شش مرحله ای که هر ثروتمندی آن را رعایت می کند

شش مرحله ای که هر ثروتمندی آن را رعایت می کند : ۶ مرحله ای که هر ثروتمندی آن را رعایت می کند

با دنیای ثروت همراه باشید تا به بررسی شش مرحله ای که هر ثروتمندی آن را رعایت میکند بپردازیم.راستی فراموش نکنید که برای ما در donyayesevat نظراتتون رو بفرستید.
• ثروتمندان برای ثروتمند شدن چه کاری انجام می دهند؟
• آیا ثروتمند شدن اصول خاصی دارد؟
• آیا اشتیاق برای ورود به دنیای ثروت به تنهایی کافی است؟

اگر از هر شخصی سوال بپرسید که آیا دوست دارد وارد دنیای ثروت شود بی درنگ خواهد گفت بله، چرا که نه! ولی واقعیت این است که بسیاری از افراد هیچ راه حل و منطقی برای انجام این کار ندارند. آنها صرفا فکر می کنند که با تصور می توان به ثروت رسید و برای اینکه بخواهند برای برنامه ها و رویاهایشان را عملی کنند، هیچ کاری انجام نمی دهند. اگر هم بخواهند به موفقیت برسند و آماده باشند تا برای رسیدن به خواسته هایشان حرکت کنند بازهم روش درست را دنبال نکرده و به دنبال ساده ترین و معجزه آمیز ترین راه حل می گردند ( در بخش مقالات Donyayeservat «قانون جذب یا توهم» را مطالعه کنید)
در داستان ۳ زندگی متفاوت از افرادی صحبت کردم که در مورد آنان بسیار تحقیق کردم. افرادی که با قدرت ایمان به خلق آرزو هایشان می پرداختند و جالب اینجا بود که همیشه مسیر برایشان هموار بود و آنان بسیار ساده به خواسته هایشان می رسیدند، بدون اینکه سختی خاصی را تحمل کنند و یا اینکه رسیدن به آرزو هایشان برایشان سخت و بغرنج باشد. این دسته از افراد کارهایی بسیار ساده اما متفاوت انجام می دادند که باعث میشد نتایج آنها همیشه متمایز از دیگر افراد باشد ( در بخش مقالات Donyayeservat «داستان سه زندگی متفاوت» را مطالعه کنید ) و آن شش مرحله تبدیل اشتیاق به طلاست که آقای ناپلئون هیل از ادیسون کبیر شنید و در زندگی خود بکار بست تا به موفقیتی چشم گیر دست پیدا کرد. این شش مرحله چراغ راه موفقیت افراد بسیاری است که امروزه در جهان نامی شده اند و شما نیز می توانید آن را بکار ببرید و موفق شوید اگر با تمام توان و ایمان انجامش بدهید.

برای آموختن این اصول در دنیای ثروت با ما همراه باشید:

اصل اول

مبلغ مورد نیاز خود را دقیقا مشخص سازید. گفتن اینکه« من پول می خواهم» کافی نیست. باید رقم آن را مشخص سازید. برای این تصمیم گیری قطعی دلایل روانی متعددی وجود دارد.

پیشنهاد می کنم از برخی افراد بپرسید چقدر پول در زندگی می خواهند؟ تا ۹۵% بطور یقین با این جمله به شما جواب می دهند که هرچی بیشتر بهتر! وجالب اینجاست که این دسته از افراد هرگز طعم وارد شدن به دنیای ثروت و ثروتمندان را نخواهند چشید چون در تصور پولدار شدن بسر می برند تا برنامه ریزی برای ثروتمند شدن. مثال این افراد مانند کسانی است که به بانکی حرکت می کنند تا درخواست پول کنند و وقتی متصدی بانک از ایشان می پرسد چه مبلغی می خواهید؟ میگویند: هرچه بیشتر بهتر!
دوستان، این واقعیتی انکار ناپذیر است که کائنات بر اساس نظم و حرکت دقیق کار می کند و اگر ما می خواهیم با کمک کائنات خواسته ای را به واقعیت تبدیل کنیم باید حجم اندازه آن را هم در نظر بگیریم و این دلیل بسیار مهمی است، چرا که عدم انجام اینکار یکی از دلایل مهم افراد برای نرسیدن رویاهایشان است.

