«فیل سفید» دلیل اتفاقات بد زندگی تمام انسانهاست

«فیل سفید» دلیل اتفاقات بد زندگی تمام انسانهاست : چرا خیلی از آدمها با اینکه به چیز های خوب و مثبت فکر میکنند اتفاقات خوبی برایشان نمی افتد؟

چرا آدمهایی که تصمیم میگیرند زندگیشان را تغییر دهند به اتفاقات بد برخورد میکنند؟

چطور مثبت بیاندیشیم و به نتیجه مطلوب هم برسیم؟

چه اتفاقی میوفتد که اتفاقات بجای رفتن به سمت بهتر شدن ، رو به بدتر شدن میروند؟

موضوع فیل سفید چیست؟

ممکن است برای شماهم پیش آمده باشد که در زندگیتان چه در محیط کار چه محیط خانواده یا دوستانتان به مشکلاتی برخورد کرده اید و برای کنترل خود به فکر نکردن به آن مشکل پیش آمده روی آورید و خودتان پی در پی تشویق برای فکر نکردن به چیزهای منفی کنید . با این کار هم تصور می کنید که کار درستی انجام می دهید و تلاش میکنید که افکار منفی را از خودتان دور کنید.
اما آیا تصور شما از عملی که انجام می دهید درست است؟

بطور مثال شخصی را فرض کنید در شغل خود دچار ورشکستگی و مشکلات مالی شده است و برای رهایی از مشکلات با خود تصمیم میگیرد که به مشکلاتش فکر نکند ، به مشتری بد ، به کالای خراب ، به مرجوعی ، به محدود شدن کسب و کار ، شکست در معاملات ، وصول نشدن مطالبات و… فکر نکند . اما با این که این تصمیم را به اجرا در میاورد به اتفاقات خوب برخورد نمیکند هیچ ، بدتر از آنها برایش پیش میاید!
یا یک فردی در رابطه ای با فردی است و میخواهد رابطه اش را بهبود بخشد و این افکار را که نباید با دوست ، همسر و… درگیر شوم ، به بحث بپردازم و… در ذهنش مرور و تکرار میکند
اما باز هم رابطه اش به مشکل بر میخورد.

 

اما ریشه و علت چنین اتفاقی چیست؟

و چرا با وجود تغییر افکار تغییر و تحولی در اتفاقات پیش رو را شاهد نیست؟

 

لینک دانلود فایل صوتی

توسط |۱۳۹۷-۵-۹ ۱۷:۴۹:۲۷ +۰۰:۰۰فروردین ۸ام, ۱۳۹۷|ثروتمندی, قانون ارتعاش, موفقیت, پادکست|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.