راز های موفقیت (بخش دهم)

راز های موفقیت (بخش دهم) : سعادت حق مسلم و طبیعی شماست.

وقتی مریض , ناراحت یا فقیر هستید به این دلیل است که از مسیر واقعی خود به عنوان یک انسان فاصله گرفته و ارتباطتان را با طبیعت واقعی خود که همان سعادتمند زندگی کردن است را از دست داده اید. سلامتی، ثروت و موفقیت جزو حالت های  طبیعی شماست و فقط زمانی که از مسیر سعادت خارج می شوید بیماری و فقر به سراغ شما می آید تا برایتان مانند هشداری باشد. شما شاد و ثروتمند وارد این دنیا می شوید تا به کمال برسید. فقر و بیماری یک انتخاب آگاهانه است و لازمه اش آن است که خود برای وارد کردن آن به زندگیتان تصمیم بگیرید.

هرگز فراموش نکنید شما برای ثروتمند شدن زاده شده اید و تلاش های فراوان برای زندگی عادی و نیز زنده ماندن امری شرافتمندانه طبیعی و ملزوم شما نیست و صد البته برخلاف افکر افراد هیچ عوامل بیرونی هم مقصر این ماجرا نیست. زمانی که بیاموزید چگونه با قوانین طبیعی سعادت به زندگی خود ادامه می دهید , ثروت و موفقیت مانند بارانی که گل ها را آبیاری می کند بر سرشما می بارد تا زندگانی زیبایی برایتان به ارمغان بیاورد.

رسیدن به چیزهای خوب، زمان‌بر است 

یک درس زندگی این است که بدانید موفقیت بیش از هر چیز، نیازمند صرف زمان و تلاش است. مَلکُم گِلَدوِل، نویسنده‌ی مشهور کانادایی پیشنهاد کرده که تسلط بر هر چیزی، نیازمند ۱۰ هزار ساعت تمرکز بدون خستگی است. بسیاری از افراد موفق با این پیشنهاد موافق هستند. هنری فورد را در نظر بگیرید که ابتدا دو تجارت اتومبیل راه‌اندازی کرد که هر دو شکست خوردند و بالاخره در سن ۴۵ سالگی کارخانه‌ی فورد را تأسیس کرد. همچنین، آرتور هَری برنستین که کل زندگیش را صرف نوشتن کرده بود، در سن ۹۶ به یکی از نویسندگان پرفروش‌ تبدیل شد. زمانی که بالاخره موفق می‌شوید، متوجه خواهید شد که مسیری که طی کرده‌اید، بهترین بخش از این موفقیت بوده است.

مطالب مرتبط :

توسط |۱۳۹۷-۶-۱۸ ۱۷:۱۵:۳۸ +۰۰:۰۰دی ۲۱ام, ۱۳۹۶|رازهای موفقیت, شیوه های موفقیت, قوانین موفقیت, موفقیت|۳ نظر

۳ نظر

 1. ab_malek دی ۳۰, ۱۳۹۶ در ۳:۲۵ ب.ظ - پاسخ دادن

  طبیعی هست ثروتمند باشیم. طبیعی هست خوشحال و شاد باشیم. طبیعی هست که سلامت باشیم. طبیعی هست که احساسمان خوب باشد. طبیعی هست روابط خوبی داشته باشیم. طبیعی هست که مسافرت‌های گوناگون و عالی بریم. طبیعی هست که هر چیزی رو بخواهیم، بتوانیم بخریم. طبیعی هست که تو حسابمان میلیاردها پول باشد. طبیعی هست که زندگی خوبی داشته باشیم. طبیعی هست که ویلا و خانه عالی داشته باشیم. طبیعی هست که کسب‌وکار عالی و پردرآمد داشته باشیم. طبیعی هست که خواب، آرام و راحت داشته باشیم. طبیعی هست که امنیت داشته باشیم. طبیعی هست که فرزندان سالم و زیبا داشته باشیم. طبیعی هست که همسر عالی و مهربان داشته باشیم. طبیعی هست که ارتباط عالی باخدا داشته باشیم. طبیعی هست که همه‌چیز را به فراوانی داشته باشیم. طبیعی هست که آرامش داشته باشیم. طبیعی هست که دوستان عالی داشته باشیم. طبیعی هست که خوشبخت باشیم. طبیعی هست که بهشت رو در همین دنیا تجربه کنیم. طبیعی هست که زمان و فرصت آزاد داشته باشیم. طبیعی هست که به هدف هامون برسیم. طبیعی هست که اعتمادبه‌نفس و عزت‌نفس داشته باشیم. طبیعی هست که به رؤیا هامون برسیم. طبیعی هست که عشق رو تجربه کنیم. طبیعی هست که الهامات خداوند رو دریافت کنیم.
  همه این‌ها طبیعی هست که داشته باشیم. کافی است که باورش کنیم که طبیعی هست و لیاقت داشتن، این‌ها رو در خود ایجاد کنیم. بدون هیچ‌گونه دلیل و بهانه. فقط به خاطر اینکه خداوند ما رو آفریده و خلق کرده؛ و ما باید از این موهبت‌ها استفاده کنیم. اگر استفاده نکنیم به خودمان ظلم کردیم.
  (منبع: از جایی کپی کردم تا دوستان استفاده کنند چون بسیار زیبا بود و مرتبط با راز دهم موفقیت بود).

 2. pary_venus64 دی ۲۲, ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۷ ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام و درود
  مثل زمانی که یک نوزاد به دنیا میاد وقتی خیلی بیشتر از دمای طبیعی اون بچه و با ترس از گزندش از محیط بیرون نگهداری میکنی ازش بیشتر مریض و دردمند میشه تا زمانیکه اون رو آزاد و رها میگذاری و اجازه میدی که با محیط هماهنگ بشه
  واقعا قانون زیبایی هست و لذت بخش به اصل وجودی خودت پی میبری
  سپاسگزار

 3. pary_venus64 دی ۲۱, ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۰ ب.ظ - پاسخ دادن

  با عرض سلام و دورد
  چقدر آفرینش انسانها خارق العاده است که به قدری در مسیر غیر طبیعی خودمان غرق میشویم که ذره ای هم گاهی شک نمیکنیم که مسیر را اشتباه امدیم و مقصود جای دیگریست و خالق ما را برای عذاب و درد هرگز نیافریده
  سپاسگزار از گهرهای نابی که تلولوش وجودمون رو روشن میکنه

ثبت ديدگاه

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.