اصل دوم
دقیقا مشخص کنید که برای دستیابی به این پول چه مبلغی سرمایه می گذارید. توجه داشته باشید برای رسیدن به هر چیز باید چیزی را از دست بدهید.
این اصل دقیقا به قانونی اشاره می کند که به آن ” داد و ستد ” می گویند، اصل دومی که افراد موفق به آن آگاهند این است که برای موفقیت باید بها بدهند و این بها شامل هزینه های مختلف مانند: دادن پول برای آموزش و یا هزینه کردن برای راه اندازی کسب و کار و در برخی موارد دیگر سرمایه گذاری ” زمانی “در راه رسیدن به خواسته هایشان است که صد البته سرمایه امروز دیگر پول نیست بلکه “دانش و تجربه است”. شاید در نگاه اول با دیدن این جمله با خودتان فکر کنید که سرمایه ” پولی ” خیلی مهمتر از سرمایه ” زمانی ” است ( حاضرید زمان صرف کنید تا اینکه پول خرج کنید ) ولی این اشتباه بسیار بزرگی است که اکثر افراد انجامش می دهند. آنها ها حاضرند زمان بیشتری را صرف کنند تا پولی را که دارند! و این موضوع این باعث می شود یا هرگز موفق نشوند و یا اگر موفق شدند در سنین پیری به آن دست یابند، زمانی که اگر تمام ثروتهای دنیا را هم بدهند حتی یک دقیقه از روزهای جوانیشان را بر نمی گرداند. به تجربه چیزی را به شما می گویم و آن این است که بدون ترس، برای موفقیت با هرآنچه دارید، با برنامه ای مشخص شروع کنید.

اصل سوم
تاریخ مشخصی برای دستیابی به هدف خود در نظر بگیرید.
سوال دومی که پیشنهاد می کنم از برخی افراد بپرسید این است که تا کی می خواهید به پول و ثروت برسید؟ و باز تا ۹۵% به این جواب می رسید که هرچه زودتر بهتر! و باز هم نکته جالب اینجاست که این افراد هرگز طعم وارد شدن به دنیای ثروت و ثروتمندان را نخواهند چشید زیرا در تصور پولدار شدن بسر می برند تا برنامه ریزی برای ثروتمند شدن. آنها نمی دانند ما در جهانی زندگی می کنیم که زمان بر آن حکم فرمایی می کند. روزها و شبها ساعات مشخص و معینی دارند که هرگز ازآن تجاوز نمی کنند، امروزه انجام هر کاری بدون زمانبندی غیر ممکن است و کسی که زمانبندی در کارهایش نداشته باشد بطور یقین نخواهد توانست به کارهایی که می خواهد انجام دهد برسد. اصل سوم دقیقا به موردی اشاره می کند که از ظرافت خاصی برخوردار است و آن چیزی نیست بجز اینکه اگر اهدافی که در ذهن دارید را برای تحققش تاریخ مشخص تعیین نکنید هرگز تحقق آن را نخواهید دید زیرا زمانی در کائنات برای آن تعیین نشده است تا شما را در شرایط رسیدن به آن قرار دهد.

اصل چهارم
برنامه ای قطعی برای اجرای برنامه خود بریزید و بی درنگ دست به کار شوید. باید بی درنگ این برنامه را به مرحله اجرا بگذارید.
زمانی که تصمیم گرفتید کاری را شروع کنید همان لحظه برای آن برنامه برید چون در این زمان ذهن شما کاملا درگیر موضوعی است که در مورد آن تصمیم گرفته است. پیشنهاد می کنم همیشه دفتری کوچک و خودکاری را همراهتان داشته باشید یا از دفترچه یادداشت گوشی تلفن هراه خود برای برنامه ریزی های لازم در هر مکان و زمان استفاده کنید. هرگز و هرگز کارتان را به ساعات بعد موکول نکنید چون افکاری که با تصمیم قطعی به مغزتان خطور می کند را ننویسید یاداوری آنها در آینده بسادگی نخواهد بود.

