تکنیک هایی برای پولدار شدن (بخش دوم)

تکنیک هایی برای پولدار شدن (بخش دوم):

۱۱. به اندازه‌ای که دارند، خرج می‌کنند!

افراد پولدار حتی اگر پول زیادی نیز داشته باشند، به اندازه خرج می‌کنند؛ زیرا اگر تمام دارایی خود را خرج کنند، در پایان فردی ورشکسته و بی‌پول خواهند بود. باید گفت که این ویژگی مختص افراد فقیر است، زیرا آنها همیشه آنچه که به دست می‌آورند را خرج می‌کنند و این ناشی از تفکر کوتاه‌مدت آنهاست. به اندازه و به جا خرج کردن یکی از راه‌هایی است که به ما می‌گوید چگونه پولدار شویم.

۱۲. مسئولیت کارهای خود را قبول می‌کنند!

افرادی که نتوانسته‌اند در زندگی‌ خود به چیز قابل توجهی دست یابند، مسئولیت آینده‌ خود را هم قبول نمی‌کنند. این دسته از افراد همواره یک عامل خارجی را مقصر کم کاری‌های خود می‌دانند و مسئولیت کارهای خود را قبول نمی‌کنند. اما در مقابل، افراد موفق، همیشه اشتباهات‌شان را می‌پذیرند و مهم‌تر از آن اینکه آنها از اشتباهات خود درس می‌گیرند. پس برای پولدار شدن بهتر است مسئولیت کارهای خود را قبول کنید..

۱۳. افراد متفاوتی هستند!

معمولا افراد موفق، افرادی متفاوت هستند، بنابراین برای پولدار شدن نیز متفاوت فکر کردن، ضروری است. مطمئن باشید که با انجام کارهای عادی و داشتن طرز فکر معمولی، نمی‌توان به نتایج فوق‌العاده دست یافت. لازم به ذکر است که افراد پولدار برای دستیابی به اهداف مورد نظر خود، از شکستن قوانین و تعصبات ترسی ندارند. متفاوت بودن یکی از رازهای چگونه پولدار شدن است.

۱۴. فرصت‌ها را غنیمت می‌دانند!

افراد ثروتمند معمولا از تمام فرصت‌های موجود استفاده می‌کنند، همیشه در مکان و زمان مناسب قرار دارند و تا جای ممکن سعی دارند تا از امکاناتی که در حال حاضر در اختیارشان قرار دارد استفاده کنند. آنها از بعضی فرصت‌ها به عنوان تجربه‌هایی یاد می‌کنند که می‌تواند زندگی همه را متحول کند.

۱۵. از افکار منفی دوری می‌کنند!

افراد ثروتمند همواره مثبت فکر می‌کنند و افکاری مثبت در سر دارند. آنها افکار منفی را خطرناک می‌دانند زیرا به گفته آنها افکار منفی باعث می‌شوند بهانه‌ها و توجیه‌های عقلی قابل باور باشند. کلید موفقیت در انجام کارها، داشتن افکار مثبت است. پس به افکار منفی اجازه ندهید که به ذهن شما راه پیدا کنند و فقط مثبت فکر کنید. مثبت فکر کردن یکی از مهمترین رازهای رسیدن به ثروت و پولدار شدن است.

۱۶. قدرت نه گفتن را دارند!

توانایی نه گفتن یک امر بسیار مهم است. نه گفتن در واقع یک مهارت مفید است و یکی از راه‌هایی است که به ما می‌گوید چگونه پولدار شویم و در مسیر درست گام برداریم. نه گفتن مهارتی است که موجب سلامتی، ثروت و سعادت می‌شود.

بسیاری از افراد عادت به گفتنِ بله دارند، این افراد در بسیاری از موارد از مسیر درست خارج می‌شوند و وقت خود را برای انجام تعهدات غیرضروری هدر می‌دهند. پس از هم‌اکنون شروع کنید و توانایی نه گفتن را در خود تقویت کنید. افراد پولدار می‌دانند که چیزهای زیادی وجود دارد که نباید به آنها بله بگویند.

۱۷. هرگز تسلیم نمی‌شوند!

