رازهای موفقیت (راز ششم)

رازهای موفقیت (راز ششم) : سعادت طبق قانون خلاء عمل می کند.

طبیعت از خلاء متنفر است و همیشه سعی می کند خلاء ها را با خوبی های فراوان پر کند. اگر دست شما پر باشد کائنات نمی تواند چیزی بهتر در دستان شما بگذارد. بهترین راه برای جذب ثروت و موفقیت در تمام جنبه های زندگی خالی کردن اطراف خود از چیز های  منفی و قدیمی است. اگر طالب لباسی نو هستید، بهتر است ابتدا کمد لباس های خود را از لباسهای کهنه و قدیمی خالی کنید و آنها را به بی خانمان ها هدیه بدهید. اگر می خواهید به مسافرت بروید و هزینه های لازم را ندارید بهتر است که جلوتر اسباب سفر را فراهم کنید و خود را آماده سفر کنید. خلاصه برای هر آنچه که در زندگیتان می خواهید از قبل اسباب و وسایلش را فرهم کنید و ایمان داشته باشید مسیر رسیدن به آن خواسته برایتان فراهم می شود. اما نکته ای مهم که اکثر افراد آن را در زندگیشان انجام نمی دهند این است که قبل از هر کاری شما باید خلاء را ابتدا در ذهن خود ایجاد نمایید چون اگر این کار را نکنید بدون شک هیچ ثروت و نعمتی را نمی توانید از طریق نیروی قدرتمند ذهن به زندگی خود جذب نمایید. پس اگر به سعادت، ثروت و موفقیت مورد نظر که در زندگی به دنبالش هستید را هنوز دریافت نکرده اید از خود بپرسید چه چیزی را نگه داشتم که باعث شده است در تجلی نعمت در زندگی ام مشکل ایجاد کند و با رها کردن آن می توانم به آن خواسته برسم؟

مطالب مرتبط :

۳ نظر

 1. pary_venus64 دی ۱۱, ۱۳۹۶ در ۲:۱۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  با سلام و درود
  واقعا زیبا بود و هیچ چیز لذت بخش تر از تجربه استفاده کردن از این همه نعمت و فراوانی نمیتونه باشه
  سوال اینکه این رها کردن مسائل در ذهن مگر غیر از چسبیدن و تمرکز بر روی هدف پیشرو جور دیگه ای هم ممکن هست؟
  از نظر بنده رهایی آرامش بخش ترین رفتار در این عالم هست.
  با سپاس فراوان از مطالب بسیار آموزنده

  • علیرضا محمدی دی ۱۲, ۱۳۹۶ در ۹:۳۱ ق.ظ - پاسخ دادن

   درود بر شما
   وقتی که ذهن از هر چیزی بجز رسیدن به اهداف مشخص و معین پر بشه اتفاقی که می افتد این است که انرژی لازم برای رسیدن به مقصد نهایی در زندگی بوسیله افکار درست تامین نمیشه. پس هدف یا از دست میره و یا انسان در زمانی بهشون میرسه که دیگه براش کمی دیر شده است.

   همیشه و همیشه باید چیز هایی که اهمیت ندارند را از ذهن خارج کرد و چیزهایی که دوست داشت را با تمام وجود در ذهن نگه داشت چون اگر جز این باشد چیز هایی به انسان میرسند که برای او کمترین ارزشی نداشته و کوچکترین کارایی نخواهد داشت.

 2. izadin230 دی ۱۱, ۱۳۹۶ در ۱:۰۴ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام و درود

  مطالب شش راز موفقیت رو مطالعه کردم

  بسیار عالی بودن
  و اینکه انقدر ساده و روان نوشته شده که براحتی میتونه الهام بخش همه باشه

  متشکرم از مطالب بینهایت ارزشمند و پیشرفت دهنده شما استاد گرانقدر

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.