راه حل های ساده برای موفقیت

 

۱- با دقت لباش بپوشید


قبل از ترک منزل به سمت محل کار، زمانی را صرف چک کردن شیوه ی لباس پوشیدن خود کنید و اطمینان حاصل کنید که آیا لباس مناسب به تن کرده اید یا خیر. ممکن است بعضی ها بگویند که لباس برای آدم ارزش نمی آورد، اما به عقیده ی من کاملاً اشتباه است. دنیای کار و تجارت تا حد زیادی روی این مسئله می چرخد.  اگر مثل یک فرد موفق لباس بپوشید، دیگران هم مثل یک فرد موفق با شما برخورد میکنند. پس در شیوه ی لباس پوشیدنتان تجدید نظر کنید.

۲-  مثل برنده ها بیندیشید


رفتار خود شخص نقش بزرگی در موفقیت او دارد . دیدگاهتان نباید هیچگاه مثل انسان های شکست خورده باشد . خوب است که پیشرفت ها و دستاوردهایی که در راه آنها تلاش می کنید را برای خود مجسم کنید.

همیشه نیمه ی پر لیوان را ببینید. مردم هم همیشه از افراد موفق تبعیت میکنند نه منفی بافان.

۳-  جزئی از یک گروه باشید


موفقیت اکثر اوقات یک کار گروهی است . یک گلزن در فوتبال هیچوقت به تنهایی نمیتواند موفقیت کسب کند . با همکاری و مساعدت اعضای مختلف یک گروه، موفقیت به دست می آید.

اگر در یک گروه کار می کنید، تا جایی که می توانید مسئولیت ها و کارهای خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهید و از دیگران نیز همین انتظار را داشته باشید . در این حالت است که موفق خواهید شد.

۴-  پویشگر باشید


کسی که شکار کردن بلد باشد، می داند که می توانید منتظر شکار در جایی مخفی شوید اما هیچوقت چیزی شکار نکنید . قانون شکار این نیست.

باید از مخفیگاه بیرون آیید و خودتان به دنبالش بروید . در مسائل کاری نیز وضع به همین منوال است. منتظر تکلیف نمانید . خودتان به دنبال کار باشید.

در خود انگیزه ایجاد کنید و به دنبال پروژه های جدید باشید و از هیچ چیز هراسی به دل راه ندهید.

۶-  همیشه نتیجه را در ذهن داشته باشید


هر کاری که انجام می دهیم، قطعاً دلیلی دارد . و برای رسیدن به نتیجه ای مشخص است که همه ی این کارها را انجام می دهیم.

در محل کار هم باید همین طور باشد . هر کار ناخوشایندی هم که مجبور به انجامش هستید را با در نظر گرفتن نتیجه و هدفتان به دقت انجام دهید . این به شما انگیزه هم می دهد.

۷-  بدانید چطور پشت تلفن صحبت کنید

مهم نیست کار شما چه باشد، تلفن همیشه یکی از مهمترین ابزارها بوده است . حتی از کامپیوتر هم مهم تر است چون وسیله ای است که با آن ارتباط برقرار میکنیم.

کسی که آنطرف خط است باید اطمینان یابد که شما دقت و توجه لازم را به او دارید . هنگام صحبت کردن با تلفن از خوردن و آشامیدن و آدامس جویدن خودداری کنید.

۸-  منظم باشید


هنگام کار کردن روی یک پروژه، قدم به قدم همه ی مراحل را به دقت طی کنید . برای کار خود طرح و برنامه داشته باشید . اگر قسمتی از کار را ندیده بگیرید، مطمئناً کارتان به نتیجه نخواهد رسید.

۹-  انتقاد نکنید


گروهی از مردم فقط برای ایراد گرفتن از سایرین زندگی می کنند . شما اینطور نباشید، اگر در کار کسی ایرادی مشاهده کردید، مثل یک معلم به او گوشزد کنید.

کسی را مسخره نکنید و بیش از حد شکایت نکنید. و زمانی هم که کاری شایسته ی ستایش است، تحسین کنید.

۱۰-  مودب باشید


سعی کنید در برخورد با دیگران همیشه مودب و مشتاق و علاقه مند باشید . مردم درمورد ما با نحوه ی برخوردمان با آنها قضاوت می کنند. خوش خلق باشید و رفتارتان را اصلاح کنید.

۱۱-  هر از گاهی مسئولیت مشکلی را بر عهده گیرید


افراد در برخورد با مشکلات دست پاچه می شوند . بهترین راه حل برای از بین بردن این مشکل این است که هر از چند گاهی مسئولیت برطرف کردن یک مشکل را بر گردن بگیرید.

۱۲-  با انتقادات دیگران از شما به خوبی برخورد کنید


وقتی کسی از شما انتقادی می کند، ابتدا ببینید منبع معتبری دارد یا خیر . راحت است که انتقاد را ندیده بگیرید و پیش خود بگویید طرف حسود بود.

اما خوب است که گهگاه خودمان را همانطور که دیگران می بینند ببینیم . روی انتقادات دیگران فکر کنید و توصیه ها را نادیده نگیرید.

۱۳-  الگو باشید


همیشه کارها را طوری انجام دهید که انتظار دارید دیگران انجام دهند . این کار بسیار تاثیر گذار است و در کل شرکت انعکاس پیدا می کند.

اگر همیشه کارهایتان را به بهترین نحو انجام دهید، در کارتان نمونه خواهید شد و دیگران نیز به عنوان یک سرمشق از شما پیروی می کنند.

۱۴-  صبور باشید


چیزی به اسم موفقیت یک شبه یا یک شبه ره صد ساله رفتن وجود ندارد . حتی آنها که به نظر شما یک دفعه موفق شدند نیز مطمئن باشید که برای رسیدن به این موفقیت زمانی طولانی تلاش کرده اند.

رسیدن به موفقیت نیازمند گذر زمان است . باید صبور باشید و همیشه هدف را در ذهنتان نگاه دارید.

۱۵-  چیزهای جدید بیاموزید


سعی کنید همیشه در زمینه ی کاریتان از اطلاعات روز باخبر شوید و علوم جدید مربوطه را یاد بگیرید .  همیشه سطح دانش خود را بالاتر از دیگران نگاه دارید و موفق خواهید شد.

ثبت ديدگاه

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.