اصل پنجم
رقم پول مورد نیاز را بنویسید و زمان دستیابی به آن را مشخص سازید. درباره از خودگذشتگی خود تصمیم بگیرید، آنگاه برنامه ای را که می خواهید برای رسیدن به این پول به اجرا بگذارید در نظر بگیرید.
بعد از انجام کارهای بالا دیگر نوبت به اجرا و عمل است. بعد از انجام برنامه ریزی های لازم، بهترین موقع برای اجرای برنامه ای همان لحظه ای است که برنامه ریزی های لازم انجام شده است. چون هنوز انرژی و شوق لازم برای حرکت درونتان شعله ور می باشد ولی اکثرا افراد بی دلیل برنامه هایشان را به عقب می اندازند. فکر می کنید با اینکار چه اتفاقی خواهد افتاد؟ انگیزه لازم اگر همان لحظه به کار گرفته نشود در طول زمان رو به خاموشی رفته و افراد در ” تله تنبلی ” گرفتار می شوند. جالب است که بدانید بسیاری از رویاها به همین شکل از بین رفته و یا هرگز به نتیجه نرسیده اند. اگر به هر دلیل شرایط شروع تا چند روز دیگر فراهم می شود، برای اینکه در این تله نیفتید روی برنامه های جانبی که مرتبط با هدفتان است کار کنید و یا حتی برای آینده برنامه ریزی کرده و برای گسترشش برنامه ریزی کنید، اینگونه اشتیاق شما با این برنامه ریزی همچنان شعله ور خواهد بود ( در محصول برنامه ریزی و هدفگزاری به این موضوع پرداخته ام ).

اصل ششم
یادداشت خود را با صدای بلند، روزی دوبار، قبل از خواب و به هنگام بیدارشدن بخوانید. در حال خواندن ببینید و باور کنید که صاحب این پول و این دارایی شده اید.
قدرتی که تصویر سازی و سپاسگزاری برای رسیدن به خواسته هایتان وجود دارد را در هیچ کار دیگری نمی توانید پیدا کنید. این تمرین بسیار ساده ولی قدرتمند زنگ کائنات را بریتان بصدا در می آورد. آرزو هایتان را ۲۰ دقیقه قبل و بعد از خواب تصور کرده و با صدای خودتان به خودتان در زمان حال یاداوری کنید، با انجام این حرکت شما می توانید امواج “آلفا و تتای ” خود را تقویت کرده و ضمیر ناخوداگاهتان را برای پیشبرد عملی افکارتان برنامه ریزی کنید. ( در مورد برنامه ریزی ضمیر ناخوداگاه با امواج مغزی در محصول ” روند خلق رویاها ” کاملا توضیح داده ام )

این ۶ اصل بسیار ساده ولی مهم، پایه برنامه ریزی و هدفگزاری صحیح برای رسیدن به خواسته ها می باشد که تمامی افراد موفق از آن استفاده کرده اند و شک نکنید که شما هم می توانید با رعایت آنها دنیای ثروت خود را هر آنطور که میخواهید بسازید.

تیم دنیای ثروت همیشه در کنار شما خواهد بود.

علیرضا محمدی

مطالب مرتبط :

۲ نظر

 1. aalk2639 آبان ۷, ۱۳۹۶ در ۴:۱۶ ب.ظ - پاسخ دادن

  بسیار اموزنده و مفید بود

 2. zahraa.moazzenii آبان ۳, ۱۳۹۶ در ۸:۲۹ ب.ظ - پاسخ دادن

  بادرودوخداقوت خدمت استاد وهمراهان وتیم دنیای ثروت
  مقاله آموزنده ای بود وشکر گزار خداوندهستم بخاطر این مطالب که به سطح آگاهیم افزوده شد
  ومتوجه شدم که ۶اصل چراغ راه موفقیت است که انسان های موفق بکار میگیرند اصل ۱و۲که باید مبلغ پول ودرآمد مشخص بشه وهرچه بیشتر بهتر این جمله گنگ ومبهمه برای کائنات وخواسته برآورده نمیشه واینکه مشخص کنیم برای رسیدن به این مبلغ چ بهایی میدیم ج قدر زمان ویا هزینه میکنیم برای آموزش واینکه بخوایم به این موفقیت وخواسته برسیم واصل ۳ تاریخ وزمان مشخص کنیم چراکه اگه برای کائنات زمان اعلام نکنیم همچنان نامشخص باقی وبی نتیجه باقی می ماند
  واصل ۴اینکه یک برنامه جدی وفطعی پیاده کنیم که به اون خواسته برسیم وعملی کنیم وفردا موکول نکنیم واصل ۵بعداز برنامه ریزیها موقع اقدام وعمل هست چراکه اگه دست بکارنشیم اون شور وانگیزه تو وجودمون نابود میشه واصل۶قبل از خواب وبیداری زمان آلفا این یادداشت ها و۶اصل رو مرور کنیم چراکه تصویرسازی وشکرگزاری تکنیک قدرتمندی برای خلق رویاهاست

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.