راز های موفقیت (بخش شانزدهم)

راز های موفقیت (بخش شانزدهم) : سعادت بدون پول امکان ندارد.

معنی ثروت این است که شما : داری معنویات (ار لحاظ جسمی و ارتباطات) و توانمند از لحاظ مالی باشید. درست است که هر کدام از این موارد به تنهایی خوب هستند ولی سعادت واقعی یعنی هردو را با هم داشته باشید. ثروت واقعی در این کلام خلاصه می شود:

۵۰% مادیات به اندازه ای که هر چیزی طلب کردید بتوانید بسرعت در زندگی خود متجلی کنید و ۵۰% معنویات که سلامت روانی، جسمی و ارتباطات درست با انسانها و خالق جهان هستی را شامل می شود.

برخی از افراد پولدار ولی بیمار و تنها هستند، در مقابل دسته ای دیگر تندرست و فردی معنوی بوده و ازدواجی موفق داشته ولی در پرداخت صورت حساب های ماهیانه خود همیشه مشکل دارند. هیچکدام از این دو دسته بدون شک ثروتمند نیستند. و عده ای دیگر هم از دو نعمت سلامتی و تمکن مالی محروم هستند!

اگر شما جز هر کدام از این ۲ دسته اول باشید پس از ثروت واقعی بی بهره هستید و از سعادت به معنای واقعی اش نتوانسته اید استفاده درست کنید پس بر روی بخشهایی که کم دارید کار کنید تا این دو کفه ترازو را به یکدیگر نزدیک کنید.  اگر هم جزو دسته سوم هستید باید بسیار بر روی افکارتان تمرکز کنید تا ببینید چه چیزی در درون خود باعث بروز این اتفاق در زندگیتان شده است

مطالب مرتبط :

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.