جملات تاکیدی سپاسگزاری

جملات تاکیدی سپاسگزاری :

بسم الله الرحمن الرحیم
الحمد لله رب العالمین
خدارا بی نهایت سپاسگزارم بخاطر تمام نعماتی که به من داده و تمام نعماتی که به من داد.
خدا را بینهایت سپاسگزارم، بخاطر چشمان بینایی که دارم، بخاطر گوشهایی که می شنوند و بخاطر پاهای پرقدرتی که به من عطا فرمود.
خدا را بینهایت سپاسگزارم، بخاطر دستان پرتوان،بخاطر عشقی که در قلبم نهاد و بخاطر آرامشی که در وجودم نهادینه کرد.
خدا را سپاسگزارم، بخاطر درهای بینهایت روزی برایم، خدارا بینهایت سپاسگزارم، بخاطر نعمتهای بینهایتش، و خدا را بینهایت سپاسگزارم بخاطر وجود پرمهرش.
خدایا چطور نعماتت را سپاسگزاری کنم، چطور شکر آن را بجای آورم و چطور نعمتهایت را بشمارم در حالی که نعمتهایت بینهایت هستند.
خدا یا چطور عشقم را به تو ابراز کنم، چطور شکرت را بجای آورم برای اینکه از نیست مرا به هست آوردی خدای مهربانم.
خدایا تو بینهایت بخشنده ای، تو بی نهایت مهربانی، تو بینهایت ستوده صفاتی،تو بی نهایت بزرگواری و تو بینهایت تو توبه پذیر و مهربانی…
خدایا تمام نعمت هایت را بر من ارزانی داشتی، به من عزت بخشیدی، گره از کارم گشودی و در های رحمتت را به سمت و سویم باز کردی…
خدایا لطفت را بر من بی اندازه نمودی، و عشقت را بر من کامل فرمودی و حمایت کردی و مرا بسمت رویا هایم هدایت فرمودی

جملات تاکیدی بسیار زیبا و آرامبخش که روح و روان شما را جلا می بخشد، ناب ترین لحظات را با ما در سایت « دنیای ثروت » تجربه کنید.

 مطالب مرتبط :

 

دانلود فایل

توسط |۱۳۹۷-۶-۱۴ ۱۵:۵۰:۴۱ +۰۰:۰۰مهر ۲۴ام, ۱۳۹۶|پادکست|۱ ديدگاه

يك ديدگاه

  1. سید اصغر موسوی آذر ۱۳, ۱۳۹۶ در ۱:۲۹ ق.ظ - پاسخ دادن

    سلام خدا قوت عالی بود ممنون و سپاسگزارم

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.