راز های موفقیت (بخش بیست و چهارم)

راز های موفقیت (بخش بیست و چهارم) :

ضمیر ناخوداگاه شما ابزاری است برای رسیدن به موفقیت و ثروت یا شکست و بدبختی

این راز یا ترسناک ترین چیزی است که شنیده اید یا بهترین مطلبی که تا به حال آموخته اید. مسلما در جهان هستی هیچ کسی را پیدا نمی کنید که از یک رویداد دو برداشت کاملا مشابه داشته باشند. اتفاقی که برای یک نفر تهدید است برای دیگری فرصت بزرگ برای رسیدن به موفقیت و ثروت تلقی خواهد شد. تصور کنید به شما اجازه شرکت در یک فرصت کاری داده شده است.

داستان اول:

شما می توانید چشم بسته و بدون هیچ تحقیق و پرسجویی وارد آن فرصت کاری بشوید، کاری که اکثرا انجام می دهند.

زیرا فکر یک شبه پولدار شدن ذهنشان را همیشه به خود مشغول کرده است.

اگر با این تفکر وارد شوید ممکن است وارد موقعیت بدی شده و پول زیادی را هم از دست بدهید.

یا داستان دوم :

شما می توانید فکر کنید که برای پذیرفتن پیشنهاداتی که به شما داده می شود خیلی دیر شده است.

ممکن است فکر کنید که آقازاده ها پیشاپیش بهترین فرصت ها را از آن خود کرده اند.

یا برای انجام اینکار توانایی ندارید. و… بنابراین فرصت خود را به سادگی هرچه تمام تر از دست می دهید.

و داستان سوم : زمانی که فرصتی به شما پیشنهاد می شود , به واسطه شناخت توانایی های درونی ( در دوره روند خلق رویا ها توضیح داده شده است ) اول به خود اعتماد می کنید , کاملا تحقیق کرده و آنگاه با تصمیمی قاطعانه مشغول می شوید.

واکنش شما به فرصت های زندگی به طرز تفکر شما که از ناخوداگاهتان بر می خیزد بستگی دارد. به یاد داشته باشید، از میان ابزارهایی که می توانید برای رسیدن به ثروت و موفقیت خود از آن ها استفاده کنید , ضمیر ناخوداگاه از همه قوی تر است.

مطالب مرتبط :

توسط |۱۳۹۷-۶-۱۹ ۰۲:۲۷:۴۳ +۰۰:۰۰دی ۲۳ام, ۱۳۹۶|رازهای موفقیت, شیوه های موفقیت, قوانین موفقیت, موفقیت|۲ نظر

۲ نظر

 1. pary_venus64 بهمن ۲۴, ۱۳۹۶ در ۹:۲۱ ق.ظ - پاسخ دادن

  با سلام و درود
  چیزی که برای من بسیار جالب بود این بود که دقیقا طبق گفته شما در دوره روند خلق رویاها ،زمانی که دیدگاه نسبت به مسائل تغییر کنند ناخودآگاه خود مساله هم برای انسان تغییر می کند و بسیار در شگفتم و سپاسگزار خداوند که به قدری انسان را زیبا و با ظرافت و برنامه ریزی شده آفریده که هیچ سختی برای انسان به شرط اینکه بخواهد تغییر کند و آگاه شود وجود ندارد و واقعا به قدری این آفرینش حیرت انگیز هست که خداوند هم به خود بابت این آفریده احسنت گفت.واقعا هر چقدر شناخت انسان نسبت به خودش بیشتر میشه در واقع بقیه جنبه های زندگی هم یکی یکی بهش رخ درستش رو نشون میدهند و این فوق العاده است که وقتی وارد جاده نیکیها میشی همه جوره در مسیر هدایت و لطف خداوند و کائناتش هستی.

  سپاس فراوان

 2. zahra دی ۲۴, ۱۳۹۶ در ۷:۱۲ ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام ودرود براستاد محمدی وهم راهان موفق
  خداراشکر که نسبت به این ابزار قدرتمند وهدایتگر دارم آگاه میشم ودرلحظه ای که تاامیدی واحساس تفاوت ومقایسه میخواد منو ازمسیر دورکنه فقط تنها جمله ای که امیدوارم میکنه همینه که من با شناخت خودم وضمیر ناخودآگاهم میتونم به خواسته هام برسم وطبق این مقاله هرشخصی منحصر بفرده وبراساس تواناییا ،باورها ،احساسات،ترسها،روحیات،ویادگیریها وتجربیات قبلیش که درناخواد آگاه ذخیره شده دیدگاه وبرداشت ودرک متفاوتی به یه موضوع داشته باشه که اون برداشت یا باعث پیشرفت وموفقیت یا ناامیدی وشکست میشه
  سپاسگزارم ازشما تیم سایت وسپاسگزار خداوند که درمسیر این آگاهی هستم

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.