راز های موفقیت (راز دوم)

راز های موفقیت (راز دوم) : پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود.

شاید با خواندن این جمله فکر کنید که می خواهم با شما شوخی کنم و یا قصد شوخی دارم ولی این جمله کوتاه دارای مفاهیم و خلاصه ای بسیار عمیق است که به وضوح درباره طرز عملکرد قوانین کائنات دارد با شما سخن می گوید.

باید بدانید شما قرار نیست با برنده شدن در بخت آزمایی و یا ارث بردن و نیز کشف چاه نفت در حیاط خانه خود ثروتمند شوید. این ها تصورانی واهی هستند که صرفا انسان را در توهم رسیدن به موفقیت و ثروت تا ابد نگاه می دارد. البته شاید مشابه این اتفاقات برای برخی از انسانها به واسطه افکارشان پیش آید ولی خوب است که بدانید اینها فقط خوشبختی های موقتی است که نصیب این دسته از افراد می شود، موفقیت و ثروتی که هرگز پایدار نبوده و نخواهد بود. ثروت هایی ماندگار هستند هرگز به رایگان به دست نمی آید و همیشه باید برای آن هزینه ای پرداخت کنید. درست همان تبادل منصفانه ارزش ها در برابر ارش ها که در بخش اول گفته شد.

اما هزینه اصلی که برای رسیدن به ثروت و موفقیت باید پرداخت کنید در ابتدا تبدیل به انسانی مسئول شدن می باشد. کسی که مسئولیت سعادت خود را به عهده گرفته است و بسمت موفقیت حرکت می کند. آنگاه ثروت و موفقیتی که بسمت شما می آید تا همیشه و ابد در خدمتتان خواهد بود. تحقیقات بارها و بارها نشان داده اند، اکثر افرادی که مبالغ هنگفتی را در بخت آزمایی ها برنده شده اند نزدیک به ده سال بعد همه را از دست داده اند و در ورشکستگی و بدبختی کامل زیسته اند. به یاد داشته باشید که درباره افرادی صحبت می کنیم که مبالغ بسیار زیادی را برنده شده اند نه مبالغ کمی که در تصور شماست. اگرچه آنها به پول رسیده اند اما شعور و تعهد و در کل ابزار های لازم برای سعادت که در ناخوداگاه برنامه ریزی می شود (نحوه برنامه ریزی ناخوداگاه در دوره جامع روند خلق رویاها توضیح داده شده است) را نداشته و از این رو پول در دستانشان باقی نمانده است.

پس بدانید نظام کائنات این است که هیچ چیز را در جهان به رایگان نمی توانید بدست آورید مگر اینکه  بهای کاملش را پرداخت کنید. وقتی فروشنده ای به اشتباه به شما پول بیشتر به شما می دهد و شما خوشحال به روی خود نمی آورید یا محصولی را به رایگان و بدون پرداخت بهای واقعی و جلب رضایت فروشنده می گیرید و یک روزنامه ای را می خرید اما به دور از چشم فروشنده دو روزنامه برمی دارید, بدانید که بدهی بزرگی در زندگی خود بالا می آورده اید. البته همیشه موعد پرداخت این گونه بدهی ها نیز در زمانش فرا می رسد و چه بخواهید و چه نخواهید جهان هستی ۱۰ برابر آن را از شما باز می ستاند. البته هستند کسانی که با دلایل مختلف سعی می کنند تبصره ای با نام “بعد از توانمند شدن بهای آن را می پردازیم” به قوانین کائنات بیفزایند، آن ها این موضوع را نمی دانند که نتنها فرقی در این روند برای خود ایجاد نمی کند بلکه کارمای چیزی که برایشان نیست (دزدی) را هم به بدهی هایشان اضافه می کنند و هرگز هم آن خدمات هم برایشان مفید نخواهد بود. در مقابل افراد سعادتمند از آنجاییکه این قانون را به خوبی یاد گرفته اند و هرگز چیزی را به رایگان نمی خواهند. آنها همیشه با خوشحالی حاضرند که بهای هر چیزی که بدست می آورند را بپردازند تا بتوانند با آن مسیر ثروت و موفقیت ماندگار را برای خود تا ابد هموار کنند.

مطالب مرتبط :

توسط |۱۳۹۷-۶-۱۸ ۱۶:۴۶:۰۱ +۰۰:۰۰دی ۹ام, ۱۳۹۶|تصاویر موفقیت, رازهای موفقیت, قوانین موفقیت, موفقیت|۲ نظر

۲ نظر

 1. ab_malek دی ۲۹, ۱۳۹۶ در ۱۲:۴۸ ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام
  یکی از خواسته‌هایی که تو تمرین جلسه اول دوره خلق رؤیاها نوشتم این بود که ویندوز و نرم‌افزارهای روی لپ‌تاپم رو اورجینال بخرم و دیگه از سایت‌های دانلود رایگان دانلود نکنم، حس خوبی هم داشتم. یکی از آرزوهای قلبی و همیشگی‌ام بوده.

 2. pary_venus64 دی ۱۰, ۱۳۹۶ در ۸:۱۳ ق.ظ - پاسخ دادن

  با سلام و درود
  بنده تازه خودم معنای بها رو متوجه شدم دقیقا تا حاضر به تبادل انرژی نباشی و اجازه رهایی ندی انرژی جدید جایگزین نمیشه این رو من با تمام وجودم با تمرینات دوره روند خلق رویاها درک کردم
  متشکر و سپاسگزار از مطالب خوبتون.

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.