قانون جذب یا قانون توهم؟!

قانون جذب یا قانون توهم؟! چرا بعضی وقتها قانون جذب جواب نمیده؟
چرا هرچی فکر مثبت میکنم اتفاقات خوب برای من نمی افتد؟
من که دارم خیلی تلاش می کنم پس چرا هیچ اتفاقی نمی افتد؟
چرا اتقاقات خوب برای من زیاد دوام ندارند؟
چه زمانی به خواسته هام میرسم؟

این سوالاتی بود که سالها پیش از خودم می پرسیدم و شاید سوالات الان شما نیز باشد. آن روزها درک من از قوانین جذب که به آن قانون ارتعاش و فرکانس می گویم فقط شنیده هایی بود که از اطراف جمع آوری کرده بودم و فکر می کردم باید آن را حفظ کنم و بدون اینکه درکی از آن داشته باشم آن را اجرا کنم. من صرفا قوانین را می دانستم ولی هیچوقت نتیجه نمی گرفتم ویا اگر نتیجه ای بود با سختی بدست می آمد و بدتر از همه با آن همه تلاش ماندگاری هم نداشت، مانند تکه یخی که در دستانم آب می شد نتایج من هم خیلی زود از بین میرفت. شده بودم مانند فردی که کارم دو قدم به جلو رفتن و دو قدم به عقب برگشتن بود.روزها برایم فرسایشی سپری می شد و با افراد شکست خورده و پرتلاشی که برای لقمه ای نان بسیار تلاش میکردند در یک نقطه اشتراک داشتم و آنهم نتیجه یکسانی بود که می گرفتیم و روزهای اخر دیگر مدام این سوال را از خودم میپرسیدم که:اگر قرار باشد همانقدر کار کنم و همان نتیجه را بگیرم پس قانون جذب به چه دردی می خورد؟
تا آنکه بلاخره یک روز که واقعا از همه چیز خسته شده بودم نشستم و با خودم فکر کردم که جایی از این ماجرا باید ایراد داشته باشد و آن احتمالا نکته ای است که رعایت نکرده ام. مگر می شود برای یک عده جواب بدهد و برای من نه! حتما کاری را باید انجام می دادم که انجام ندادم! افراد بسیاری را مانند خودم دیده بودم که آنها هم مثل من بودند و هرچه می دویدند بجایی نمیرسیدند و دسته کوچکی از افراد دیگر را هم دیده بودم که این افراد با کمترین تلاش فیزیکی چندین برابر من نتیجه کسب کرده بودند.
دلم را به دریا زدم وشروع به تحقیق در باره افرادی که با این قوانین زندگیشان زیر و رو شده بود و نتایجشان شبیه به یک معجزه بود کردم و نکته بسیا بسیار مهمی را دریافتم که یکی از سد های برکت و ثروت در زندگی ام بود و آن چیزی نبود جز اینکه افرادی موفق این قوانین را درک کرده بودند و من و افرادی که نتیجه نگرفته بودیم فقط آن را حفظ کرده بودیم و کور کورانه داشتیم آن را انجام میدادیم و بسیاری از افراد که خودم هم جزو آن دسته بودم این قانون را با توهم اشتباه گرفته بودیم و در این قوانین فقط به دنبال حال خوب می گشتیم، مانند شخصی که بیمار بود و بجای درمان فقط مسکن می خورد تا دردش را تسکین دهد و بعد از مدتی بیماری او را از پای در می آورد.
بسیاری از افراد در این تفکر به سر می برند و با خود فکر می کنند که تنها آموختن و تفکر مثبت می تواند حلال مسائلشان باشد و بعد از مدتی که نتیجه نمی گیرند نه می توانند به عقب برگردند و نه به جلو حرکت می کنند ( نه دیگر می توانند به زندگی قبلشان بازگردند و نه می توانند بسمت خواسته هایشان حرکت کنند ) و این حالت بدترین حالتی است که یکنفر می تواند به آن دچار شود و خارج شدن از این برزخ نیز کار ساده ای نیست.
زمانی که با افراد موفق صحبت داشتم متوجه شدم آنها این قوانین را درک کرده اند و برای هرکاری که در زندگی میخواهند انجام دهند از تکنیکهای چرا و چگونه استفاده می کنند. آنها دلایل را جستجو می کنند و برای انجام هرکاری دلایل محکمی دارند.
آنان این را درک کرده بوده که قانون ارتعاش یا جذب نتنها مسکن نیست بلکه درمان قطعی است و این آگاهی ازلی هدیه ای از جانب پروردگار است که به همه داده شده تا با آن بتوانند به تعالی برسند.
دوست من
فراموش نکن حفظ کردن قانون بتنهایی از هیچ کس هیچ دردی را دوا نکرده و تو باید این قوانین را درک کنی تا بتوانی ساز و کار جهان هستی را بیاموزی و زمانی که بیاموزی در دنیا چه قوانینی وجود و این قوانین چطور و چگونه کار می کنند خود را در رودخانه ای قرار میدهی که لازم نیست برای حرکت در آن مدام پارو بزنی بلکه تلاش فیزیکی کمتر جهان تو را بسمت خواسته هایت می کند و تورا به مقصد می رساند.
آری. برای جهان هستی روند خلق یک خانه چند میلیاردی، همسردلخواهت، شرایطی که دوست داری در آن زندگی کنی و یا هرچیز زیبایی که دوست داری آن را تجربه کنی هیچ تفاوتی ندارد. جهان برایش حجم، اندازه، زمان معنی ندارد! هرچقدر خود را بیشتر در مرکز این رود مواج ثروت و برکت قرار دهی زودتر از آنکه فکر کنی به خواسته هایت می رسی.
قدم اول
برای رسیدن به این مقصود تصمیم قطعی برای تغییر زندگی ات است که در طول مسیر به عهدی محکم با خودت تبدیل می شود تا زندگی ات را به بهترین شکل بسازی و نام نیکت را در زمین و آسمان به یادگار بگذاری، آیا تصمیمت برای تغییر زندگی بهتر از سر هوس بوده است یا اینکه هدف متعالی در زندگی توست؟

آیا آماده ای تا با سفر به دورن خود بتوانی شرایط بیرون را تغییر دهی؟ کاری بسیار شیرین که عده ای فقط چون خود را باور ندارند آن را انجام نمی دهند.
قدم دوم
برای درک قوانین ایمان و اعتماد به خداوندی است که جهان را به بهترین نحو آفرید. باید هر لحظه و در همه حال او را به یاد داشته باشی و با توکل به او حرکت کنی. اگر همواره وجود خداوند را در کنارت حس کنی او رابا خود همراه میکنی تا همیشه نگهبان و همراهی قدرتمند در عالم هستی را کنارت ببینی و آنگاه میبینی که چقدر مسیر ها هموار تر و راه ها برایت ساده گشوده خواهد شد چون تو به بزرگترین خالق جهان هستی ایمان داری و کسانی در امورشان به خداوند توکل کنند خداوند در طول مسیر و برای همیشه برایشان بس و کافی خواهد بود.
با ما همراه باشید تا این قوانین را بصورت ساده و کاربردی به شما بیاموزیم تا بتوانید معجزه را هر روز و هر روز در زندگیتان ببینید.
علیرضا محمدی

مطالب مرتبط :

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.