توکل به خدا و حرکت

توکل به خدا و حرکت : افراد ثروتمند با توکل به خدا ، بر زندگی خود به صورت کامل احاطه دارند.
افراد فقیر همه چیز را به خدا می سپارند و هیچ گونه مدیریتی بر زندگی ندارند.
آیا صرفا با توکل به خداوند می توان پول و روابط خوب خلق کرد؟
چرا افرادی که ذهنیت فقیر دارند با اینکه توکل به خدا دارند موفق نمی شوند؟
زمانی که را به یاد می آورم که صرفا کارم فقط توکل کردن و حرکت ” نکردن ” به سمت خواسته هایم بود،زمانی که در طول مسیر به مسئله ای بر می خوردم و یا چیزی را می خواستم داشته باشم، بدون درنگ همه چیز را به دستان خدا می سپردم و فکر می کردم توکل کردن یعنی بدون انجام هیچکاری تمام امور را به خدا سپردن و هیچ تلاشی نکردن تا خودش همه چیز را حل و فصل کرده و من را به سر منزل مقصودم برساند. باوری اشتباه که آن وقتها در ذهنم عمیقا ریشه کرده و از من انسانی تبل و متوهم ساخته بود. با گذشت زمان و گرفتن نتایجی که رسما با پوچی و سرخوردگی همراه بود، آنگاه بود که فهمیدم خداوند پدید آورنده اسباب است و من باید از این اسباب استفاده کنم تا مسائلم را حل کنم و قرار نیست او بجای من هم به سمت رویاهایم حرکت کند. همچنین به این درک رسیدم تا از من حرکتی نباشد برکتی از جانب خداوند نخواهد بود.
اگر شما هم در این تفکر هستید که پروردگار باید تمام مسائل شما را حل کند و شما برای حل مسائل خود فقط باید انتظار بکشید پیشنهاد می کنم با ما «توکل برخدا و حرکت» را در دنیای ثروت تجربه کنید.
علیرضا محمدی

مطالب مرتبط :

توسط |۱۳۹۷-۶-۱۴ ۱۵:۱۱:۱۶ +۰۰:۰۰مهر ۱۹ام, ۱۳۹۶|پادکست|۲ نظر

۲ نظر

 1. سید اصغر موسوی آذر ۱۳, ۱۳۹۶ در ۱:۳۵ ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام خدا قوت خیلی ممنونم بابت این ویس واقعا ارزش چند بار گوش کردنو داره و من فهمیدم که چطوری توکل کنم به خدای بزرگ و مهربان و چطوری حرکت کنم و و خودمو و خواسته هامو بسپار دست خدا و در راستای هدفم برم جلو تا به هدفم برسم
  ممنون و سپاسگزارم

 2. zahraa.moazzenii مهر ۲۲, ۱۳۹۶ در ۱:۴۰ ب.ظ - پاسخ دادن

  درود وخداقوت خدمت استاد محمدی بزرگوار وهمراهان محترم
  توکل وسپردن یعنی اینکه من تصمیم بگیرم وتصمیم ام رو عملی کنم وسهمم رو انجام بدم ودرکنارش به خداوند بسپارم وبا توکل واعتماد بخدا رها کنم ودنبال نتیجه نباشم یعنی اینکه مسئولیت هامو در قبال اهدافم انجام بدم وباآسوده باشم وایمان داشته باشم که خدابهترین هارو سر راهم میذاره
  باتشکر

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد. موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.