راز های موفقیت (بخش بیست و سوم)

راز های موفقیت (بخش بیست و سوم) : سعادت شما وابسته به موفقیت و ثروت نیست. سعادت نوعی طرز تفکر است.

بسیاری از انسانها فکر می کنند اگر فردی موفق و ثروتمند بشوند آنگاه می توانند بگویند که مسیر سعادت را طی کرده و به هدف مورد نظر خود رسیده اند. برخی از افراد هستند که پول زیادی دارند و هر آنچه طلب کنند به واسطه ثروت خود می توانند داشته باشند ولی هرگز طعم خوشبختی، ثروت و سلامتی را در تمام جنبه های زندگی را نچشیده اند. بسیاری دیگر هم وجود دارند که دارای روابط عالی در زندگی خود هستند ولی همیشه بدهکار و مقروض می باشند. این دسته هم مسلما طعم ثروت و موفقیت را نچشیده اند.

فراموش نکنید که ماشین های آن چنانی , خانه های مجلل و پول سعادت نمی آورند. آن ها فقط نشانه هایی از سعادت هستند که اگر با معنویت و موفقیت در تمام جنبه های زندگی همراه نباشند، صرفا ابزاری می شوند که برای صاحبش هیچ کارایی نخواهند داشت. به همین ترتیب فقر مالی , اجاره نشینی و موارد مشابه هم بدبختی نمی آورند. آنها هم نشانه هایی از ارتعاش های مخرب ناخوداگاهی هستند که هیچ کنترلی بر محیط های باور ساز ندارد.

مطالب مرتبط :

يك ديدگاه

  1. pary_venus64 بهمن ۲۴, ۱۳۹۶ در ۹:۱۵ ق.ظ - پاسخ دادن

    با سلام و درود فراوان
    خیلی جالب هست که در جای جای طبیعت و افریده های خداوند تعادل رو میبینی و حس میکنی در واقع ثروت و خوشبختی هم به دنبال تعادل در همه جنبه های زندگی ،در زندگی نمایان خواهد شد.در واقع همه چیزهایی که وجود داره دلیل محکمی در آفرینشش هست پس این استفاده صحیح و به جای ما از این نعمات هست که ما رو به سعادت و خوشبختی میرسونه .

    بسیار عالی بود
    سپاسگزارم.

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد. موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.