راز های موفقیت (راز پنجم)

راز های موفقیت (راز پنجم) : تندرستی , عشق , شادی و پول نامحدود هستند.

بسیاری از افراد بر این باور هستند که منابع در جهان هستی کم هستند و یا رو به پایان می باشند. این دسته از افراد نتنها به کم بودن منابع معتقد هستند بلکه به این هم اعتقاد دارند که پول ، موقعیت ، ثروت ، انسان خوب و هر آنچه که نیکی و سعادت بر آن حکم فرماست در دنیا کم می باشد. در حالی که اینگونه نیست! قائده این جهان بر اساس فراوانی و بخشندگی است چون خالق این جهان بی نهایت بخشنده است. پس اگر بتوانید طبق این قوانین عمل کنید آنگاه می توانید فراوانی را در هر مرحله ای از زندگی بسمت زندگی خود جذب کنید. برای اینکه بتوانید این فراوانی را در زندگی خود متجلی کنید نیازی به کارهای عجیب نیست، بلکه با بخشش از سر سخاوت و فراوانی هر چیز که دارید، به کسانی که به آن نیازمند هستند از جهان ۱۰ برابر بخشش خود را دریافت کنید. اگر فردی را در آغوش بگیرید و به او محبت کنید آیا از تعداد در آغوش گرفتن هایی که در عمر شما باقی مانده است کم می شود؟ البته که نه. در حقیقت اگر شما از آن دسته افرادی باشید که دیگران را در آغوش می کشند به احتمال قوی آغوش های بیشتری را برای خود باز می بینید. چیزهایی که ثروت واقعی به حساب می آیند،  تندرستی, عشق, شادی و در انتها پول بسیار نامحدودند هستند که همیشه در حال تکثیر خود می باشند. پس بخاطر داشته باشید هر چه عشق و ثروت بیشتری به دیگران ببخشید, عشق و ثروت بیشتری به سوی شما کشیده می شود ( بخشی از قانون داد و ستد ). به همین شکل است که از هر دستی با باوری قوی بدهید از همان دست بدون شک در جایی که لازم است پس می گیرید. پولی که می بخشید انرژی خود را ایجاد می کند و این انرژی مانند باران سعادت را بر سر شما خواهد بارید و این چرخه ای است که تا ابد ادامه دارد.

مطالب مرتبط :

بدون ديگاه

  1. pary_venus64 دی ۱۲, ۱۳۹۶ در ۹:۵۰ ق.ظ - پاسخ دادن

    با سلام و درود
    چقدر حس خوبی هست وقتی باور میکنی هر چی بخای هست حول نباش و حول نزن و ایکاش همه متوجه بشن و از لحظه به لحظه حرکتشون لذت ببرند و یقین بدونند خداوند عالم تمام اسباب اسایش رو براشون حاضر کرده فقط کافیه راه و روش دستیابی به این موهبت ها رو یاد بگیرند همین .
    با سپاس فراوان بابت کمکتون برای رسیدن به باور فراوانی

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد. موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.