رازهای موفقیت زنی که با سه روز کار در هفته ۲۳ هزار دلار درآمد دارد

رازهای موفقیت زنی که با سه روز کار در هفته ۲۳ هزار دلار درآمد دارد : رازهای موفقیت در کسب و کار

“کِیلن آچِر” در هر ۲۴ ساعت هشت ساعت کار میکند، آن هم فقط سه روز در هفته. اما کسب و کارش در ماه فوریه سال جاری میلادی بهترین عملکرد را از خود به جا گذاشت و بیشتر از ۲۳ هزار دلار درآمد کسب کرد.

کِیلن آچِر یک Clarity Coach است. کار او کمک دادن به زنان کارآفرینی می باشد که دچار پراکندگی ذهنی می باشند و نمی‌ توانند روی کار خود به‌ خوبی تمرکز نمایند. کِیلن آچِر به این زنان کمک میکند تا بر این بلوک‌ های ذهنی که به عقیده او سه عامل عمده دارد، چیره شوند: “طرز فکر که تمام جنبه‌ های گوناگون ریسک‌ پذیر بودن و داشتن روحیه جسورانه را در برمی‌ گیرد، بینش که یک حس واضح و روشن از چیزی است که آنها تمایل دارند تا به‌ دستش آورند و یک طرح و برنامه استراتژیک از مجموعه کارهایی که برای حرکت رو به‌ جلو اما گام به‌ گام نیاز است.”

دفتر کار آچِر در خانه‌‌ اش واقع شده است و او برنامه‌ های کاری خودش با مشتریان را کاملاً هوشمندانه در ۳ روز هفته قرار میدهد. او توانایی خود در رسیدن به موفقیت در برنامه کاری خلاصه و مفیدش را مرهون سه عامل اصلی میداند:

اولین عاملش مربوط به کارهایی خواهد شد که او چندان علاقه‌ ای به انجام آنها نداشته و یا اینکه در تخصصش نیست و نمی تواند آنها را انجام‌ دهد. در این شرایط، آچِر تنها یک کار انجام خواهد داد: “این گونه کارها را برون‌ سپاری میکند.” به‌ همین خاطر، او از یک دستیار مجازی استفاده نموده و مدیریت تبلیغات فیس بوک اش را به او سپرده است. آچِر در این خصوص می‌ گوید: “وقتیکه این‌ گونه کارها را انجام می‌ دادم احساس میکردم که زهر وارد بدنم میکنم. بعد با خودم گفتم وقتی تا این حد از انجام آنها بدم می‌ آید، نتیجه کار با کسی که از انجام آنها لذت میبرد کاملاً متفاوت خواهد بود. اگر انجام این کارها را به کس دیگری واگذار کنم، می‌ توانم با خیال راحت نیرو و انرژی خود را روی کارهایی متمرکز نمایم که می‌ دانم به‌ خوبی از عهده آنها برمی‌ آیم: کار با مشتریان و سازندگی.”

نکته بعدی آن است که آچِر هیچ‌ گاه منتظر رسیدن به درجه کمال نمی ماند. “برای من انجام یک کار خوب و بی‌ نقص یک تمایل ذاتی می باشد، ولی هیچ‌ وقت برای انجام کار منتظر نمی‌ مانم تا به بالاترین درجه کمال و بی‌ نقصی برسم. چون این خود بدترین کار و بهترین بهانه برای به تعویق انداختن انجام کارهاست.”

و در پایان، او همیشه برای انجام کارهایی که لازم به اجراست به شرایط استراتژیک فکر میکند. “معمولاً روزهای پنج‌ شنبه هر هفته به هفته بعد نگاه میکنم. با این کار می توانم هفته خودم را سازمان‌ دهی کنم و طرح و برنامه آن را بریزم. هر چیزی که قرار است به‌ دست بیاورم را شناسایی میکنم و از همان نقطه کارم را به‌ سمت عقب پیش میبرم. در حقیقت، با مهندسی معکوس، تمام تکه‌ های کوچکی که مربوط به کار است را در هفته کاری که فقط سه روز است جای‌ گذاری میکنم.”

کِیلن آچِر برای کسانی‌ که به‌ دنبال راه‌ اندازی بهترین کسب‌ و کار منطبق با زندگی خود می باشند، یک نصیحت بسیار خوب دارد. او میگوید: “این سفر باید هم‌ راستا با مقصد و هدف‌ مان باشد. خودِ من تا مدت‌ ها از این مسئله غافل بودم. در گذشته، به‌ قدری فشار به خودم وارد می‌ کردم که در نهایت کارها به‌ خوبی به‌ پایان نمی‌ رسید.”

بعد از تولد دخترش بود (دختر کِیلن آچِر در حال حاضر ۲ سال سن دارد) که او متوجه شد تا آن لحظه اشتباه عمل می‌ کرده است: “فهمیدم که می‌ خواهم هر دقیقه از کاری که انجام می‌ دهم با لذت همراه باشد. نمی‌ خواهم فقط یک راه را رفته باشم. وقتی این موضوع را قبول کردم، همه چیز به‌ تدریج سر جایش قرار گرفت. فرصت‌ های بیشتری برایم پیش آمد و کم‌کم احساس کردم این همان شیوه زندگی است که همیشه آرزویش را داشتم در حالیکه در حال ساخت کسب‌ و کار خود بودم. اجازه ندادم که کسب‌ و کار بخواهد نوع زندگی که می‌ خواستم را به من بدهد.”

مطالب مرتبط :

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.