ثروتمند شدن

ثروتمند شدن : اولین قدم برای گام گذاشتن در مسیر ثروتمندی تغییر باورهائی است که عامه مردم  روزانه بارها و بارها به انها استناد می کنند و تنها خود را محدود می کنند. این باورها اگر جایگزین باورهای فعلیتان نشود  موفق به طی مسیر ثروتمندی نخواهید شد.به این باورهای جایگزین توجه کنید و نظرتان را در مورد آنها در دفترچه بنویسید.به مدت یک هفته هر روز صبح پس از بیدارشدن و شب هنگامی که برای خواب دراز کشیده اید اصول ثروتمندی و باورهای زیر را بخوانید و تکرار کنید.

باور اول:

هیچ کسی غیر از خودتان مقصر ناکامیها و نامرادیهای زندگی شما نیست. بپذیرید مشکلات شما ناشی از نداشتن یا کمبود آگاهی ، دانش ، اعتماد به نفس ، تلاش کافی ، تمرکز، مهارت های لازم، باورهای صحیح و پرداختن به حاشیه ها ست.

باور دوم:

این شما هستید که متناسب با نگرش کلی خود به زندگی، تصمیم می گیرید که بخوانید یا نخوانید، تلاش کنید یا تسلیم شوید، در ناکامی ها خودتان را سرزنش کنید یا دیگران را مقصر بدانید، صادق باشید یا دروغ بگویید ، اقدام کنید یا طفره بروید، پیش روید یا کنار بکشید و …پیروز شوید یا ببازید.

باور سوم:

سیاستهای دولت و حکومت و اشتباهات خانواده و نداشتن سرمایه و تمام شرط و شروطها و توجیهاتی که برای عدم کامیابی خود می شمارید را دور بریزید و فراموش کنید چون این شمائید که انتخاب می کنید چگونه زندگی کنید.

باور چهارم:

به جای توجیه کردن خود  سعی کنید یاد بگیرید و یاد بگیرید و یاد بگیرید. بر ترسهای خود غلبه کنید، مهارتهای خود را افزایش دهید و با تمرکز کامل به سوی هدف حرکت کنید.آنقدر ببازید تا راه پیروز شدن را یاد بگیرید.

باور پنجم:

به جای اینکه منتظر کسی بمانید تا شما را کمک کند که شروع کنید ، حرکت خود را آغاز کنید کسانی پیدا خواهند شد که شما را در دستیابی به اهدافتان یاری کنند.

باور ششم:

در مسیر حرکت انرژیهای مثبت و منفی زیادی به شما خواهد رسید. به حرکت خود ایمان داشته باشید و اجازه ندهید دیگران در حرکت شما به سوی هدف خدشه ایجاد کنند. بسیاری از انرژیهای مثبت و منفی در قالب دلسوزی اطرافیان نمود پیدا می کنند . مراقب دلسوزیهای بی مورد  باشید.

باور هفتم:

کاری را که انجام می دهید با بیشترین دقت و کیفیت انجام دهید.

باور هشتم:

اجازه ندهید شکستها ،افکار منفی ، انتقادات و موانع و مشکلات  باعث شود مانند یک قربانی فکر کنید و مثل یک بازنده عمل کنید.

باور  نهم:

از ریسک کردن ، اشتباه کردن، ضرر کردن ، متفاوت بودن ، طرد شدن و مورد انتقاد قرار گرفتن نترسید. نتیجه نترسیدن شما فراتر از تصورتان خواهد بود.

باور دهم:

بدون تعصب کارهای خود را نقد کنید،اشتباهات خود را بپذیرید و از آنها درس بگیرید.

شش کلید موفقیت:

۱٫ جسارت کار غیر ممکن را داشته باشید

“افردی که موفق می شوند، عموما کسانی هستند که مایل به انجام کار باجرات هستند. قایق “مطمئنا” هرگز از ساحل خارج نمی شود. ”
-Dale Carnegie

آیا شما جسارت انجام کار غیر ممکن را دارید. کار غیرممکن به شما نشان می دهد که چه چیزی را می توانید به کار ممکن تبدیل کنید. جرات کنید، از منطقه امن خود خارج شوید و خودتان را بیرون بکشید. کشش میزان کار خود را افزایش دهید و انتظاراتتان را گسترش دهید.

۲٫ از اراده خود استفاده کنید

“تفاوت بین یک فرد موفق و ناموفق، نه فقدان قدرت و نه کمبود دانش است، بلکه کمبود اراده است.”

معنی دیگر “اراده”، “تمایل” است. برای موفقیت، شما باید تمایل بیشتری برای موفقیت داشته باشید تا هر چیز دیگری را بخواهید. مردم موفق از دیگران قوی تر نیستند و لزوما هوشمندتر از دیگران هم نیستند، اما تمایل بیشتری نسبت به دیگران دارند. بدون تمایل، انگیزه ای برای دستیابی به هدف نخواهید داشت.

۳٫ شما نیاز به تعیین و تعهد دارید

میل به انگیزه کلید موفقیت است، اما این عزم و اراده برای پیگیری بی قید و شرط است که شما را قادر به کسب موفقیت می کند.
-Mario Andretti

۴٫ تعالی لازم است

“هیچکس نمی تواند تنها با انجام کارهای مورد نیاز موفق شود. این برتری بیش از حد است که فرد را در مسیر موفقیت قرار می دهد.

چارلز کندال آدامز
آیا شما خدمات عالی ارائه می دهید؟ برای بهترین بودن، باید بهترین خدمات را ارائه دهید. شما باید مشتریان خود را به آنچه بهترین است راهنمایی کنید.

 

۵٫ چشم انداز موفقیت ضروری است

 

برای موفقیت، شما باید موفقیت را درک کنید. فقط از طریق افکار و ایده ها می توان موفقیت را به واقعیت تبدیل خواهید کرد. شما باید یک دید کلی از موفقیت داشته باشید.

 

۶٫ به سمت هدف بروید

“موفقیت به سمت شما نمی آید، باید شما به سوی آن بروید.”
مروا کالینز

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.