رایج ترین مدلهای کسب و کار اینترنتی

رایج ترین مدلهای کسب و کار اینترنتی : اگر قصد دارید وبسایت درآمدزایی برای خود طراحی کرده و کسب و کار اینترنتی راه‌اندازی کنید می‌توانید از رایج‌ترین مدلهای کسب و کار اینترنتی استفاده کنید. مدلهای کسب و کار اینترنتی که در این مقاله بیان کردیم قابلیت استفاده هم زمان با مدل‌های دیگر را نیز دارا می‌باشند؛ لذا توصیه می‌شود همواره به دنبال افزایش و ارتقای منابع درآمدی خود باشید.

در ادامه، فهرستی از هفت مدل و روش رایج کسب درآمد از اینترنت را مطرح کردیم تا بتوانید با ذهنیتی باز، کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید.

  • محصولات خود را بفروشید:

یکی از مدلهای کسب و کار اینترنتی قدیمی و رایج، فروش اینترنتی مستقیم محصولات بمی باشد. بهترین مزیت این مدل در کنترل میزان سود در فروش و حراجها می باشد به همین علت می توانید سود بیشتری کسب نمایید. مردم به قیمتهای مناسب جذب می شوند که در این روش با حذف واسطه ها و دلالان می توانید قیمت محصولات را جهت ترغیب به اولین خرید و خرید مجدد تغییر دهید.

  • خدمات خود را بفروشید:

شما می توانید خدمات تخصصی خود و شرکتتان را به صورت اینترنتی نیز عرضه نمایید.علاوه بر این می توانید خدماتجدیدی را به صورت آنلاین عرضه نمایید. چنین کسب و کارهای اینترنتی که از مدل خدمات آنلاین استفاده می کنند بسیار زیاد می باشد. اما با این وجود، ممکن است خدمات ارائه شده با محدودیت در پتانسیل درآمدزایی مواجه شوند. در نتیجه باید در زمینه معرفی هرچه بیشتر خدمات و نیز بهبود آن به طور مستمر تلاش کنید.

  • دراپ‌شیپینگ انجام دهید:

رایج ترین مدلهای کسب و کار اینترنتی : یکی دیگر از مدلهای کسب و کار اینترنتی ، دراپ شیپینگ نام دارد. اگر می‌خواهید محصولات خود را بدون دردسرهایی مثل بررسی موجودی‌ انبار، تأمین فضای مناسب برای انبارها و زیرساخت‌های گیج‌کننده حمل و دریافت کالاها بفروشید، دراپ‌شیپینگ گزینه‌ای مناسب برای شما است. دراپ‌شیپینگ این اجازه را به شما می‌دهد که محصولات با کیفیت و معروف را با قیمت بالا (تک فروشی) در سایت خود بفروشید و فروشنده عمده سفارش‌های شما را انجام دهد. آن‌ها اجناس را انبار می‌کنند، سفارش‌ها را دسته‌بندی کرده و برای مشتریان شما ارسال می‌کنند.

  • فروش واسطه‌ای انجام دهید:

توصیه محصولات مشابه، یک همکاری بی‌خطر را به وجود می‌آورد که به شما اجازه می‌دهد فروش محصولات یا خدمات شرکت‌های دیگر را با گرفتن درصدی از سود آن‌ها، تبلیغ کنید. به عنوان یکی از تبلیغ‌کنندگان محصولات یا شعبات شرکت‌ها، می‌توانید به ازای هر بار خرید کسی که شما به سایت آن‌ها معرفی کرده‌اید، مبلغی به عنوان پورسانت دریافت کنید. برای تبلیغ محصولات آن‌ها، می‌توانید بنری روی سایت خود طراحی کنید که به سایت فروشنده محصول هدایت می‌کند یا مقاله‌ای راجع به آن شرکت و محصولاتی که عرضه می‌کند در قسمت خبرنامه خود بنویسید.

  • فضایی برای تبلیغات بفروشید:

اگر سایت شما بازدید بالایی دارد یا تعداد ثبت‌نام‌ کنندگان آن زیاد است می‌توانید برای تبلیغ در سایت خود پول دریافت کنید. شرکت‌ها حاضر به خریداری جایگاه‌های تبلیغات اینترنتی هستند تا به سمت تعداد زیادی از مشتریان هدف خود هدایت شوند. امروزه درآمد حاصل از تبلیغات نسبت به گذشته کمتر شده است و به شما توصیه نمی‌کنم که این مورد را به عنوان منبع درآمد اصلی خود قرار دهید. فروش فضایی برای تبلیغات می‌تواند منبع درآمد جانبی خوبی باشد، اما ممکن است برای منبع درآمد اصلی مناسب باشد.

  • با تجارت‌ مشابه سرمایه‌گذاری مشترک داشته باشید:

رایج ترین مدلهای کسب و کار اینترنتی : سرمایه‌گذاری مشترک به معنای ترکیب مهارت‌ها، محصولات، خدمات و منابع شرکت‌های مشابه است که برای ایجاد جریان‌های جدید درآمد با هم تشکیل گروه می‌دهند. یک راه خوب برای ایجاد درآمد از طریق سرمایه‌گذاری مشترک به این طریق است که محصولات یا خدماتی که برای بازدیدکنندگان شما مناسب است را شناسایی کنید و سپس به شرکت‌هایی که آن‌ها را عرضه می‌کنند، نزدیک شوید. از آن‌ها بپرسید آیا اجازه تبلیغات در صورت دریافت سهمی از سود ایجاد شده را به شما می‌دهند. اکثر شرکت‌ها از این قرارداد بسیار استقبال می‌کنند و برای آن‌ها خطری ایجاد نمی‌کند چون تنها زمانی به شما پول می‌پردازند که خریداری را به آن‌ها معرفی کنید.

  • برنامه فروش واسطه‌ای و همکاری در فروش برای خود داشته باشید.

با برنامه مخصوص به خود، می‌توانید ارتشی از بازاریابان آنلاین خود بسازید که در سایت‌هایشان محصولات شما را پیشنهاد می‌دهند و به ازای هر مشتری‌ که معرفی می‌کنند، مبلغی پول دریافت می‌کنند. شما می‌توانید درآمد خود را با ثبت‌نام وابستگان بیشتر و آموزش دادن به آن‌ها برای افزایش درصد کمیسیون دریافتی، بالاتر ببرید.

این مورد یکی از قدرتمندترین روش‌های تبلیغات اینترنتی است که به شما اجازه می‌دهد بدون هزینه برای فروشندگان و تبلیغات، درآمدهای کسب‌ و کار کوچک خود را بالا ببرید. شما تنها در صورتی به وابستگان پول می‌دهید که خریدی به واسطه آن‌ها انجام شود.

مطالب مرتبط :

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.