قهرمان زندگی

قهرمان زندگی : یک روز میرسه که خورشیدش جور دیگه ای برات طلوع می کنه، یک روز میرسه که به تمام آرزوهای قلبت رسیدی، یک میرسه که قهرمان زندگی خودت شدی، یک روز میرسه که قهرمان زندگی تمام آدمهای روی زمین شدی. اگر شرایط الان تو اونی نیست که همیشه در رویاهات داشتی دلیل بر این نیست که آینده ات دقیقا همین هست و هیچ تغییری در کار نیست. اگر الان به در بسته برای آرزو هات خوردی این دلیل نمی شه که قراره تمام درهای روبروت هم بسته باشه.
دوست من، این واقعیته که ما اشرف مخلوقاتیم، ما لایق رسیدن به تمام آرزو هامون هستیم و ما می توانیم تمام شرایط رو به سادگی تغییر بدهیم. پس با تمام وجودت به سمت خواسته هات برو وبا تمام وجودت به سمت آرزو هایت برو و باور کن تو لایق بهترینها هستی.
فراموش نکن همه فرصت قهرمان شدن رو دارند ولی همه قرار نیست قهرمان باشند پس با تمام عشقت بسمت آینده روشنت حرکت کن و بدون ” مسائل و مشکلات ” دشمن تو نیستند بلکه دوستان تو هستند که آمدند تا به تو یاد بدهند مسیر رسدن به آرزوهایت را اشتباه میروی نه اینکه بخواهد تورا از رسیدن به آرزوهایت منع کنند.
بسمت آرزو هایت حرکت کن و از اتفاقات الان زندگیت نترس و با عشق حرکت کن.
با ویس قهرمان زندگی در” دنیای ثروت ” با ما همراه باشید
علیرضا محمدی

مطالب مرتبط :

 

دانلود فایل

توسط |۱۳۹۷-۶-۱۴ ۱۴:۴۸:۳۵ +۰۰:۰۰مهر ۱۳ام, ۱۳۹۶|پادکست|۱ ديدگاه

يك ديدگاه

  1. zahraa.moazzenii مهر ۲۲, ۱۳۹۶ در ۹:۱۳ ق.ظ - پاسخ دادن

    درود وخداقوت بر استاد محبوب
    واین مقاله برای من امید وآرامش رو به من هدیه داده وهمینطور صحبتهای ارزشمندتون که قبل از مطالعه این مقاله مقاله دراختیار داشتم
    وتنها چیزی که کمکم کرده شرایط فعلیم مانع از پیشرفتم نشه این جمله است که شرایط فعلی من موقتیست ومن درمسیر درست ورسیدن به خواسته هاواهدافم هستم چرا که ارتعاش خواسته می فرستم وتمرکز براهدافم دارم

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد. موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.