راز های موفقیت (راز چهارم)

راز های موفقیت (راز چهارم) : سعادت شما بر مبنای کلام شما شکل می گیرد.

این نکته ای است که اکثر افراد یا آن را باور ندارند و یا نمی خواهند قبول کنند که بر مبنای کلامی که از دهان آن ها خارج می شود اتفاقات برایشان رقم می خورد.  همواره در تعجب هستم از اینکه اکثر مردم غالبا از اتفاقات و شرایط بدی که برایشان رخ می دهند می گویند و از طرفی هم  بدنبال ساخت ثروت و موفقیت در زندگیشان نیز هستند! مکانیزم جهان هستی بر این اساس است که به باور های غالب انسان پاسخ می دهد نه چیزی که آنها دوست دارند و یا می خواهند داشته باشند و این مبنا با کلامی که از دهان بیرون می آید روند شکل گیری اتفاقات بر مبانی افکار را تریع می بخشد.

دوستی را می شناسم که سالهای زیادی با او دوست هستم و از کودکی با هم آشنا بوده ایم. او به ثروت و موفقیت علاقه بسیاری دارد و با استعداد های فراوانی هم که دارد، برای بدست آوردنش تلاش بسیاری انجام می دهد اما همیشه فقر و اتفاقات ناگوار بیشتر از ثروت و موفقیت او را دنبال می کند. وقتی با او حرف می زنم باور هایش را بصورت ناخوداگاه ( یکی از تکنیک های شناخت افکار موجود در ناخوداگاه که در محصول روند خلق رویاها گفته ام ) بر زبان می آورد و در کلماتش از واژه هایی مانند: من که شانس ندارم ، پول دراوردن سخت هست ، تو مراقب باش که پول هایت را از دست ندهی و… را استفاده می کند. جالب اینجاست که با گفتن این جملات که از سر خیر خواهی برای من است همیشه خودش آنها را در زندگی جذب می کند و وقتی از کلام هایی که بر مبنای سعادت است برایش سخن می گویم شروع به  باز گو کردن اتفاقات اخیر در زندگی اش می کند تا از من تایید بد شانسی هایش را بگیرد! اتفاقاتی که بطور قطع خودش نمی داند به واسطه کلامش شکل گرفته اند ( شاید بهتر است بگویم نمی خواهد باورکند ! )

بارها از خیلی افراد شنیده ام که : من بخاطر فلان دلیل مجبورم همیشه به پزشک مراجعه کنم. روز هایی را بخاطر می آورم که همیشه ناراحتی قلب داشتم و هرچند وقت یکبار هم با درد شدید قلبم مجبور بودم به پزشک مراجعه کنم. و این جمله هم ورد زبانم بود که ” قلبم مشکل دارد ” اما زمانی که با آگاهی دیگر نقش قربانی را بازی نکردم و از درهای شدید خبری نشد، هم اکنون سالهاست که دارویی هم مصرف نمی کنم. برخی دیگر از افراد نیز فکر می کنند خوار و خفیف کردن شخصیت خود به انسان نشانه ادب و شکسته نفسی است ( مفهوم این با احترام به خود و دیگران متفاوت است ) و یا با جملاتی مانند : مال دنیا به چه کسی وفا کرده و یا پول مثل چرک کف دست است و خوشبختی نمی آورد می خواهند خود را آدمی بی پول و محبوب جلوه دهند. البته تا آنجا که من می دانم انسان های ثروتمند و بخشنده نسبت به افراد بی پول که قدرت کمک مالی به کسی ندارند ارزششان بدون شک بیشتر است. در نهایت این جملات ثروت و موفقیت را نیز از شما دور می کند و باعث می گردد تا اتفاقاتی که از آنها شکایت دارید را بیشتر به زندگی خودتان جذب کنید.  بنابراین سعی کنید تا با بر زبان آوردن کلمات مفید ثروت و موفقیت را به زندگی تان جذب کنید :

من مثل معناطیسی هستم که افکار ثروت آفرین را به سوی خود جذب می کنم.

مطالب مرتبط :

بدون ديگاه

  1. pary_venus64 دی ۱۱, ۱۳۹۶ در ۱۰:۱۳ ق.ظ - پاسخ دادن

    درود و عرض خدا قوت بابت مطالب خوبتون
    خیلی جالبه من هم قبلا به همین شکل عمل میکردم ولی از زمانیکه یاد گرفتم بر ورودی های ضمیرناخودآگاهم که یکی از آنها زبان هست (طبق نکات محصول دوره روند خلق رویاها) تسلط داشته باشم و کنترل کنم به طور کل وضعیت روحی و جسمی بهتری دارم و در واقع سلامت و تندرستی با رعایت این قاعده خود به خود وارد زندگیم شده و بسیار جالب که در گذشته با توهماتی همچون این که نه اگر من حواسم به سلامتیم نباشه و یا کوچکترین نشانه بیماری رو پیگیری نکنم مشکل بزرگی برایم پیش میاد،همواره هزینه هنگفت و وقت زیادی رو برای چکاپ و موارد مختلف صرف میکردم.الان فقط و فقط کانون توجه ام به خود سلامتی و زندگی هست و این خود به خود عین اهرم عمل میکنه وخود به خود کارها و نیازهایی که قبلا میپنداشتم رو ملغی میکنه.

    با سپاس فراوان از نکات ارزشمندتون.

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.