شناخت و تغییر باور ها بخش اول

با ما همراه باشید تا در این ویدئو به موارد بسیار مهمی از جمله شناخت باور ها و ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه بپردازیم و تاثیر این دو ضمیر را در رسیدن به اهدافمان بررسی کنیم.

اما ضمیر ناخودآگاه چیست ؟

بخشی از ذهن که مسئولیت همه کارهای بدون فکر و آگاهی شما را دارد، ناخودآگاه نامیده میشود. بعنوان مثال، همین اکنون که این متن را میخوانید قلب شما، کنترل دمای بدن شما، تنفس شما و هزاران بخش دیگر، بصورت اتوماتیک انجام میگردد و شما هیچ فکری درباره آنها نمیکنید. اما بمحض اینکه این موارد را خواندید، تنفس شما بصورت خودآگاه شده است و بصورت ارادی تنفس میکنید. همچنین، پس از اندکی،مجددا ضمیر ناخودآگاه کنترل تنفس شما را به عهده خواهد گرفت.

خلاصه ای در مورد ارتباط دنیای درون انسان و ضمیر ناخودآگاه

  • دنیای بیرون ما بازتاب دنیای درون ما است.
  • منبع همه قدرت ها دنیای درون ماست.
  • خرد جهانی ( دانش نامحدود کل ) در هر اتم، مولکول و سلول وجود دارد.
  • ما با خرد جهانی از طریق ضمیر ناخودآگاه و با  با دنیای عینی از طریق ضمیر خودآگاه در رابطه  هستیم.
  • توانایی ما در فکر کردن، ناشی از استفاده از خرد جهانی است که بنیان هر ماده در اطراف ما را شکل می دهد.
  • هر اندیشه یک علت و هر موقعیت یک معلول است.

چرا ضمیر ناخودآگاه ارزشمند است؟

ارزش ضمیر ناخودآگاه بسیار زیاد است. به ما الهام می بخشد، به ما هشدار می دهد. واقعیت ها و صحنه های موجود در انبار خاطره را در اختیارمان قرار می دهد. اندیشه و حتی سلیقه ما را هدایت می کند. کارهایی انجام میدهد آن چنان ظریف و دقیق که هیچ ضمیر خودآگاهی، حتی اگر قدرتش را داشت نمی توانست انجام دهد.
می توانیم اگر بخواهیم راه برویم، هرگاه اراده کنیم می توانیم دستمان را بلند کنیم، می توانیم به کمک چشم یا گوش به هرچه می خواهیم توجه کنیم. اما نمی توانیم به اراده ضربان قلب خود را متوقف کنیم، نمی توانیم مانع گردش خون در بدن شویم، نمی توانیم نگذاریم که عصب ها و بافت های عضلات ما صورت خارجی پیدا نکنند، نمی توانیم جلوی رشد استخوان هایمان را بگیریم. نمی توانیم مانع بسیاری از فرآیندهای مهم و حیاتی بدن خود شویم.

مقالات مرتبط :

توسط |۱۳۹۷-۵-۱۶ ۲۲:۴۵:۰۲ +۰۰:۰۰مرداد ۱۶ام, ۱۳۹۷|موفقیت, ویدئو, کاربرد جذب|۱ ديدگاه

يك ديدگاه

  1. Mandana فروردین ۲۵, ۱۳۹۸ در ۱:۴۰ ق.ظ - پاسخ دادن

    تشکر بسیار اموزنده و عالی بود

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد. موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.