راز های موفقیت (بخش نوزدهم)

راز های موفقیت (بخش نوزدهم) : رویاهای شما باید به اندازه خودتان بزرگ باشند.

کوچک و کم درخواست کردن فایده ای برای شما و جهان هستی ندارد. تواضع خوب است ولی خشوع بی مورد و دست کم گرفتن خود می تواند بدترین صدمات را به صفات نیک انسان بزند. توانایی های انسان نیز مانند عضلاتی که پرورش پیدا نکنند ضعیف شده و تحلیل می روند.

باور به توانایی هایتان و رویا های شما نسبت به اهداف و آینده  باید بزرگ, حسورانه و پرتخیل باشد , البته اگر طالب موفقیت و ثروت واقعی در طول زندگیتان هستید! شما همیشه به فشار لازمی که رویاهای بزرگ بوجود می آورند تا به تفکر و خلق آن وا دارد نیاز مندید، این فشار باید چنان قوی باشد که هر روز صبح از رختخواب بیرون پریده و روزتان را با امید آغاز کنید.

البته این نکته را هم همیشه مد نظر داشته باشید که به همان اندازه که آرزوی بزرگ انتخاب می کنید باید خودتان هم به همان اندازه بزرگ شوید و اینکار با قدم به قدم حرکت کردن و استمرار بر روی ساختن ” ناخوداگاه ” امکان پذیر است وگرنه در باتلاقی بنام توهم گیر خواهید افتاد. ( مقاله قانون جذب یا توهم را مطالعه کنید )

ذهنت را همانند ابر سفیدی که در آسمان است، آزاد کن.
تلاش کن، اما نتایج کار را واگذار تا با هم کار بیایند
برای ابر چه فرقی می کند باد از کدام سو بوزد.
چرا وقتت را برای چیزی که در کنترل تو نیست، تلف می کنی؟

وقتی تصمیم به انجام کاری می گیری،
از خود نپرس : من چه می خواهم ؟
بلکه بپرس : چه کاری به نفع همه است ؟
اگر به فکر منافع دیگران باشی، دیگران در کنارت کار خواهند کرد و کمکت خواهند کرد تا موفق شوی.

مطالب مرتبط :

يك ديدگاه

  1. pary_venus64 دی ۲۲, ۱۳۹۶ در ۱۱:۳۹ ب.ظ - پاسخ دادن

    با سلام و درود
    خیلی برای من جالب بود من اول که میخاستم خواسته هام رو بنویسم ی سری موارد رو نوشتم بعد هر کدوم رو که نگاه مینداختم میگفتم هیجانی برام نداره تا بالاخره یک خواسته قدیمی رو تو خودم جستجو کردم که فوق العاده برام هیجان انگیز بود عین یک بچه ۳-۴ ساله که از دیدن خوراکی مورد علاقه اش به وجد میاد و حاضره هر کاری کنه که بهش برسه این راز واقعا زیبا و دقیق و همه جانبه بیان شده.

    سپاس فراوان

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.