راز های موفقیت (بخش سیزدهم)

راز های موفقیت (بخش سیزدهم) : هنگامی که بینش ( باوری ) قوی داشته باشید کائنات در برابر اراده شما سر تعظیم فرود می آورد.

این مطلب از آن دسته موضوعاتی است که افراد ناوارد باید زمان زیادی را برای درک و مخصوصا باور کردنش صرف نمایند. هر چیزی در کائنات را در سطح نهایی می توان تا حد ارتعاشات انرژی ساده کرد. و ارتعاشات انرژی بی شک از وجود دیگر جنبش های انرژی آگاه هستند و به آنها واکنش نشان می دهند. (در دوره روند خلق رویاها این موضوع کامل توضیح داده شده است)

بنابراین شما می توانید مسیر های بدست آوردن ثروت و نعمت های بیکران را با ارتعاش های ذهن به سمت  به سوی خود جذب کنید. در ست مانند اتاقی در یک هتل که برای خود رزرو می کنید.

هنگامی که رویای زیبایی دارید و باوری قوی نسبت به آن در خود ایجاد کرده و با تمام وجود نبست به خواسته خود احساس مالکیت داشته باشید آنگاه افرادی که با شما همفکر هستند را به سوی خود جذب می کنید , منابع لازم را متجلی می نمایید , بازار را تحت تاثیر خود قرار می دهید و سلسله ای از واکنش های مثبت را بوجود می آورید.

درس زندگی دیگری که می‌توانید بیاموزید این است که زمان و انرژی خودتان را با مقایسه‌ی خودتان با دیگران از دست ندهید. وقتی که به خاطر کاری که انجام داده‌اید احساس خوبی دارید، اجازه ندهید نظرات یا دستاوردهای فرد دیگری، این احساس را از شما بگیرد. اگرچه غیرممکن است که واکنش‌های‌تان به آنچه دیگران در مورد شما فکر می‌کنند را کاملا از بین ببرید، نیازی نیست که خودتان را با بقیه مقایسه کنید و همیشه می‌توانید نظرات دیگران را جدی نگیرید. با این کار، هر چه دیگران فکر کنند یا انجام دهند بی‌اهمیت است و ارزش شما از درون‌تان ناشی می‌شود. صرف‌نظر از اینکه دیگران در مورد شما چه فکری می‌کنند، یک نکته قطعی است: شما هیچ گاه به همان خوبی یا بدی که آنها می‌گویند نیستید.

در واقع اکثر افراد از شما حمایت نمی‌کنند. بعضی از افراد شما را با منفی‌بافی، پرخاشگری منفعلانه، خشم یا حسادت اشباع خواهند کرد؛ اما هیچ کدام از این‌ها اهمیت ندارد، چون به قول دکتر سوس، نویسنده‌ی آمریکایی:

 

«افرادی که مهم هستند (به منفی‌بافی‌ها) اهمیت نمی‌دهند، و افرادی که (به منفی‌بافی‌ها) اهمیت می‌دهند مهم نیستند.»

 

احتمالا نمی‌توانید حمایت همه را جلب کرد و قطعا نمی‌توانید تمام زمان و انرژی‌تان را صرف کنید تا بر افرادی که حامی‌تان نیستند پیروز شوید. توجه نکردن به نظرات کسانی که مهم نیستند، زمان و انرژی شما را برای افراد و چیزهایی که برای‌تان اهمیت دارند، نگه می‌دارد.

مطالب مرتبط :

يك ديدگاه

  1. pary_venus64 بهمن ۱۲, ۱۳۹۶ در ۸:۲۰ ق.ظ - پاسخ دادن

    با سلام و درود
    دقیقا وقتی این اتفاق میفتد مثل انسانهای دیگر که همیشه نگرانند،شک و تردید دارند و میترسند ،نیستی و فقط و فقط با خیال راحت بر روی کاری که باید تمرکز میکنی و به اندازه تفکر میکنی بعد حرکت لازم را انجام میدهی.به نظر بنده دقیقا احساس مالکیت هم در عمل مشخص میشود وقتی یقین داری اون رویا برای تو هست پس همه ملزوماتش رو محیا خواهی کرد تا وجود فیزیکیش رو هم لمس کنی.در واقع با تمام وجودت و با یقین برای در دست گرفتنش حرکت میکنی.

    با سپاس فراوان

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد. موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.