راز های موفقیت (بخش سی و سوم)

راز های موفقیت (بخش سی و سوم) : کائنات می توانند هر کاری را تنها به واسطه خود شما برایتان انجام دهد.

یک ضرب المثل معروف وجود دارد که می گوید: از تو حرکت و از خدا برکت . کائنات همیشه چراغ را برای شما مهیا می کند ولی این شما هستید که باید آن را روشن کنید و به واسطه آن در جاده زیبای موفقیت و ثروت پای بگذارید. بسیاری از انسانهایی که با قوانین موفقیت و ثروت آشنا می باشند در تله ای گرفتار می شوند که آنها را در توهم فرو می برد و فکر می کنند که کائنات قرار است هم برایشان موقیت ها را فراهم کند و مسیر را برایشان طی کنند تا به نقطه پایان برسند! در حالیکه هیچ انسانی نتوانسته است به اینصورت به موفقیت ها و ثروت های پایدار برسد.

برنامه ریزی، تصویر سازی و کلمات تاکیدی برای موفقیت و ثروت شدن بسیار خوب است ولی برنامه ریزی بدون عمل به تنهایی ، چیزی جز برنامه ریزی برای توهم در زندگی نیست. ( توضیحات بیشتر در مقاله قانون جذب یا توهم گفته شده است ) وقتی عبارت تاکیدی خود را مشخص کردید ، برنامه کارهای خود را نیز تعیین کنید.

مطالب مرتبط :

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد. موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.