داستان سه زندگی متفاوت (بخش آخر)

داستان سه زندگی متفاوت (بخش آخر) : داستان سه زندگی متفاوت (بخش سوم)

افرادی که پول بدنبالشان می آید چه کار خاصی انجام می دهند؟
آیا می شود بدون شکست به موفقیتهای پی در پی رسید؟
چطور می توانم در کوتاه ترین مدت زمان ممکن به خواسته هایم برسم؟

این سوالاتی بود که با عث شد از دسته دوم افراد موفق (کسانی که با سختی به موفقیت رسیده اند) جدا شوم و به دنبال افرادی بگردم که اصطلاحا خوش شانس بودند و پول به دنبال آنها می آمد نه آنکه به دنبال پول بروند و به هرسختی بخواهند به ثروت برسند. پیدا کردن دسته اول افراد (افرادی با ذهنیت فقیر) ساده بود چون خودم هم جزو آن دسته از افراد بودم، دسته دوم افراد (سخت کوش و موفق) کمی سخت تر بود چون تعداد افراد موفق کم بود ولی باز هم چون در فرکانس این افراد بودم بازهم می توانستم به سادگی به آنها دسترسی داشته باشم و سرانجام دسته سوم افراد، کسانی که مانند آهنربایی موفقیت و پول را بسمت خود جذب می کنند. یافتن این عده که تعدادشان هم خیلی کم بود از باقی دسته ها سخت تر و دشوار تر به نظر می رسید اما “فرکانس و ارتعاش” درست به من کمک کرد تا بتوانم این افراد را یکی یکی وارد دایره زندگی ام کنم و با برخی از آنها به صحبت پرداخته و با داستان زندگی برخی دیگر در اینترنت و کتابهای مختلف آشنا شوم تا بتوانم باورها و عملکردهایشان را شناسایی کرده و مورد تحقیق قرار دهم تا بتوانم مانند آنها رفتار کرده و طبق قوانین سعادت نتیجه دلخواهم را بگیرم.
وقتی که در زندگی و نحوه کار کردن این افراد شروع به تحقیق کردم متوجه چندین اصل و بنیاد اساسی دررفتار و افکاراین افراد شدم که تعجب من را بر انگیخت. آنها با رعایت اصولی بسیار ساده موفقیت را بر خلاف دسته قبل وارد زندگیشان می کردند که برخی از آنها را در اینجا اشاره می کنم: ( توضیحات تکمیلی و‌نحوه اجرا را در محصولات خواهم گفت )

• برنامه ریزی برای موفقیت نه شکست

این دسته از افراد بر خلاف دسته افراد سخت کوش و موفق که برای برنامه ریزی هایشان با این ذهنیت شروع می کنند که شکست عضوی جدا ناشدنی از مسیر موفقیت است، ذهنشان فقط و فقط بر روی یک نکته متمرکز می کنند و آن این است که تمام اتفاقات را مطابق خواسته هایشان تصور می کنند و همیشه روی این نقطه تمرکز دارند که بدون شک ساده موفق می شوند. بله درست است، آنها این جمله اعتقاد دارند و تعجبی هم ندارد که ارتعاش ذهنشان شرایطی را پدید می آورد که آنان را صرفا در شرایط و مسیر درست قرار می دهد.

وقتی این موضوع را فهمیدم با حسرت تصمیم هایی که قبلا برای موفقیت می گرفتم را در ذهنم مرور کردم و دیدم قبل از شروع انجام هرکاری به این فکر می کردم که: موفقیت یعنی از یک شکست به شکست دیگر رفتن، برای موفقیت باید بهای سنگین داد و یا اینکه بدون رنج چیزی بدست نمی آید. چیز هایی که بعضا از نزدیکانم آموخته بودم و مانند ماشینی برنامه ریزی شده بودم تا با سختی پول بدست بیاورم. چه جالب که ائنات هم به درستی کارش را انجام داده بود: ارتعاش سخت موفق شدن = پدید آوردن شرایط سخت برای موفق شدن. آیا این جملات برایتان آشنا نیست؟

