رهبری یک کسب و کار موفق

رهبری یک کسب و کار موفق : شرکت های موفق چگونه رهبری می شوند؟

رهبری یک کسب و کار موفق : موفقیت در تجارت و کسب و کار، بدون شک بستگی به عوامل متعددی دارد، این عوامل یا درونی هستند یا بیرونی. اما آنچه مسلم است رهبری کسب و کار نقش تعیین کننده ای در این موفقیت دارد. رهبری، یک شرکت موفق به (دی ان ای DNA ) خاصی نیاز دارد. بررسی ساختار و رویه شرکت های موفق نشان می دهد که تقریبا تمام شرکت های موفق سه شخصیت یا کارکتر مشخص (D+N+A) را در تیم رهبری خود دارند.
(D: Dreamer) دی: یک مدیر خیال پرداز
معمولأ مؤسس و گاهی مدیر عامل کسب و کار در این جایگاه قرار می گیرد. این شخص کسی است با رویایی پردازی فوق العاده و شور و اشتیاقی برای رسیدن به آن، کسی که می تواند الهام بخش دیگران باشد و با انرژی که دارد آنان را با خود همراه سازد. اغلب این افراد در زمینه های مالی، عملیاتی، اعداد و ارقام و جژئیات قوی نیستند، اما در عوض یک شخص برون گرای دارای تصویر ذهنی بزرگ هستند که می داند چگونه دیگران را ترغیب کنند.
(N: Number Cruncher) ان: یک حسابرس قدرتمند
یک حسابرس قدرتمند کسی است که عاشق اعداد و ارقام است و به شدت مراقب پول هاست و ممکن است همان مدیر مالی و یا حسابدار حرفه ای شما باشد. این افراد معمولأ درون گرا هستند و ذاتأ رهبر نیستند و اغلب با (دی: مدیر خیال پرداز) در تضاد تفکر هستند. گاهی اوقات در ایجاد ارتباط موفق و ترغیب کردن دیگران با مشکل مواجه می شوند، زیرا استعداد اصلی آنها تجزیه و تحلیل است نه احساسات. با این حال این شخص یکس از اجزای حیاتی هر کسب و کار موفقی به حساب می آید.
 (A: Accomplisher) ای: یک تمام کننده
هر کسب و کار موفقی به یک تمام کننده قوی نیاز دارد. به طور معمول مدیر اجرایی کسب و کار این ویژگی را دارد، همان شخصی که می تواند یک کارفرمای قدرتمند در درونکسب و کار باشد و شما را از انجام شدن به موقع پروژه ها و عملیاتی شدن آنها، عمل به تعهدات مطمئن سازد. این شخص، در عین حال به راحتی می تواند موضوعات مدیریت منابع انسانی را نیز مدیریت و کسب و کار را به روشی صحیح بازسازی کند. یک تمام کننده قوی به طور معمول خوش بین، پرانرژی و مثبت نگر است و با روحیه رقابتی بالایی که دارد در بخش فروش نیز موفق عمل می کند.
این که یک شخص واحد، هر سه ویژگی را همزمان داشته باشد، بسیار نادر است. اکثر کسب و کارهای موفق دنیا، سه شخصیت یا تیم مجزای تمام عیار برای این حوزه ها را دررهبری خود دارند. تقابل مثبت ویژگی های متضاد آنهاست که پویایی، پایداری و قدرت یک کسب و کار موفق را باعث می شود.

مطالب مرتبط :

ثبت ديدگاه

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.