راز های موفقیت (بخش سی و پنجم)

راز های موفقیت (بخش سی و پنجم) : وقتی انتقاد از یک در بیرون می رود ، سعادت از در دیگر وارد می شود.

یکی از موانعی که مانع ورود ثروت و موفقیت به زندگی انسانها می شود این است که آن ها رنجش ، انتقام و دلخوری را در خود نگه می دارند. تعجبی ندارد که قلبی که این ارتعاش های مخرب را در خود نگاه داشته است، هرگز نمی توانند ارتعاش محبت، شادی و سعادت را به جهان هستی ارسال کند. در کنار تمام این مسائل، ضرر اول برای شخصی است که کینه و نفرت را در قلب خود نگاه می دارد. این دسته از افراد درست مانند این است که از کسی عصبانی باشید و ذغال گداخته ای را با دستان خود بر داشته و بسوی شخصی که از او دلخور هستید پرتاب کنید.

فراموش نکنید حفظ چنین احساساتی در ابتدا به صاحب آن احساس ها صدمه می زند و بعد سعادت را همیشه از او دور نگه می دارد. باید همه افرادی را که در زندگی با شما بدرفتاری کرده اند را ببخشید. نه بخاطر اینکه او لایق بخشوده شدن است، بلکه شما لایق آرامش و سلامت هستید. پس اگر بدنبال اجرای عدالت در حق کسانی که در حقتان بدی کرده اند هستید، آنها را ببخشید و عدالت را به دستان پروردگار بسپارید. در مقابل اگر شما نیز در حق کسی بدی کرده اید سعی کنید تا آنجا که می توانید جبران کرده و بعد خود را ببخشید. اگر نتوانید خودتان را ببخشید، هرگز نمی توانید موفقیت و ثروت را در زندگیتان متجلی کنید.

مطالب مرتبط :

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.