متمرکز ماندن بر روی هدف در شرایط سخت

بر خلاف چیزی که فکر می کردم افرادی که پول بدنبالشان می آمد هم برخی اوقات مسیر برایشان سخت و بعضا بسیار دشوار می شد اما این دسته از افراد جدا دریایی از آرامش بودند. آنها به درستی می دانستند که در چه زمانی و چطور از قوانین سعادت پیروی کنند تا شرایطشان را به شرایط دلخواه تبدیل نمایند. وقتی برایشان اتفاق بدی در طول مسیر می افتاد با خونسردی کامل شرایط را تحلیل کرده و بلافاصله ” ذهنشان ” را آرام می ساختند چون به خوبی درک کرده بودند که ذهن آرام می تواند راه حل های بینظیر برای هراتفاقی که در بیرون افتاده است را بدهد. واقعیتی انکار ناپذیر که اکثر افراد یا آن را نمی دانند یا فقط آن را شنیده اند ولی درکش نکرده اند…

اما افراد دسته دوم وقتی به مسئله ای می خوردند باورشان این بود که این همان فضیلتی ( شکست ) که در انتظارشان بودند است و باید به جنگ آن رفت و آن را شکست داد، موفقیت سخت بدست می آید و هرچه شکست بزرگتر باشد موفقیت هم برایشان ارزشمندتر خواهد بود. آنها این نکته را نمی دانستند که انرژی که برای ساختن شکست ها و پیچیده کردن مسایل دارند تلف می کنند را می توانند برای رسیدن سریع تر به خواسته هایشان بکار بگیرند. در انتها خودتان حدس بزنید بعد از مدتی دست و پنجه نرم کردن با شکست ها چه اتفاقی قرار است بیفتد؟ انرژی رو به تحلیل رفته و تمرکز از هدف کم شده و بر روی نقاط منفی معطوف خواهد شد. در نتیجه از شخص جز آنها انسانی پرخواشگر و تند خو چیزی نخواهد ماند. آیا صحبتها برایتان مفهومی ندارد؟

• در میانبر میانبر زدن

افراد موفق انسانهایی بودند که می توان پول و موفقیت در هر زمینه ای را در کوتاه ترین زمان مشخص بدست آورد اما این مدت زمان کوتاه هم باید بگذرد تا آ نها موفق شوند. این دسته از افراد بسیار منطقی به مسائل نگاه می کردند و با استفاده از تجاربشان ( استفاده از قوانین ) مسیری را که باید می پیمودند را طی می کردند. آنها به خوبی به این موضوع آگاه بودند که یک شبه نمی توان به موفقیت رسید و مسیر موفقیت یک راه مشخص با قوانینی واضح دارد که باید آن را رفت و باد در تمام طول مسیر قوانین را رعایت کرد تا به سرمنزل مقصود برسند. وهمیشه این نکته را به خود یاداوری می کردند که هرچقدر بیشتر روی هدف متمرکز شوند و آن را با جزئیات بیشتر ببینند باعث می شود تا مسیر رسیدن به خواسته هایشان را با سرعت بسیار بیشتری طی کنند و مسائل در طول مسیر را با انرژی کمترو سریع تر حل کنند.

در مقابل افرادی که ذهنیت فقیر دارند بر این باورند که قوانین حکم جادویی را برایشان دارد که آنها را به ساده ترین وجه ممکن ( بدون هیچ گونه حرکتی ) به خواسته هایشان می رساند آنها معمولا همیشه بدنبال چیزهایی می گردند که ذهنشان را طوری برنامه ریزی کند تا یک شبه و بدون هیچ حرکتی تغییرات بنیادین در زندگیشان اتفاق بیفتد و آنها را به هر آنچه می خواهند برساند. چه بسیاری از افراد را دیدم که سالهای زندگیشان را در پی یافتن این رمز و جادوی خاص و یا موسیقی ثروت ساز گذراندند و جالب اینجا بود که هیچکدام هم نتیجه ای ماندگار نگرفتند. آیا شما هم این تفکرات را دارید؟

وبسیار قوانین دیگر که در طول دوره هایی که می گذارم به آن پرداخت و آن را برای طالبان موفقیت با مثالهای فراوان کامل توضیح خواهم داد. زمانی که به این دسته وارد شدم و بجای اینکه مانند دسته اول بدنبال موسیقی های ثروت ساز و یا راه های عجیب و غریب باشم و یا اینکه بخواهم با سختی و شکست های پی در پی به موفقیت برسم در آرامش با استفاده از قوانین کائنات و توکل به ذات جلاله الله در حال ساختن زندگی هستم که روزی رویای من بود و می خواهم این رموز موفقیت را که بسیار ساده و کاربردی هستند را به شما نیز بیاموزم تا بتوانیم زندگی خوبی را برای خود و راه خوب زندگی کردن را با موفقیت هایمان به دیگران بیاموزیم، چیزی که لایق اشرف مخلوقات است و فقط کافی است آن را باور کنیم تا به چشمان خود ببینیم…

با ما در ” دنیای ثروت ” تا رسیدن به خوشبختی و موفقیت قابل لمس همراه باشید.

