راز های موفقیت (بخش بیست و پنجم)

راز های موفقیت (بخش بیست و پنجم) :

خودخواهی لازمه بدست آوردن ثروت و موفقیت است.

در واقع خودخواهی درست می تواند مزیت اخلاقی شما باشد. ممکن است بسیاری از افراد را دیده باشید که به شما می گویند به جبر اخلاق باید علایق دیگران را بر علایق خود مقدم بدارید. از فرصتهای خود بگذرید تا دیگران ناراحت نشوند. این حرف بدان معناست که باید خود را برای دیگران بیشتر قربانی کنید ( یکی از باورهای بسیار مخرب که در دوره روند خلق رویاها در مورد آن توضیح داده شده است ). این نوع تفکر برای عزت نفس، موفقیت  و زندگی شما بسیار خطرناک است. صرف نظر کردن از شادی و موفقیت خود برای دیگران، دانسته یا ندانسته به شما و اطرافیانتان نشان می دهد که چقدر کوچک و بی مقدار هستید که حتی لیاقت توجه به خودتان را نیز ندارید.

زمانی را بخاطر می آورم که تلفن همراهی قدیمی داشتم و هر زمانی می خواستم آن را تعویض کنم با این تفکر مواجه می شدم که ممکن است دارایی من باعث رنجش خاطر دیگران شود. این تفکر باعث می شد تا کاملا ناخواسته بخاطر دیگران از سایر موقعیتهای زندگی ام نیز بگذرم. پس همیشه خود را پایین نگه می داشتم. وقتی معنی سعادت را با تمام وجود درک کردم دیگر بخاطر کسی خود را از موفقیت و ثروت دور نگاه نداشتم حتی با اینکه چند بار مورد انتقاد اطرافیانم قرار گرفتم که چرا چیزی را دارم که اطرافیانم از داشتن آن محروم هستند!

عدم خودخواهی مثبت یک تفکر ضد انسانی و آفت زا برای رسیدن به تعالی شما در زندگیست.

حفظ بقاء و در طلب شادی بودن باید پایه نظام ارزش های شما را تشکیل دهد.

زندگی خود را با ابزارها و استانداردها ، لذتبخش کنید.

هر چیزی کمتر از این ، بدون شک به شما آسیب می رساند.

مطالب مرتبط :

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.