زندگی نامه ی رندی گیج

زندگی نامه ی رندی گیج : بیش از ۱۵ سال است که رندی گیج به مردم کمک می‌کند که باورهای محدودکننده‌ خود را تغییر داده و به رؤیاهای خود دست یابند. داستان زندگی “از فرش تا عرش” او، از دوران زندان رفتنش تا امروز که میلیونری خودساخته تبدیل شده‌است، الهام‌بخش انسانهای بسیاری در سراسر جهان بوده‌است…”

رندی گیج، در خانواده ای دیده به جهان گشود که مادری تنها و بدون همسر، با درآمدی بسیار ناچیز، مسؤلیت بزرگ کردن سه کودک را بر عهده داشت.

 

سالهای کودکی رندی در فقر و فلاکت سپری شد. زمانی که او نوجوانی بیش نبود ، در دام اعتیاد به مواد مخدر و الکل گرفتار شد. بنابراین مجبور شد هم برای مصرف خویش و هم برای کسب درآمد، به فروش مواد مخدر روی آورد اما او با این درآمد نیز نمی توانست مخارج خود را تأمین کند. پس به سمت جرم و جنایت کشیده شد. او در نتیجه اعمال خلاف از دبیرستان اخراج و نهایتاً در یک سرقت مسلحانه دستگیر و روانه زندان شد

 

زمانی که رندی در زندان به سر می برد ، مردی بازاریاب به استعدادی ذا تی و نهانی در وجود او پی برد که تا کنون در شخص دیگری ندیده بود او احساس کرد اگر رندی روش خود را در زندگی تغییر داده و در راه مثبت قدم بگذارد، می تواند هر کاری را که اراده کند به بهترین نحو ممکن انجام دهد و انسان موفقی شود. ازاین رو رندی را از این مطلب آگاه کرد که توانایی انجام کارهای بسیار عظیمی را دارد. این سخن تأثیر بسیار زیادی بر ذهن رندی گذاشت و او را دگرگون ساخت.

 

او شهامت و جرأتی مضاعف یافت و تصمیم گرفت زندگی خود را از نو بسازد. زمانی که از زندان آزاد شد، دنیا در نظرش تغییر کرده بود. او تصمیمش را گرفت تا آینده ای موفق برای خود بسازد. پس شروع به تلاش کرد: از کارگری به عنوان ظرفشوی یک شیرینی پزی آغاز کرد تا اکنون که به یک مولتی میلیونر تبدیل شده است. اکنون زندگی او به اندازه ای خوب است که اکثر مردم حتی در رؤیاهایشان نیز نمی توانند تصور کنند.

 

او یک انسان مولتی میلیونر و در عین حال بسیار خیرخواه است و خدمات بشردوستانه بسیار زیادی در سراسر جهان انجام می دهد

 

او در زندگی به تمام آرزوهایش دست یافته و اکنون تنها یک آرزو بیشتر ندارد: رموزی را که درباره موفقیت می داند با مردم جهان در میان بگذارد

 

رندی تصویر سلامتی است. او در ۴٧ سالگی در بهترین وضعیت جسمانی قرار دارد. گویی که یک جوان ٢۵ ساله است. او سوار ماشین رؤیایی اش می شود، در خانه رؤیایی اش زندگی می کند، دو کمد بسیار بزرگ انباشته ازلباسهای گران قیمت طراحی شده توسط بزرگ ترین و مشهورترین طراحان ایتالیایی و فرانسوی دارد و … . مردم به او لقب” ناپلئون هیل عصر جدید” داده اند

 

رندی مؤلف پر فروش ترین کتاب های جهان نظیر: ٣٧ راز موفقیت، توانگری را بر خود پذیرا باشید، موفقیت ذهن، ٧۷ قانون معنوی موفقیت و ١٠١ کلید برای موفقیت شما، است.

 

اما باید توجه داشته باشید که رندی در یک چشم بر هم زدن، به موفقیت در زندگی دست نیافته است موفقیت او نتیجه سال ها کار و تلاش سخت و مداوم است. او توانست بر ذهن نیمه هشیار خود تسلط یابد؛ نقص های کار و نداشتن برنامه ریزی در زندگی را در خود کشف کرده و این موانع را از میان بردارد. برای مدت بیش از ١۵ سال است که رندی به مردم کمک می کند تا محدودیت باورها و عقاید خود را از بین برده و آنها را تبدیل به باورهایی عمیق و قدرتمند کنند تا به آرزوهای خود دست یابند تجربیات سازنده رندی در مورد غلبه بر فقر

سعادت ، چیز عجیبی است . همه این واژه را شنیده اند ولی عده کمی معنی واقعی آن را درک کرده اند .

 

افراد معدودی ، راز های باز شدن قفل سعادت در زندگی را میدانند . اگر شما هم این راز ها را فرا بگیرید، دنیای جدیدی پیش رویتان قرار خواهد گرفت . تندرستی و شادی و ثروت ، شرایط جالبی برای شما فراهم می کنند . به شما کمک می کنند که هر روز را با لذت و انرژی پویا شروع کنید ؛ به شما کمک می کنند که هر روز را با آرامش و هماهنگی به پایان برسانید ؛ و به شما کمک می کنند که هر روز را در ماجرای جدیدی زندگی کنید .

 

خوشحالم که این راز های سعادت را برای شما آشکار می کنم و ماموریت واقعی خود را در زندگی ـ در میان گذاشتن این رازها با شما ـ به انجام می رسانم . حال ، مسئولیت این راز ها را به شما واگذار می کنم .اکنون نوبت شماست . نزدیکان شما به این اطلاعات نیاز دارند . پس اکنون ماجرای بعدی ، ماجرای شماست

کتاب های صوتی رندی گیج در رسابوک

۱- کتاب صوتی ۳۷ راز توانگری

۲- کتاب صوتی قوانین معنوی توانگری

۳-   ۱۰۱ کلید خوشبختی

۴-کتاب صوتی ذهن توانگر

۵- کتاب صوتی در طلب توانگری

روانشناسی – موفقیت – تغییر باور ها – بازاریابی شبکه ای

مطالب مرتبط :

توسط |۱۳۹۷-۶-۲۰ ۲۲:۵۳:۴۳ +۰۰:۰۰دی ۲۵ام, ۱۳۹۶|زندگی نامه افراد موفق|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.