علیرضا محمدی

 مطالب مرتبط :

۲ نظر

 1. pary_venus64 آذر ۲۸, ۱۳۹۶ در ۳:۵۶ ب.ظ - پاسخ دادن

  با عرض درود و خدا قوت
  به دلیل توصیه ای که کرده بودید تو دوره روند خلق رویا چندین بار دیگه این مقاله رو خوندم و دقیقا امروز تونستم اون لیست ناکامی هایی که در واقع تو فنگ شوئی ذهن نوشته بودم با استفاده از این ویژگی ها تکمیل و توجیه اش کنم واقعا متشکر که تمام اطلاعات لازم رو برای رسیدن به جواب در اختیارمون گذاشتید.
  سپاسگزار و آرزومندم ثروت و برکت فراوان

 2. zahraa.moazzenii آبان ۴, ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۵ ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام ودرود خدمت جناب محمدی وتیم دنیای ثروت
  خداراسپاس گزارم بخاطر آگاهی از باورهای مخرب که عمری منو دراسارت خودش گرفته ومانع رشد وپیشرفتم شده بودوامروز اینو میدونم باور اینکه پول باید سخت بدست بیاد تا ارزش داشته باشه وهمینطور شکست که هرجا از موفقیت گفته یانوشته شده اکثرا این کلمه شکست نیز همراهش بود وملئکه ذهنم بود ک بارها شکست تا به نتیجه نهایی برسیم،ویا اینکه درشرایط سخت مهمه که ایمانم رو حفظ کنم و سعی کنم ک درآرامش بدنبال راه حلی باشم وتمرکز براهدافم داشته باشم روشی که انسانهای موفق بکار میگیرند وتفاوت آدمهای موفق تنها درمتفاوت عمل کردن وحرکت کردن درمسیر درست وطی کردن فرآیند رسیدن به نتیجه وخواسته هاشون هست وب اینصورت نتایج کارشون هم متمایز از دیگران است پس اگه باورهای دسته افراد موفق رو جایگزین باورهای مخرب کنم قطعا منم در فرکانس ثروت قرار میگیرم!
  سپاسگزارم بابت توضیحات ارزشمند ومعرفی مشخصات ذهن فقیر وثرتمند

 3. شادان حبیب وطن مهر ۲۱, ۱۳۹۶ در ۱۱:۳۷ ب.ظ - پاسخ دادن

  (انرژی رو به تحلیل رفته و تمرکز از هدف کم شده و بر روی نقاط منفی معطوف خواهد شد. در نتیجه از شخص جز آنها انسانی پرخواشگر و تند خو چیزی نخواهد ماند.)
  خیلی برام جالبه!بنده قبلا خیلی ادم خونسرد و اروم و منطقی بودم و بخاطر سخت گیری خودم در زندگی-جهان هستی هم تمام سختی هارو طبق قانون جلوی پام میگذاشت و من این سالهای اخر که بسیار عصبی و کم حوصله شده بودم دائم میپرسیدم از خودم که چرا ؟ چرا من دیگه مثل گذشته برای هدفم ذوقی ندارم ؟شوقی ندارم؟ کلا روی آرزوها و اهدافم یه پرده ی کدراز جنس ناامیدی و شعار نتوانستن که همش بخاطر دیدگاه و بینش اشتباه خودم بود رو گرفته بود! ولی استاد محمدی یه سوال پیش میاد اینجا ؟
  که اگر جهان انقدر قانون مند هستش کسی که در دور افتاده ترین موقعیت جغرافیایی ممکن داره با زندگی دست و پنجه نرم میکنه پس اون چی؟رحمانیت خدا چی؟حقش ضایع نمیشه ایا ؟ درسته که اگر کسی بخواد میتونه برسه به این قوانین حتی در شرایط ناممکن ولی خب چند درصد میتونن؟ ممنون میشم یه توضیح مختصری بفرمایید.
  ارادتمندم

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد. موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.