان در می رود. معمولاً خیلی از افراد از استعداد خود آگاهی ندارند و این به خاطر آموزشهای  نامناسبی که در طول زندگی دیده ایم، می باشد. استعدادهای شما مثل منابع طبیعی هستند. برای کشف منابع طبیعی وجودتان می توانید به کلاس های آموزشی مختلفی بروید، مهارت های جدید یاد بگیرید. همیشه به این نکته توجه کنید که انجام دادن چه کارهایی برای شما لذت بخش است وبه خاطر داشته باشید که برای به دست آوردن چیزهایی که نداشته اید، باید کارهایی را انجام بدهید که تا حال انجام نداده اید.


کشف استعداد مرحله ای لازم برای رسیدن به درآمد بالا است ولی کافی نیست. باید اقدام کنید. استعدادهای خود را عملی کنید.
هدف گزاری کنید! شاید از خیلی ها این را شنیده باشید، ولی باور کنید که مهمترین لطفی که می توانید به خودتان کنید  این است که هدفی مشخص برای خود تعین کنید و تمام فکر و ذهن خود را روی آن بگذارید. به این فکر نکنید که چطور به به هدف هایتان می رسید، فقط تصویری از هدفتان نهایی داشته باشید.

ثروتمند شدن ، هیچ ارتباطی به شرایط محیطی و یا داشتن استعداد خاص ندارد. تمام افرادی که ثروتمند وموفق شده اند، کارها را به شیوه ای انجام می دهند و ذهن خود را طوری پرورش می دهند که اگر هر کس دیگری هم این کارها را انجام می داد قطعاً به همین نتایج می رسید. تلاش، نظم وصبر سه ستون اصلی روش کار آنهاست. 

 نقل و قولی از آقای آنتونی رابینز است که می گوید:
اگر می خواهید اندام عالی داشته باشید، بروید و یک شخص با اندام ایده آل پیدا کنید و هر کاری که او انجام می دهد را عینا انجام دهید. اگر می خواهید ثروتمند شوید بروید یک فرد ثروتمند را پیدا کنید و دقیقا کارهایی که او انجام می دهد را کپی کنید.
برای کسب موفقیت و ثروت باید بتوانید به سایرین اعتماد کنید. همیشه به دنبال همکاری با کسانی باشید که بتوانید به راحتی به آنها اعتماد کنید. اما در کنار اعتماد حواستان را جمع کنید! انسانها موجوداتی پیچیده ای هستند که در بسیاری مواقع رفتارشان غیر پیش بینی است.
راجع به ثروت، مطالعه کنید؛ درباره اینکه چطور می توانید پول بیشتری بدست بیاورید مطالعه کنید. تمرین ها و عادت های افرادی که ثروتمند و موفق هستند را امتحان کنید از آنها الگوبرداری کنید.
شکرگزار پولی که در دست دارید، باشید. چون سپاسگزاری کردن نشان می دهد که شما توانایی جذب پول را دارید. اکثر ما فکر می کنیم که انسان های شکرگزاری هستیم.
اگر در زندگی خودتان پول به ادازه کافی ندارید، بدون شک شما، شکرگزار نیستید، بلکه راجع به بی پولی تان گله وشکایت می کنید. هر چقدربیشتر گله وشکایت کنید با سرعت بیشتری به سمت بی پولی در حرکت هستید.

قدم مهم دیگری که باید یگیرید، گردگیری کردن ذهن است؛ باید ذهن خود را از چیزهایی که شما را نگران و آزرده می کند خالی کنید. چگونه؟ از غیبت کردن دوری کنید، کارهایی که مدت ها آنها را پشت گوش انداخته اید را انجام دهید، ارتباط با افرادی که احساس خوبی با آنها ندارید را قطع کنید و…
لیستی از کارهایی که نمی خواهید انجام دهید را بنویسید. با نوشتن چنین فهرستی کم کم می توانید این انباشتگی ها را از زندگی تان  پاک کنید. انباشتگی مانع رسیدن شما به هدف هایتان می شود. 

یک روش عملی برای آهنربای ثروت شدن؛
در باره زندگی که با آن احساس خوشبختی می کنید، فکر کنید و بنویسید که یک روز آن چگونه خواهد گذشت، چه احساسی را تجربه خواهید کرد؟ حالا بنویسید که امروز چه کاری می توانم انجام دهم که به خوشبختی نزدیک تر شوم. حتماً یک قدم کوچک در هر روز برای هدف هایتان بردارید. وقتی شما متعهد می شوید که به سمت هدف هایتان حرکت کنید، قلبتان شاد می شود و با امید و خوشحالی مسیر را طی می کنید .

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.