شروع موفقیت

نکات قابل توجه هنگام شروع تلاش برای موفقیت:

  1. برای شروع راه موفقیت، داشتن یک ایده خوب تنها چیزی است که به آن نیاز دارید.

  2.  کارهایی را که منجر به موفقیت یا شکست شما می شوند مشخص کنید و سپس با بهره گیری از این اطلاعات، برای داشتن عملکرد بهتر در هر زمینه برنامه ریزی کنید.

  3. هر رخدادی به میزان معینی احتمال وقوع دارد . برای افزایش احتمال وقوع رخداد مورد نظر خود ، تعداد موارد را افزایش دهید .

  4. هر چقدر کارهای بیشتری را به دفعات بیشتر امتحان کنید، احتمال موفقیت شما نیز بیشتر می شود.

  5. هر چقدر با وضوح بیشتری بدانید که چه می خواهید و حاضرید چه اقداماتی برای دستیابی به آن انجام دهید ، احتمال موفق شدن و رسیدن به آنچه می خواهید بیشتر می شود.

  6. روشن بودن اهداف مورد نظر مانند مغناطیسی عمل می کند که اقبال را به سوی شما می کشد.

 

مقصد خود را در زندگی مشخص کنید یکی از پارامتر های مهم شروع موفقیت,مشخص کردن هدف میباشد.تمام افراد موفقی که میشناسیم همه هدف های مشخص و واضحی داشتند و می دانند از زندگی چه میخواهند و در رسیدن به هدف اشان هیچ گونه ترس و دلهره ای نداشتند و تمام تلاششان را برا رسیدن به آن میکردند.

یک حقیقت وجود دارد و آن هم این است که ما فقط و فقط یکبار زندگی میکنیم و هر لحظه ممکن است این شانس از ما گرفته شود. پس همین حالا تصمیم خود را بگیرید که تمام تلاش خود را بکنید و از هر لحظه ی زندگیتان که نفس میکشید لذت ببرید و به سوی اهدف خود حرکت کنید. وقتی که ما حرکت میکنیم کائنات به احترام ما بلند می شوند و ما را در رسیدن به اهدافمان هدایت میکنند. بهمین خاطر خداوند خودش را مسبب الاسباب خوانده و تمام چیزهاییکه در رسیدن به خواسته هایمان نیاز داریم برای ما فراهم می نماید.شرایط بد و مشکلات همیشه وجود دارند ، ولی ما باید به حلال مشکلات یعنی خداوند اعتماد صد در صد داشته باشیم تا تمام راه حل ها را به ما نشان دهد.

برای اینکه بدانیم مقصد ما در زندگی چیست اولین سوال که از خود بپرسید این باشد که خواسته های واقعی تان چیست؟برای خود بنویسید .
به لیستی که تهیه کرده اید دقت کنید، تمام خواسته ها و اهداف ما چیزهاییست که نداریم.مثلا اگر شما بیماری دارید خواسته ی شما سلامتیست یا اگر خانه ای ندارید خواسته ی شما صاحب خانه شدن هست.
و در این حین از داشتن چیزهایی که داریم غافل هستیم که شاید خیلی ها حتی نتوانند آرزوی داشتنش را بکنند پس شکر گزار تمام داشته هایتان باشید.

اما چگونه آغاز کنیم؟

شروع از خودشناسی است. ۹۹%افراد مراجعه کننده به اینجانب حتی معنی خود شناسی را نمی دانند.خود شناسی یعنی شناخت انسان از لحاظ توانایی های روحی،جسمی،عاطفی واحساسی می باشد.حال بیاید بررسی کنید که شما خودتان را چقدر به عنوان یک انسان می شناسید؟آیا شناخت نسبی از خود دارید؟تمام افرادی که طی تحقیقاتم داشتم جواب نه را به من دادند.پس اول خود شناسی وشناخت خود سپس حرکت به سمت موفقیت….

منظور از خود شناسی دو قسمت می باشد که قسمت اول مربوط به شناخت توانایی های انسان است مانند قدرت ذهن،قدرت احساس،قدرت کلام و ده ها توانایی دیگری که انسان دارد واکثرا از این توانایی ها بصورت ناآگاهانه بر ضد خود استفاده می کنند و قسمت دوم کشف یک توانایی مربوط به خود که ما در آن قسمت از دیگران بهتر عمل میکنیم وبا پرورش آن قسمت می توانید همچون انسانهای مطرح جهان (بیل گیتس،وارن بافت،آنتونی رابینز،دکترآزمندیان و….)بدرخشید ودر سطر بهترین ها قرار بگیرید.

برای شناخت مرحله اول نیاز به کلاس عملی دارید ولی برای شناخت مرحله دوم بعد از یادگیری مرحله اول خودتان می توانید شناخت پیدا کنید.با شرکت در دوره های موفقت استاد عباسی می توانید مرحله اول و دوم را آموزش دیده و به موفقیت عالی دست پیدا کنید

توسط |۱۳۹۷-۴-۲۲ ۱۳:۱۳:۰۷ +۰۰:۰۰تیر ۲۳ام, ۱۳۹۷|بدون دسته‌بندی|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد. موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.