ثروت یا خوشبختی

ثروت یا خوشبختی : افراد ثروتمند میگویند هر دو( ثروت خوشبختی)
مردم فقیر فکر می کنند یا این یا ان(در باور مردم فقیر ثروت و خوشبختی در کنار هم نیست)

آیا برای کسب ثروت باید از خیلی چیز ها در زندگی گذشت؟
آیا می توان هم ثروتمند شد و هم وقت برای علایق ( تفریح، خانواده و … ) داشت؟
آیا این واقعیت است که برای رسیدن به ثروت باید چندین برابر کار کنیم و وقتی برای رسیدن به خانواده خود نداریم؟

سالها این باور منفی در ذهن من ریشه کرده بود که نمی توان ثروت و روابط خوب را در کنار یکدیگر داشت باشم، هرگاه میخواستم تصمیم به انجام کاری مهم که من را به سمت ثروت هدایت می کرد ، بگیرم ، این باور مخرب از اعماق ذهنم بیرون می آمد و با تمام وجود قد علم می کرد که اینکار را نکن چون برای همیشه باید بدنبال پول بروی و تمام زندگی ات را وقف درامد کنی، افراد ثروتمند روابط خوبی ندارند، افراد ثروتمند همیشه تنها هستند و اگر تو هم بدنبال ثروت بروی به سرنوشت آنها دچار میشوی…
چه روزهای زیادی بود که با این باور فرصت های زیادی را از دست دادم . فرصتهایی که شاید شما هم بخاطر این تفکر نادرست از دست داده باشید و خود را محکوم به فقیرانه زندگی کردن کرده باشید تا بتوانید حداقل علایقتان را حفظ و نگهداری کنید.
سالها از این باور می گذرد و من با تجرجه هایی که بهای آن عمرم بود فهمیدم که می توان هم ثروت و هم روابط خوب را در کنار یکدیگر باهم داشت و می خواهم این تجارب را با شما درمیان بگذارم تا آنکه بتوانید راه موفق شدن را از بین صحبتهایم حرفهایم پیدا کنید.

علیرضا محمدی

مطالب مرتبط :

دانلود فایل

توسط |۱۳۹۷-۶-۱۴ ۱۴:۵۴:۰۶ +۰۰:۰۰مهر ۱۶ام, ۱۳۹۶|پادکست|۲ نظر

۲ نظر

  1. سید اصغر موسوی آذر ۱۳, ۱۳۹۶ در ۱:۵۵ ق.ظ - پاسخ دادن

    سلام خدا قوت
    ممنونم بابت این ویس عالیتون که سوتفاهمو برتی من برداشتی و متوجه شدم که میشه همزمان هم پول داشته باشیم و هم خوشبختی و اینا در کنار هم زیباس
    ممنون و سپاسگزارم

  2. elenayekta8 مهر ۱۸, ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۷ ب.ظ - پاسخ دادن

    سلام آقای محمدی …عالی بود….این باور غلط هنوز هم تو ذهن من هستش….وویس خیلی خوب باورهای غلط رو نشون میداد….ممنونم

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.