سعادت در فضای اطراف شما موج می زند.

کائنات تمام نیازهای شما را قبل از اینکه پای بر این کره خاکی بگذارید برآورده کرده است. سعادت، ثروت و موفقیت همچنان در فضای اطراف شما موج می زند. نعمتها و خواسته هایتان مانند سربازی در انتظار فرامین شماست تا وار زندگی شما گردد و امور زندگیتان را بدست گیرد.

تمامی این نعمات همیشه بوده و هستند ولی زمانی در زندگیتان متجلی می شوند که به زبان سعادت که همان ارتعاش های صحیح شما به جهان هستی است با آنها صحبت کنید. پس هرگز فراموش نکنیدکه اتعاش های درست افکار که از ناخوداگاه با برنامه ریزی صحیح می آید تحقق سعادت، ثروت و نعمت های بیکران را برایتان فراهم می کند.

توسط |۱۳۹۶-۱۰-۲۱ ۲۰:۲۷:۱۵ +۰۰:۰۰دی ۲۱ام, ۱۳۹۶|رازهای موفقیت, شیوه های موفقیت, قوانین موفقیت, موفقیت|۲ نظر

۲ نظر

 1. pary_venus64 دی ۲۲, ۱۳۹۶ در ۱۱:۳۲ ق.ظ - پاسخ دادن

  با درود فراوان
  چقدر این زبان هستی بی نظیر هست به این نقطه میرسوندت که برای دستیابی به داشته هات که پشت در هست اول خودت رو خالص کنی از هر آلودگی و زیبا نگر بشی و بعد در رو باز کنی تا هر انچه میخای و بیشترش و کلا خوشبختی روی سرت آوار بشه و چقدر لذت بخش خواهد بود.
  با سپاس فراوان

 2. pary_venus64 دی ۲۱, ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۶ ب.ظ - پاسخ دادن

  درود فراوان
  چقدر زبان این دنیا زیباست که تا خیر برای خودت نخواهی و تا به چشم نیکی و پاکی به همه چیز نگاه نکنی و کمکی به فزرونی خوبی و خیر نکنی نعمت های واقعی و سعادت نصیبت نخواهد شد
  سپاسگزار از آگاهی

ثبت ديدگاه

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.