راز های موفقیت (بخش چهاردهم)

راز های موفقیت (بخش چهاردهم) : سعادت شما معادل میانگین سعادت پنج نفر از نزدیکان شماست.

جا شگفتی نیست که افراد ناوارد از خواندن این راز مهم متعجب شوند و یا حتی آن را باور نکنند. پنج نفر از افرادی را که بیشتر از همه به شما نزدیک هستند و همیشه با آنها از نظر عاطفی ( مانند دوستان صمیمی ) را در نظر بگیرید , درآمد یک سال گذشته آنها را با هم جمع و سپس بر پنج تقسیم کنید تا بدانید درآمد امسال شما چقدر خواهد بود. نکته قابل توجه و تفکر این است که این موضوع فقط درباره پول نیست. به دلیل اینکه شما در دایره تفرات و انرژی های افکار نزدیکان آنها هستید مشابه اتفاقاتی که در زندگی آنها می افتد ( خواسته و ناخواسته ) در زندگی شما نیز می افتد. پس برای تغییر در روند زندگیتان به سطح روابط , سلامتی و ثروت نزدیکترین افراد به خود توجه کنید و از افرادی که در سطح پایینی از انرژی (همه جهات) هستند دوری کنید.

باید بسیار مشتاق باشید که اطراف‌تان پر از افرادی باشد که الهام‌بخش‌تان هستند و در شما «میل به بهتر بودن» را ایجاد می‌کنند. اما با افرادی که به شما احساس منفی القا می‌کنند، چه باید کرد؟‌ چرا به آنها اجازه می‌دهید که بخشی از زندگی‌تان باشند؟‌ هر کس که باعث می‌شود احساس بی‌ارزشی، اضطراب یا بی‌اشتیاقی کنید، در حال تلف کردن وقت شماست و احتمالا باعث می‌شود شما هم شبیه خودش شوید. زندگی کوتاه‌تر از آن است که زمان‌تان را با چنین افرادی سپری کنید، پس آنها را از زندگی‌تان خط بزنید.

تقریبا همه‌ی مشکلات به دلیل این است که ما در زمان سفر می‌کنیم؛ به گذشته فکر می‌کنیم و حسرت کارهایی که انجام داده‌ایم را می‌خوریم، آینده را تصور می‌کنیم و در مورد اتفاق‌هایی که هنوز رخ نداده‌اند مضطرب می‌شویم. بسیار آسان است که به گذشته برویم یا در آینده سیر کنیم، اما هر زمان این اتفاق برای‌تان رخ داد، بدانید که نگاه‌تان را از چیزی که در کنترل‌تان است، یعنی زمان حال، از دست داده‌اید.

مطالب مرتبط :

توسط |۱۳۹۷-۶-۱۸ ۲۰:۳۵:۱۶ +۰۰:۰۰دی ۲۱ام, ۱۳۹۶|رازهای موفقیت, شیوه های موفقیت, قوانین موفقیت, موفقیت|۳ نظر

۳ نظر

 1. pary_venus64 بهمن ۱, ۱۳۹۶ در ۲:۳۷ ب.ظ - پاسخ دادن

  با سلام
  به نظر بنده منظور از این قانون این هست که انرژی از رفتار ،افکار و حرکات قابل انتقال است اگر که شما بر روشون تمرکز کنید و اگر شما اون اطلاعات دریافتی رو که از اون منابع گرفتید رو با حواس پنجگانه درگیر کنید بر ذهنتان مینشیند .مثل اینکه یک دیوار دور ذهنتون بکشید و فقط و فقط خوراک مثبت و باور توانایی بدید شک نکنید اون ذهن فقط موفقیت رو بدست خواهد اورد و نتایج متناسب با اون باورها رو بدست خواهد اورد.البته به شرط اینکه حرکت کنید ذهنتون برای موفقیت حاضر خواهد شد ولی خوب تا حرکتی نکنید به سمت خواسته تون چطور میخواهید ثروتمند شوید؟
  اونجوری فقط حس فوق العاده دارید که توهم هست اگر کاری نکنید یعنی با توجه به آگاهیهامون باور و حرکت هر دو بایستی باشد ولی درصدش متفاوت هست.

 2. ab_malek دی ۳۰, ۱۳۹۶ در ۵:۱۲ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام استاد محمدی
  یک سؤال همیشه در این مورد برای من وجود داشته:
  این ۵ نفر باید حقیقی باشند یا اگر مجازی باشند هم این قانون عمل می‌کند؟ یعنی اگر در محیط قرنطینه‌ای باشیم و محصولات آموزشی ۵ ثروتمند را تهیه کنم (کتاب یا ویدئو) به‌مثابه همان ۵ نفر حقیقی نتیجه خواهد بود و میانگین آن ۵ نفر می‌شویم؟

  • علیرضا محمدی بهمن ۷, ۱۳۹۶ در ۲:۰۱ ب.ظ - پاسخ دادن

   درود بر شما
   برای بخش اول سوال

   این ۵ نفر باید حقیقی باشند یا اگر مجازی باشند هم این قانون عمل می‌کند؟
   * این ۵ نفر باید کسانی هستند که با آنها رابطه احتماعی و عاطفی دارید ( مانند دوستان که تاثیر بسیاری در زندگی شما دارند )

   یعنی اگر در محیط قرنطینه‌ای باشیم و محصولات آموزشی ۵ ثروتمند را تهیه کنم (کتاب یا ویدئو) به‌مثابه همان ۵ نفر حقیقی نتیجه خواهد بود و میانگین آن ۵ نفر می‌شویم؟
   * برای شروع نیاز است که با یک متد کار کنید تا به سطحی از آگاهی برسید که بتوانید برای موفقیت خود از متد افراد مختلف استفاده کنید. اگر برای شروع اینکار را نکنید، از هرکسی یک راهی را یاد گرفته و بعد از مدتی میبینید هیچ کدام را هم نرفتید ( چند استاد برای شروع در یک زمینه دقیقا باعث عدم تمرکز می شوند ). اما وقتی که به مرحله از درک از موضوع رسیدید می توانید از متد هایی که بر اساس درک درست داشته اید و نیز سطح کاری که می خواهید انجام دهید از افراد موفق الگو برداری بر اساس نیاز خود داشته باشید. درست مانند اینکه از هر شخصی یک ابزار مناسب برای خواسته هایتان گرفته و آن خواسته را به واقعیت تبدیل کنید. فراموش نکنید ذهن شما منحصر به شماست نه شخص دیگری، پس تمام الگو های فکری یکنفر به کاری که میخواهید انجام دهید هم کمکی نخواهد کرد. و این هم زمانی برای شما مفید خواهد بود که به درک مناسبی از موضوعی که می خواهید انجامش دهید با استفاده از تکرار و تمرین های یک شخص که قبلا مشابه آن را انجام داده است رسیده باشید.

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.