راز های موفقیت (بخش بیست و دوم)

راز های موفقیت (بخش بیست و دوم) : ثروت و موفقیت ربطی به فرصت ها , شانس و بخت و اقبال ندارند.

اکثریت انسانها به دلیل باورهای نادرستی که از ورودی ها اشتباهشان کسب کرده اند فکر می کنند انسانهای ثروت آفرین و یا کسانی که در کاری موفق شده اند به واسطه فرصت های خاص , خوش شانسی یا خوش بختی جای که در آن زندگی می کنند توانسته اند به این موضوعات دست پیدا کنند. و آنها چون بد شانس می باشند هرگر نمی توانند در زندگی طعم موفقیت و ثروت را بچشند. پس یا نا امید می شوند و یا برای هدفی که می خواهند به آن برسند دیگران را وسیله می بینند.

می خواهم این نکته را فراموش نکنید که موفقیت شما صرفا به باور های شما بستگی دارد. حتی میزان تحصیلات , نوع تربیت و مهارت های شما نیز به اندازه انتخاب ها و باورهای شما اهمیت ندارند. زمانیکه بتوانید مدیریت افکار خود را به درستی یاد بگیرید آنگاه می توانید به تمام خواسته ها، بدون نیاز وابستگی به هیچ انسانی دست پیدا کنید. زیرا این افکار منتخب شما هستند که به واسطه اجازه شما وارد زندگیتان می شود و سرنوشتتان را تعیین می کنند. ( هوش مالی به روش وارن بافت بخش اول و دوم )

با انرژی کامل روی کارهایت تمرکز کن.
شیشه های رنگی کلیسا، هنگام عبور نور از آنها
بسیار زیبا و درخشان می شوند.
کارهایت را هم اگر با انرژی انجام دهی،
شفاف و زیبا خواهند شد.
هنگامی که قصد انجام کاری را داری، از خود نپرس :
دیگران آن را چگونه و با چه روشی انجام داده اند ؟
بلکه بپرس : چگونه می توانم آن را درست و به بهتـــــــــرین وجه ممکن انجام دهم.
این را بدان که همواره حقیقتی تازه در انتظار کشف شدن است.
بدون احساس وجود این حقایق، کریستف کلمب
هرگز به آمریکا نمی رسید و گراهام بل تلفن را اختراع نمی کرد.
هر کاری را با جان و دل انجام بده.
اگر شعاع انرژی ات را مانند ذره بینی که نور خورشید را متمرکز می کند،
روی موانع تمرکز دهی،
هر مانعی که سر راهت باشد خواهد سوخت.

مطالب مرتبط :

توسط |۱۳۹۷-۶-۱۸ ۲۱:۳۳:۴۸ +۰۰:۰۰دی ۲۳ام, ۱۳۹۶|رازهای موفقیت, شیوه های موفقیت, قوانین موفقیت, موفقیت|۲ نظر

۲ نظر

 1. pary_venus64 بهمن ۲۴, ۱۳۹۶ در ۹:۱۱ ق.ظ - پاسخ دادن

  با سلام و درود
  این نکته ای که در این راز فرمودید رو من به شدت بهش اعتقاد پیدا کردم وقتی هدف صحیحی میگذاری و با تمام وجودت به سمتش حرکت میکنی و باور داری که مطئنا توانایی هایی در تو وجود داره که تو رو به سمت این خواسته کشونده(از اونجایی که دقیقا بنای این دنیا جز سعادت و نیکی و خوبی چیز دیگری نیست) لذا هر مساله ای در سر راه هر چیزی که دیگران اون رو کمبود میدونند یا عجیب براشون به نظر میرسه برای تو تبدیل به یک مساله ای هست که با صبوری و آرام کردن ذهنت میتونی بهش فایق بیای و به خواسته ات برسی.

  با سپاس و آرزوی ثروت و موفقیت بیشتر برای تمامی اعضای تیم دنیای ثروت

 2. ab_malek بهمن ۱۱, ۱۳۹۶ در ۹:۳۵ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام
  همان‌طور که در دوره روند خلق رؤیاها اشاره کردید یکی از ویژگی‌های افرادی که دنبال شانس می‌گردند این است که مدام از این شاخه به آن شاخه می‌پرند تا به یک تکنیک خاصی دست پیدا کنند که با آن یک‌شبه زندگی‌شان را تغییر دهند و تمام راه‌های رسیدن به موفقیت را طی می‌کنند تا به آن تکنیک خاص برسند و فقط وقتشان را تلف می‌کنند.
  یکی از باورهای غالب این افراد این است که اگه خدا بخواد یه روز خوب میاد. به نظر من “یه روز خوب” یه رمز عبور خطرناکیه برای هیچ‌وقت.
  نکته‌ی دیگری که من بهش پی بردم این است که: اصلاً کلمه‌ای به نام فرصت یا شانس تا وقتی هدفی وجود نداشته باشه نمود خارجی پیاده نمیکنه. اگر هدفی نداشته باشیم چیزی به نام فرصت یا شانس هم وجود نداره. برای مثال فرض کنید هدف شما اینه که برید استرالیا. وقتی به فرودگاه رسیدید می‌بیند یه نفر به شما میگه این جت شخصی شما رو مجانی به آمریکا میبره بیا بریم آمریکا! ظاهراً این یک فرصت خوبی هست ولی چون هدف شما رفتن به استرالیا هست این رو یک فرصت نمیدونید.
  موفق باشید.

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.