راز های موفقیت (بخش هفدهم)

راز های موفقیت (بخش هفدهم)  : اتفاقاتی که دیگران چالش می نامند , باعث رشد شخصیت شما شده و موفقیت را برایتان به ارمغان آورند.

قرار نیست برای رسیدن به ثروت و موفقیت مسیر سخت و دشواری را طی کنید. ( داستان ۳ زندگی متفاوت بخش دوم ) موقعیت هایی که به این دو ختم می شوند فقط سراغ آن هایی می رود که در مسیر صحیح شناخت خود و توانایی هایشان ( از طریق شناخت ناخوداگاه که در محصول روند خلق رویاها توضیح داده شده است ) و نیز اجرای دقیق قوانین کائنات امکانپذیر است. بخش اعظم روند موفق شدن برای اغلب مردم , تجربه چالش های لازم به منظور تغییر شخصیت و رشد دانایی آنهاست که باعث می گردد بتوانند با آن قدرتهای درون خود را آشکار کنند. اما اگر در طول مسیر اتفاقات و چالشها باعث اذیت و آزارتان گردد یعنی شما مسیر را اشتباه رفته اید! سعی کنید در همه حال از خطاهای خود و دیگران پند گیرید و تا می توانید از تجارب افرادی که به قله های موفقیت رسیده اند استفاده کنید تا کمتر تجربه را در طول مسیر تجربه کنید. هرچه بیشتر از خطاهای دیگران پند بگیرید , خودتان کمتر اشتباه خواهید کرد و زودتر به خواسته های خود جامه تحقق می پوشانید. البته درس هایی هم هستند که همه ما باید شخصا آن ها را فرا بگیریم.

افرادی که با آگاهی به موفقیت و ثروت رسیده اند این نکته را به خوبی می دانند و با آغوش باز این چالش ها و درسهایی که از آن می گیرند را به عنوان نردبام ترقی خود پذیرا می شوند تا به آن شخصیتی که باید تبدیل شوند.

مطالب مرتبط :

ثبت ديدگاه

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.