راز های موفقیت (بخش بیست و نهم)

راز های موفقیت (بخش بیست و نهم) : در تجلی موفقیت و ثروت موضوع قضاوت مطرح نیست.

در جهان هستی نیروهای متضاد ولی برابر تعادل همه چیز را در کائنات بر عهده دارند.

مونث و مذکر ، یین و یانگ ، منفی یا مثبت.

رابطه آن ها بر مبنای اصل برنده- برنده یا به عبارت دیگر اصل تبادل منصفانه ارزش ها می باشد.

من در این جا واژه منفی را پیش می کشم تا موضوع برایتان بهتر روشن شود.

در واقع نیرویی که جهان هستی و هر آنچه بین آنهاست را خلق کرد دارای ذاتی بسیار بخشنده، مثبت و خوب است.

چیزهایی که ما برچسب بد و منفی به آن ها می زنیم ، بد نیستند بلکه آنها واکنش های بد ما نسبت به نیروی خوب می باشند.

تصور کنید عجله دارید و در حال رانندگی هستید که لاستیک اتومبیل شما در میانه راه رسیدن به مقصدتان پنچر شود.در نگاه اول شایدفکر کنید که بدترین اتفاق آن روز برای شما افتاده است.

ولی همین اتفاق از نظر صاحب پنچرگیری ( که تلاش می کند روزی حلال برای خانواده اش فراهم کند ) خوب است.

شاید من فکر کنید که موهای شما رشد سریعی دارند و همیشه باید اصلاح بشوند ولی مسلما صاحب آرایشگاهی که به آن مراجعه می کنید نظر دیگری دارد.

بدون شک فصول سال، مانند زمستان بد و تابستان خوب نیستند. برای این که پاییز خوب باشد نیازی نیست که بهار بد باشد. آن ها فقط هستند چون در نظام هستی جایگاه خودشان را دارند.

پس ما باید برای هر چیزی ، متضادی در نظر بگیریم تا برای ما معنی پیدا کند.

نکته اینجاست که درباره این که ما بگوییم چه چیزی بد و چه چیزی خوب است و نباید برای آن شروع به فلسفه کنیم و با برچسب زدن خود را از مسیر ثروت و موفقیت منحرف سازیم.

نکته مهم این است که بدانیم هر چیز مجانی نیست همه چیز بر اساس تبادل منصفانه ارزش ها به دست می آید و هرکس به واسطه انرژی که توسط افکارش به جهان هستی می دهد پاداش خود را بصورت اتفاقات خواسته و یا بعضا ناخواسته دریافت می کند.

پس منتظر لوح جادویی برای نوشتن سرنوشت رویایی زندگیتان نباشید و سرنوشتتان را با افکار خود بسازید. (برای درک مطلب به مقاله لوح سرنوشت مراجعه کنید)

مطالب مرتبط :

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.