رازهای موفقیت (راز هفتم)

رازهای موفقیت (راز هفتم) : فقرا اغلب فکر وذکرشان پول است.

معمولا فقرا و طبقات پایین اجتماع می گویند که ثروتمندان تمام فکر و ذکرشان پول است. بسیاری از آنها باور دارند که ثروتمندان جز به پول  به هیچ چیز دیگر فکر نمی کنند. ولی در حقیقت این فقرا هستند که بسیار بیشتر از ثروتمندان به پول فکر می کنند. آن ها مدام به پول فکر می کنند و در ظاهر دوست دارند پول بسیاری را به زندگی خودشان جذب کنند اما افکاری که در مورد ثروت و موفقیت دارند بسیار با آن چیزی که به عنوان آرزو و درخواست بر زبان می آورند متفاوت است. بسیاری از افراد از درون خود را لایق ثروت نمی دانند و فکر می کنند پول از راه های نادرست بدست می آیند و برای کسب آن باید حق دیگران را پای مال کنند. اما چیزی در ذهن آنها مدام نجوای موفقیت و ثروت را سر می دهد تا آنان را وادار می کند همیشه به پول فکر کنند.

زمانهایی را بخاطر می آورم که در فصول سرد و گرم هوا همیشه با حسرت به افرادی که ماشینهای مدل بالا داشتند نگاه می کردم و چون تفاوتی میان خودم آنها نمی دیدم، دوست داشتم که من هم از گرما و سرمای بیرون به داخل ماشین لوکس پناه ببرم و با باد خنک کولر و یا گرمای بخاری آن بتوانم طعم انسان بودن را برای چند لحظه در زندگی خودم حس کنم، یا اینکه بتوانم به رستورانهای خوب بروم و یا حتی بتوانم برای یکبار هم که شده برای خرید هر چیزی با موجودی حسابم علایقم را فیلتر نکنم. پس زیاد به پول و ثروتمند شدن فکر می کردم تا شاید این رویا روزی برای من هم بتواند به حقیقت تبدیل شود.

حالا که پول دارم و مسیر سعادت را طی می کنم به جرات می گویم پول اولویت آخری است که در زندگی ام به آن فکر می کنم چون در یافته ام ذهن ثروت ساز، پول را به خدمت اربابش در می آورد. پس هرگز فراموش نکنید وقتی که موضوعیت پول را از سر راه خود بردارید و روی ذهن ثروت ساز کار کنید پول بدون آنکه به دنبالش بروید خود به سراغ شما خواهد آمد.

مطالب مرتبط :

توسط |۱۳۹۷-۶-۱۸ ۱۷:۰۴:۳۲ +۰۰:۰۰دی ۱۸ام, ۱۳۹۶|رازهای موفقیت, موفقیت|۴ نظر

۴ نظر

 1. ab_malek دی ۳۰, ۱۳۹۶ در ۲:۳۷ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام
  تعریف ذهن ثروت ساز چیه و مشخصه‌های آن چیست؟ لطفاً بیشتر توضیح بدهید؟

  • pary_venus64 بهمن ۷, ۱۳۹۶ در ۷:۴۴ ق.ظ - پاسخ دادن

   با سلام خدمت شما دوست عزیز
   بنده و دوستانی که دوره روند خلق رویاها را تهیه کردیم با کار بر روی ناخودآگاه ،در حال برنامه ریزی مجدد ذهن و ضمیر و باورهای خود ،جهت دستیابی به خواسته هایمان هستیم. مرحله بعد دستیابی به ثروت در واقعیت میباشد و این متضمن ساخت ذهنی ثروت ساز میباشد ذهنی که راه های ساختن پول (به عنوان یک ابزار) رو بلد هست.
   تا جائیکه بنده اطلاع دارم طبق اعلام استاد محمدی ، دوره ای با این مضمون برگزار خواهد گردید.

   موفق باشید.

  • علیرضا محمدی بهمن ۷, ۱۳۹۶ در ۲:۱۸ ب.ظ - پاسخ دادن

   درود بر شما
   ذهن ثروت ساز ذهنی است که دارای دو مشخصه کلی باشد:

   ۱- توانایی شناسایی موقعیتهای ثروت آفرین را به واسطه آرامش و نیز شناسایی قدرت های فردی هر شخص داشته باشد. ( در این مورد در روزه جامع روند خلق رویا ها درباره این موضوع صحبت شده است )

   ۲- بتواند با استفاده از تکنولوژی روز دنیا این افکار را به مرحله تجلی و واقعیت برساند. ( در دوره ذهن ثروت ساز این مطالب توضیح داده شده است )

   این یعنی دو بال برای پرواز و به اوج رساندن شخص و نیز به واقعیت رساندن آرزوها ( مخصوصا کسب ثروت ). و این واقعیتی است که می تواند انسان را به موفقیت ها و ثروت های ملموس برساند.
   همیشه این جمله را بیاد داشته باشید که کلمات و افکار به تنهایی معجزه نمی کنند، بلکه این ذهن است که همراه با توانایی های فردی و نیز آشنایی با تکنولوژی هایی که کسب و کارها را به اوج می رساند می تواند انسان را به موفقیت های افسانه ای برساند. و نکته جالب اینجاست که در این دوره طوری آموزش داده شده است که هرکسی، بدون محدودیت ( حتی سن بالا ) می تواند این دانش را بیاموزد.

 2. pary_venus64 دی ۱۸, ۱۳۹۶ در ۱۱:۳۰ ب.ظ - پاسخ دادن

  با سلام و عرض ادب
  چیزی که بنده برداشت کردم این هست که مادامی که باورهای قدرتمندی در وجودت نیست یا به عبارتی باورهای مخربی موجود میباشد شاید حسرت به وضعیت یک شخص عمیقا انسان را به سمت تغییر وضعیت زندگی و شرایطش رهنمون کنه حتی وقتی باور درست را هم نمیدونه در واقع آدم ها به چیزهایی که در دیگران میبینند و هنوز در خود باور ندارند بسیار بسیار حسرت میخورند.
  سپاسگزار از مطالب مفید و با ارزش.

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.