دستکاری خاطرات بخش اول

باور هایی که در ذهن انسان تشکیل می شوند در قالب چه چیزی هستند؟

چطور می توانیم باور های ایجاد شده را تغییر دهیم؟
باور های انسان چیست و به چه صورت در ذهنمان وجود دارد؟

دستکاری خاطرات : تا به الان درباره ی باور ها صحبت کرده ایم و دانستیم که باور ها چطور توسط محیط های باور ساز در ذهن انسان شکل میگیرند.
افکاری که توسط محیط های باور ساز در ذهنمان بوجود میایند به باور های ذهنی ما تبدیل میشوند.

ممکن است شما هم در زندگیتان متوجه باور هایی در خودتان شوید که غلط است
و ممکن است این باور ها که از محیط های باور ساز در زمان های متفاوت در ذهن شما ایجاد شده ، باعث شود که تاثیر بدی در تصمیم گیری ها و انتخابتان داشته باشید.
تا جایی که خودتان متوجه این باور های اشتباه میشوید زیرا زندگی شما را دقیقا در موقعیتی که آن باور شما را مجبور به دوری کردن میکند، قرار میدهد.
این باور ها در زندگی هر شخصی تاثیر گذار است و ممکن است تصمیم به تغییر آن برای نجات خود به سراغ فرد بیاید.

اما چطور میتوان باور های درونی را تغییر داد؟

ممکن است دیده باشید یا برایتان پیش آمده باشد که از باوری پیروی میکنید بطور مثال شخصی با پیگیری اخبار و اتفاقات ناگوار ، تبدیل به انسانی محتاط و محافظه کار میشود و این چنین محیط های باور ساز ، عقایدی ازین قبیل در فرد ایجاد میکنند، با این حال اتفاقاتی که به واسطه ی باور های اشتباه ، در ذهن به موضوع ناگوار تبدیل میشود، برای فرد پیش میاید!

توسط |۱۳۹۷-۴-۱۷ ۱۸:۴۹:۳۲ +۰۰:۰۰اردیبهشت ۲۱ام, ۱۳۹۷|ویدئو|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد. موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.