برای پولدار شدن باید تلاش کرد زیرا این مساله چیزی نیست که یک شبه اتفاق افتد. باید وقت صرف کرد و در مسیری پر از موانع و شکست‌ قدم گذاشت تا در نهایت به هدف خود دست یافت. اما اینکه در این راه کم نیاورد و تسلیم نشد مهم است. پس مقاوم و محکم باشید و برای رسیدن به خواسته خود یعنی پولدارشدن هرگز تسلیم نشوید. مقاوت و تسلیم نشدن یکی از اصلی‌ترین رازهای پولدار شدن است.

۱۸. همیشه در حال یادگیری هستند!

برای ثروتمند شدن باید به یادگیری پرداخت؛ از افراد مختلف، از شرایط مختلف و… . یادگیری می‌تواند راهی برای متفاوت بودن شما و در نتیجه پولدار شدنتان باشد. همچنین سعی کنید در چیزی که فرا می‌گیرید تا حد امکان متخصص شوید، البته نه در یک هفته و ناگهانی بلکه قدم به قدم و به طور مداوم پیش بروید.

پس به خوبی به این گزینه فکر کنید، زیرا چه بسیار تخصص‌های ساده و کم‌درآمدی وجود دارند که می‌توانند تبدیل به مشاغلی پردرآمد شوند. همین راه‌های ساده هستند که می‌توانند به ما بگویند که چگونه می‌توان ثروتمند شد. شغل و تخصصی که به یادگیری آن می‌پردازید مهم نیست، مهم میزان موفقیت شما در آن کار است. یادگیری به ما می‌گوید که چگونه از فرصت‌های موجود استفاده کنیم و پولدار شویم.

۱۹. به استقبال چالش‌های جدید می‌روند!

شاید بگویید که استقبال از چالش چه ربطی به پولدار شدن دارد. اما باید گفت که ثروتمندان از چالش که در واقع نوعی ریسک است، استقبال می‌کنند و آن را قبول دارند. فراموش نکنید که پولدار شدن به عرق کردن و تلاشی زیاد نیاز دارد. منظور از ریسک و قبول چالش در زندگی، هوشمندانه‌تر زندگی کردن است. پس کالری خود را در راه درست آن مصرف کنید.

با صبر کردن و خوردن و خوابیدن نمی‌توان پولدار شد. پس اگر انرژی خود را در جهت موفقیت صرف نمی‌کنید، همین حالا تصمیم بگیرید و انرژی و کالری‌های خود را در جهت موفقیت مصرف کنید.

۲۰. تیزبین هستند و دقت بالایی دارند

بهتر است دقت خود را افزایش دهید و نسبت به اطراف و اتفاقات مختلف آن تیزبین باشید. فرصت‌ها و نیاز‌ها را ببینید و آنها را در ذهن خود پرورش دهید. اگر فردی تیزبین باشید و دقت بالایی در انجام دادن کارها داشته باشید، هیچ چیزی از چشم شما پنهان نمی‌ماند. به دنبال به دست آوردن فرصت مناسب باشید و هر کاری را به موقع و در وقتش انجام دهید. هزاران فرصت نهفته در اطراف ما وجود دارد که دیدن آنها نیاز به دقت دارد.

دقت بالا باعث خلاقیت ذهن می‌شود و خلاقیت در انجام کارها نیز در واقع یکی از راه‌های ثروتمند شدن است. با دقت و تفکر در مورد یک مساله در واقع می‌توان اتفاقات آینده آن مساله را نیز در ذهن پروراند و برای مقابله با آن تصمیم‌گیری کرد.

 

به یاد داشته باشیم که:

  • ثروتمندان واقعی تسلیم نمی‌شوند. حتی اگر پولدار هم باشند، باز هم ریسک می‌کنند.
  • پولداران واقعی دلیل شکست را به خود نسبت می‌دهند و همیشه به فکر بهبود قدم بعدی خود هستند.
  • افراد پولدار واقعی از شکست‌های بعدی نمی‌ترسند و وجودشان سرشار از انرژی مثبت برای رسیدن به پیروزی است.

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.