راز های موفقیت (بخش سی و دوم)

راز های موفقیت (بخش سی و دوم) : سعادتمندان آگاه ناسازگار هستند.

متاسفانه چیزی که بسیار دیده می شود این است که اکثر مردم بیمار و بی پول و ناراحت هستند و به سختی زندگی گرفتار شده اند. آن ها هر روز به اجبار به انجام کارهای سخت، دستوراتی که به آنها داده می شود می پردازند. کارهایی که هیچ علاقه ای به انجام آن ندارند. آن ها نمی دانند چگونه فکر کنند. مدت هاست که به آن ها در محیط کارشان گفته می شود به چه چیز فکر کنند و کاری را انجام بدهند که رییسشان از آنان می خواهد. یعنی در مقابل حقوقی کم وسیله ای باشند برای دیگران تا آنان به آرزوهایشان برسند. به همین دلیل نمی دانند که چگونه فکر کنند.

اگر می خواهید موفقیت و ثروت را در زندگیتان جاری کنید باید ناسازگار باشید. و برای این امر باید تفکر انتقادی نسبت به تغییر زندگیتان به واسطه توانایی هایی که دارید ( نه مقصر دانستن شرایط و دیگران ) در جهان هستی داشته باشید ، کاری که عوام نمی توانند انجام دهند. عوام قدرت تشخیص ندارند به همین دلیل نا امیدانه و به سختی زندگی می کنند. افرادی مانند بیل گیتس میلیاردر هستند چون قادر می باشند چیزهایی را تشخیص دهد که دیگران نمی توانند ببینند.

پس آن چه که از محیط های باور ساز اطراف خود می شنوید و می خوانید را، مانند پول دراوردن سخت است، زندگی دشوار است و… را زیر سوال ببرید. طرز تفکر عوام را تحلیل کنید و نوعی مثبت بیندیشید، بجای شکایت کردن فرصتها را ببینید و حرکت کنید.

مطالب مرتبط :

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.