راز های موفقیت (بخش نهم)

راز های موفقیت (بخش نهم) : قویترین ابزار رسیدن به سعادت خرد و دانایی است.

اگر فرد کم خردی پولش را از دست می دهد ( که همیشه هم چنین است ) دلیلش آن است که فرد دانایی به زودی سعادت را به سوی خود خواهد کشید ( که همین طور هم می شود ) این مفهوم دلیل بر این نیست که منابع در جهان هستی کم است و نعمتها هر لحظه می تواند در دستان فردی خاص باشد، بلکه مفهوم این حرف این می باشد بر خلاف تفکرات افراد مختلف پول طالب خدمت به به افراد است و کسی که توانایی مهار این ابزار را نداشته باشد بدون شک آن به دیگری خدمت خواهد کرد. البته افرادی هم هستند که برده پول می شوند و به آنها لقب پولدار می دهند. این دسته از افراد کسانی هستند که در پی مال اندوزی می باشند و هیچ بهره ای از این ابزار نمی برند و سرانجام نیز در فقر خواهند مرد. درست مانند کسی که در کنار رودی پر آب و شیرین از تشنگی بمیرد!

پس اگر در طلب ثروت زیاد هستید , ابتدا به دنبال خرد و دانایی عالی باشید و سعی کنید با توانایی های خود خدماتی تولید کنید که باعث تغییرات مثبت در روند زندگی انسانها می گردد. آنگاه می بینید که ثروت و موفقیت مانند بهمن بسمت زندگیتان سرازیر می گردد.

۱. اولین گام همیشه سخت‌ترین گام است 

زمانی که می‌خواهید به چیزی مهم دست یابید، اولین گام این است که بدون ترس و حتی با اعتماد‌به‌نفس بالا جلو بروید. وقتی که جرأت برداشتن اولین گام را داشته باشید، اضطراب و ترس‌تان از بین می‌رود. افرادی که با اعتماد‌به‌نفس و سریع به سراغ اولین گام می‌روند، قوی‌تر از بقیه نیستند، بلکه آموخته‌اند که این کار منجر به نتایجی فوق‌العاده می‌شود. آنها می‌دانند که ترس از شروع، همواره وجود دارد و طفره رفتن فقط رنج و عذاب‌شان را طولانی‌تر می‌کند.

 مطالب مرتبط :

توسط |۱۳۹۷-۶-۱۸ ۱۷:۱۱:۱۹ +۰۰:۰۰دی ۱۸ام, ۱۳۹۶|رازهای موفقیت, شیوه های موفقیت, موفقیت|۱ ديدگاه

يك ديدگاه

  1. pary_venus64 دی ۲۰, ۱۳۹۶ در ۹:۴۳ ق.ظ - پاسخ دادن

    با عرض سلام و درود بر تیم پرقدرت دنیای ثروت
    چیزی که بنده تا به این لحظه درک کردم این هست که وقتی نیت میکنی به دور از همه بدیها باشی و به دنبال نیکی میگردی، نیکی خودش رو به تو میرسونه اون وقته که اگه فقط باهاش همراه بشی و طبق اصول پیش بری و تمام تمرکزت بر رویات و اون چیزی که شعله درونت رو داره روشن نگه میداره،باشه معجزه ها اتفاق میفته چون تو روی هدف غائی انرژی گذاشتی و اون حکم اهرم رو برات پیدا میکنه ابزارها رو به خدمتت درمیاره دقیقا در خصوص پول هم همینطور هست،با تصحیح باورهامون یا یافتن آگاهی درست در خصوص باور اصیل در خصوص پول و ابزارهایی که برای موفقیت ما قرارداده شده، مطمئنا اتومات به دلیل ذات وجودی انسان که همیشه بهترین رو میطلبه به سمت خود وجودیمون حرکت میکنیم.

    بسیار سپاسگزارم که هر آنچیزی که درک واجرا میکنید رو برای درک بهتر ما در سایت قرار میدهید.

    با آرزوی برکت و نگرش الهی برای همه عزیزان

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.