راز های موفقیت (بخش سی ام)

راز های موفقیت (بخش سی ام) :

تا وقتی هدف فعلی خود را به سرانجام نرسانید، هدف بعدی را بدست نخواهید آورد.

این واقعیتی است که تا هدف اول خود را محقق نکنید اهداف بزرگتر را هرگز بدست نخواهید آورد.

پس اگر اهداف کوتاه مدت برای خود تعیین کرده اید باید آن را به سرانجام برسانید و تا بتوانید اهداف بعدی را شروع کنید.

و اگر بخواهید کاری را نصفه و نیمه انجام دهید جهان هستی برای کار جدید شما را یاری نخواهد کرد.

زندگی سعادتمندانه شما مجموعه ای است از وظایف و هدف هایی که هر یک باعث رشد ، پیشرفت استعداد و گسترش آگاهی شما می شوند.

و زمانی که آگاهی شما گسترش یابد تاثیر شما بر اطرافتان نیز بیشتر خواهد شد.

البته این نکته را نیز به یاد داشته باشید که با افزایش آگاهی ها مسئولیت های شما نیز  افزایش می یابد. اما نباید نگران بود چون در همین حال، توانایی های شما نیز همراه با مسولیتهایتان بزرگتر خواهد شد. این روند مرتب و هماهنگ اگر به درستی انجام گردد باعث می گردد تا کم کم دایره بزرگتری را تحت تاثیر خود قرار داده و موفقیت و ثروت بیشتری را به سوی خود جذب کنید. ( برای درک مطلب به مقاله شش مرحله ای که هر ثروتمندی آن را انجام می دهد مراجعه کنید )

مطالب مرتبط :

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.