تکنیک هایی برای پولدار شدن (بخش اول)

تکنیک هایی برای پولدار شدن (بخش اول) : چگونه پولدار شویم؟ از چه راه‌هایی می‌توان پولدار شد؟ این سوال ممکن است در ذهن بسیاری از افراد وجود داشته باشد و هر روز نیز به دنبال یافتن پاسخ آن باشند. همچنین ممکن است افراد زیادی نیز همیشه به دنبال یافتن راه‌های پولدار شدن باشند. در ادامه با تکراتو همراه باشید.

بسیاری از افراد برای پولدار شدن به دنبال فرمول‌هایی سخت و پیچیده هستند در حالی که این امر درست نیست و بسیاری از ثروتمندان موفق جهان، بدون توجه به این فرمول‌ها و با تلاش خود و از راه‌های ساده توانسته‌اند به موفقیت دست یابند.

چگونه پولدار شویم؟

برای بسیاری از مردم زندگی افراد پولدار جالب است، البته نه به دلیل نحوه پول در آوردن و ثروتمند شدنشان، بلکه به دلیل شیوه‌ی زندگی رویایی و آزادی بیشتری که دارند. آنها علایق و آرزوهایی داشته‌اند که برای رسیدن به آن همیشه در تلاش بوده‌اند. البته ثروتمند شدن اتفاقی نیست و بسیاری عوامل بیرونی و بایدها و نبایدها نیز وجود دارند که بر فرآیند پولدار شدن تأثیرگذارند.

شما در ادامه با مطالعه این مقاله خواهید توانست مسیری شفاف را برای آینده‌ی خود پیدا کنید و برای پولدار شدن تلاش کنید. باید باور کنید که واقعا راه‌حلی برای رسیدن به ثروت وجود دارد و سعی نمود که برای رسیدن به آن گام برداشت. در ادامه لیستی از تکنیک‌هایی که ثروتمندان آن‌ها را به کار بسته‌اند تا به ثروت و موفقیت دست یابند، ذکر کرده‌ایم.

۱. ثروتمندان اهدافی دست یافتنی دارند و بر آنها متمرکز هستند!

در مصاحبه‌ای که با افراد پولدار انجام شده است، بیش از  ۶۰ درصد آنها اعلام کرده‌اند که هر روز بر اهداف‌شان تمرکز کرده‌اند. البته اهدافی که برای خود نیز در نظر داشتند، از طریق اقدامات فیزیکی خاصی دست‌یافتنی بوده است. پس این افراد دقیقا از چیزهایی که مانع دست یافتن آنها به اهدافشان می‌شده، خبر داشتند. بنابراین دانستن اینکه واقعا چه می‌خواهیم یکی از رازهای پولدار شدن است.

۲. لیست کارهای روزانه دارند و هر روز آنها را بررسی می‌کنند!

افراد پولدار برای نزدیک شدن به اهداف خود، لیستی از کارهای روزانه دارند و هر روز آن را بررسی می‌کنند. زیرا از نظر آنها افراد باید برای رسیدن به هدف خاصی که در نظر دارند، کارهای مشخصی انجام دهند. افراد پولدار در واقع چنین لیستی دارند و کارهایی که آنها را به هدف مورد نظرشان نزدیک می‌کند، بدون آوردن هیچ بهانه‌ای به صورت روزانه انجام می‌دهند.

۳. از سلامت جسمی خود مراقبت می‌کنند!

برای اینکه بتوانید به ثروت مورد نظر خود دست یابید لازم است تا جسمی سالم داشته باشید. افراد پولدار جسمی سالم دارند و هر روز از طریق رژیم غذایی سالم، ورزش منظم و ارزش قائل شدن برای جسم‌شان به پیشرفت خود کمک می‌کنند. همچنین افراد ثروتمند از تنبلی و سستی دوری می‌کنند و از اینگونه مسائل بیزارند.

۴. مطالعه روزانه را فراموش نمی‌کنند!

یکی از کارهایی که ثروتمندان انجام می‌دهند، مطالعه روزانه است. این افراد علاوه بر سلامت جسمی به سلامت روحی نیز اهمیت می‌دهند و ذهن‌شان را نیز با دانش و اطلاعات پرورش می‌دهند. لازم به ذکر است که حدود ۹۰ درصد افراد ثروتمند به مطالعه علاقه دارند. بنابراین مطالعه را می‌توان یکی از رازهای ثروتمند شدن دانست.

۵. در مسیر رفت‌ و آمد، به کتاب‌ صوتی گوش می‌دهند!

اینگونه افراد در زمان‌های بیکاری، در مسیر رفت و برگشت و در ماشین به جای گوش دادن به موزیک، وقت خود را به گوش دادن به کتاب‌های صوتی صرف می‌کنند تا بتوانند در هر شرایطی یاد بگیرند و به نتایج فوق العاده دست یابن

۶. افرادی سخت کوش هستند!

دواین جانسون (Dwayne Johnson) مردی که از فقر به هالیوود رسید، در مورد اسرار موفقیت خود می‌گوید که هیچ سری در پشت پرده ثروتمند شدن وجود ندارد بلکه فقط سخت‌کوش‌ بودن است که باعث می‌شود شما یک گام به تحقق رویاهای‌تان نزدیک‌تر شوید.

۷. خانواده برای آنها در اولویت است!

اینکه چگونه پولدار شویم بسیار مهم است! افراد پولدار کسانی هستند که می‌دانند در واقع هر چیزی را نمی‌توان در این دنیا با پول خرید. یکی از این چیزها خانواده است و به همین دلیل آنها برای خانواده خود ارزش زیادی قائل هستند. زمان برای سپری کردن اوقات با خانواده محدود است، بنابراین این مورد را هرگز فراموش نکنید.

۸. از وقت خود درست استفاده می‌کنند!

در دنیای امروز به راحتی می‌توان وقت خود را هدر داد و به مسائل پیش پا افتاده‌ای مشغول شد. ولی افراد پولدار هرگز وقت خود را صرف موارد ساده نمی‌کنند و آن را هدر نمی‌دهند.

آنها می‌دانند که زمان دیگر بر نمی‌گردد و باید از آن به درستی استفاده کنند. استفاده درست از وقت است که به ما می‌گوید چگونه پولدار شویم و در مسیر درست آن گام برداریم. زمان برای افراد ثروتمند یک منبع بسیار با ارزش است.

۹. دانش مالی دارند!

امروزه داشتن دانش مالی بسیار مهم است و برای ثروتمند شدن باید حتما در نظر گرفته شود. زیرا در واقع دانش مالی کلید زنده ماندن و غرق نشدن در بدهی و تعهدات مالی است. افراد پولدار راه درست را می‌دانند و برای خود یک کارشناس مالی هستند. پس ثروت آنها در راستای اهداف‌شان خواهد بود، نه برخلاف آن.

۱۰. در مسائل مالی به شانس اعتقاد ندارند!

پول به راحتی به دست نمی‌آید و نیاز به تلاش، کار سخت و خلاقیت و تحقیق در بازار و سایر عوامل دارد. نباید بدشانس بودن را در کارهای خود دخالت داد یا به آن اعتقاد داشت. لازم به ذکر است که افراد پولدار در زندگی خود ریسک می‌کنند، حساب شده عمل می‌کنند اما در قرعه‌کشی‌ و قمار شرکت نمی‌کنند. بنابراین اینکه چگونه پولدار شویم به شانس ربطی ندارد.

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.