راز های موفقیت (راز اول)

راز های موفقیت (راز اول) : شما هرگز نمی توانید از زیر پرداخت دین خود به کائنات شانه خالی کنید.

این اولین راز اصلی سعادت و موفقیت در زندگی است که بسیاری از مردم متوجه آن نیستند و نمی خواهند آن را باور کنند. این دسته از افراد سعادت را مانند طلب خود می دانند و  می خواهند به زور آن را بدست آورند و هرگز توجهی به انرژی که همواره به جهان هستی ارسال می کنند ندارند.

جالب است بدانید که همه چیز در کائنات بر اساس مبادله ارزش ( بها ) در برابر ارزش ( بها ) است. ولی چیزی که کائنات به شما می دهد هرگز یکسان نیست. آنچه می دهید بطور قطع و یقین چند برابر به سوی شما باز می گردد که اندازه آن معمولا ۱۰ برابر چیزی است که به آن می دهید. پس وقتی بذر نیکی می کارید , نیکی و ثروت بیشتری به سراغ شما خواهد آمد.

راز پنهانی در پولی که به عنوان عشریه ( یکی از قوانین جهان هستی برای رسیدن به ثروت و نعمت است ) می پردازید , عشقی که می ورزید و اعمال نیکی که انجام می دهید درست به همین شکل به شما باز می گردد. هرگز نمی توانید از زیر پرداخت سهمی که به کائنات دارید شانه خالی کنید. پس منتظر نمانید،  بروید بیرون تا کار خیری انجام دهید.  بذر نیکی برای نیازمندی بکارید و با مردم مهربان تر باشید. آنگاه ثروت و موفقیت بدنبال شما می آید و همینطور سعادت بیشتری سر راهتان قرار می گیرد.

مطالب مرتبط :

 

توسط |۱۳۹۷-۶-۱۸ ۱۶:۳۷:۵۹ +۰۰:۰۰دی ۹ام, ۱۳۹۶|رازهای موفقیت|۲ نظر

۲ نظر

 1. عباسعلی ملک دی ۲۸, ۱۳۹۶ در ۱۱:۳۷ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام استاد محمدی
  ولی وقتی من مسئولیت تمام افرادی که وارد زندگیم شده بودند رو پذیرفتم و بعدش رفتم ببینم باور غالبم در این مورد چی بوده که این افراد وارد زندگییم شدند، به ابن نتیجه رسیدم که من دوست داشتم به دیگران کمک داوطلبانه کنم و راه درست رو بهشون نشون بدم و اینجوری کل وقتم هدر رفت و افرادی وارد زندگی من شدند که کارنابلد بودند و طبیعتا جهان با این کار این باورم رو بهم ثابت میکرد که دیگران راه درست رو بلد نیستند و این من هستم که کاربلدم!
  من تصمیم گرفتم هر وقت هرکی ازم کمک خواست بهش کمک کنم. اون هم با گرفتن پوئنی عام المنفعه از اونها و دیگه داوطلبانه کمک نکنم.

 2. pary_venus64 دی ۱۰, ۱۳۹۶ در ۸:۰۵ ق.ظ - پاسخ دادن

  با سلام و درود و تشکر فراوان بابت مطالب به شدت کاربردی
  به نظر بنده این عشق ورزیدن میتونه در درجه اول به خود شخص باشه کسی که در درون خودش به دنبال مکاشفه و پ هست و ریشه اشتباهات رو پیدا میکنه و در صدد رفعش برمیاد میتونه به دیگران کمک کنه و انچه نیک هست رو انجام بده چون در این جستجو به چیزی جز نیکی نمیرسه و لاجرم این نیکی رو به بیرون هم انتقال میده
  با سپاس فراوان

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.