راز های موفقیت (بخش هشتم)

راز های موفقیت (بخش هشتم) : می توانید هر آنچه که می خواهید را طلب کنید. ولی آنچه را که واقعا طلب کرده بودید به دست می آورید.

ما عادت داریم وقتی برای دیگران و خود دعا می کنیم به جای اینکه چیز خاصی را طلب کنیم همیشه بهترین چیزها را می خواهیم بدون اینکه به آن اشاره درستی داشته باشیم. اگر به دنبال چیز خاصی هستید بهتر است آن را با تمام وجود طلب کنید.

این موضوع به وضوع برای تمام افراد دیده می شود که هرگز چیزی که به وضوح درخواست نمی کنند. یعنی هیچ آرزوی واضح و مشخصی برای خود ندارند که بخواهند آن را در زندگی بدست بیاورند. اکثرا پول به میزان زیاد و یا خوشبختی فراوان می خواهند در حالیکه برای این خواسته ها میزان مشخصی را بیان نکرده اند. علت این موضوع این است که ناخوداگاه آنها به درستی هدف را باور نکرده است و تا ناخوداگاه آن هدف را در زندگی باور نکند نمی تواند برای شما مسیر هایی که بسمت ثروت و موفقیت مورد نظرتان است را فراهم بیاورد. و زمانی نا خوداگاه به این باور خواهد رسید که شما برایش اهداف را با جزئیات و دلایل محکم بازگو کنید. ( هدف گزاری صحیح )

سی و دو سال سال اول زندگی ام در این فکر بودم که می خواهم یک انسان موفق در تمام جنبه های زندگی ام شوم اما برای این کار نتنها برنامه ای نداشتم بلکه فقط می خواستم موفقیت بدست آوردم و عملا هم هیچ اتفاقی نمی افتاد تا اینکه سرانجام با شکست سنگینی در زندگی به خودم آمدم سپس این موضوع مهم را درک کردم که باید اهداف کاملا واضح و جزئیات مشخص باشند تا بتواند در ذهنم برای آن برنامه ریزی انجام دهم. زمانی که این اتفاق افتاد و توانایی هایم را هم شناختم، توانستم با کار بر روی ناخوداگاه خود باورهای مخربم را شناسایی و تغییر دهم آنگاه به انسانی موفق در زمینه کار و زندگی ام تبدیل شدم.

 مطالب مرتبط :

توسط |۱۳۹۷-۶-۱۸ ۱۷:۰۸:۰۵ +۰۰:۰۰دی ۱۸ام, ۱۳۹۶|رازهای موفقیت, موفقیت|۱ ديدگاه

يك ديدگاه

  1. pary_venus64 دی ۱۸, ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۹ ب.ظ - پاسخ دادن

    سلام و عرض ادب و تشکر بابت مطلب خوبتون
    چیزی که من درک کردم این هست که وقتی برای وضوح خواسته ها پیش میرویم به مواردی برمیخوریم که ریشه در باورهای ما در خصوص ثروتمند شدن داره یا در واقع یک چیزی که همیشه ما را در زندگی مورد آزار قرار میداده یا حتی استعدادی که همیشه داشتیم وقتی به شکل هدف ان را نوشتیم و با این نوشتن تمرکز و توجه گذاشتیم و خود رو به ان رسیده دیدیم حتی وقتی خیلی دلیل واضحی هم نیاوردیم صرفا عشق و هیجانمون رو از اینکار نشان دادیم ناخودآگاه همراهی خودش رو نشون میده و این برای من بسیار جالب بود.
    البته با توجه به صحبت های شما برای رسیدن به مقصود بایستی تمام جزئیات و نکات و دلایل منطقی بیان بشه که در واقع ذهن بتونه مسیر رو بهمون نشون بده

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.