راز های موفقیت (بخش بیستم)

راز های موفقیت (بخش بیستم) : سعادت همیشه ردپایی از خود به جای می گذارد.

یافتن سعادتمندان واقعی، همیشه کار ساده ای است. آن ها هر صبح رختخواب خود را مرتب می کنند میز تمیز و مرتبی دارند و حتی ماشین کرایه ای خود را نیز شسته و تر و تمیز تحویل می دهند. آنها این کارها را به اجبار انجام نمی دهند بلکه خودشان چنین می خواهند, چون به خوبی از این موضوع آگاهند که تا با داشته های خود در محیطی سعادتمندانه زندگی نکنند خواسته هایشان در زندگی متجلی نمی شود .

اما اکثر افراد مدام از داشته هایشان شکایت می کنند و از آنها نگهداری نمی کنند چون دوستشان ندارند! در حالی که این قانون جهان هستی است که تا چیزی که به چیزی که امانت به شما داده شده است با احترام برخورد نکنید چیز بهتری برایتان درنظر گرفته نخواهد شد. این موضوع صرفا برای برخی چیز های که دارید خلاصه نمی شود بلکه در تمام ابعاد زندگیتان مانند: افرادی که با آنها معاشرت دارید، ارتباط با خانواده و حتی بدنی که به شما داده شده نیز گنجانده می شود. پس با احترام با اعضای خانواده، خدمتکاران, پیشخدمت ها و تمام انسانها برخورد کنید، گویی که آنان هم مانند خودتان افرادی سرشناس هستند. اگر این روش را پیش بگیرید آنگاه می بینید چطور جریانی از ثروت و موفقیت بسوی شما سرازیر می گردد.

هنگام تصمیم گیری ابتدا نباید بپرسی، از این کار چه نفعی عایدم خواهد شد؟
پرسش درست این است که : چه کاری به نفع همه است؟
خانه زمانی مستحکم خواهد شد که همه دیوارهایش استوار باشند.
وقتی کار به مشکل می خورد، نه دیگران را سرزنش کن و نه خود را،
انسان وقتی شنا یاد می گیرد که از فرو رفتن در آب نترسد.
برای موفقیت در هر کار،
باید ابتدا تصویر واضحی از نقشه کار داشته باشی.
آن گاه، همان طور که در باد شدید، نخ بادبادک را محکم نگه می داری،
باید هدفت را هم به همان محکمی نگه داری.

مطالب مرتبط :

يك ديدگاه

  1. pary_venus64 دی ۲۴, ۱۳۹۶ در ۱:۵۰ ق.ظ - پاسخ دادن

    با سلام و درود
    خیلی خیلی جالب بود من بدون اینکه این قانون رو بدونم موقع کار تو دوره روند خلق رویاها به این درک رسیدم که برای اینکه بتونم با خودم کنار بیام و بپذیرم خودم و شرایط رو،بایستی قدر چیزهایی که الان دارم رو بدونم و درست باهاشون رفتار کنم و استفاده کنم .
    سپاسگزار که قانون رو هم بهم یاد دادید.

    آرزوی سعادت و فراوانی

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.