لوح سرنوشت

لوح سرنوشت : آیا سرنوشت انسان از قبل تعیین شده است؟
آیا لوحی در آسمان وجود دارد که سرنوشت هرکسی را نوشته باشد؟
آیا قلم جادویی وجود دارد که سرنوشت ها را با آن می نویسند؟

سوالاتی که ذهنم را همیشه به خود مشغول می کرد و من در تمام مدت زندگی به دنبال این حقیقت بودم که چطور میتوانم این قلم و لوح را پیدا کنم تا ببینم خداوند چه چیز را برای من خواسته است…
با خودم فکر میکردم اگر روزی این لوح را پیدا کنم سرنوشتم را آنطوری که دوست دارم رقم میزنم تا دنیا آنجور که میخواهم به کام من بگردد و من را به ثروت و آرامشی که دوست داشتم برساند. آن روزها این فکر هایی بود که در خلوت و تنهایی خودم به آسمان نگاه میکردم و در سر می پرورندم ولی وقتی زمانی زیاد را صرف پیدا کردم این لوح کردم متوجه شدم که هیچ لوح و قلم جادویی وجود ندارد که بخواهد سرنوشت من را آنطور که میخواهم رقم بزند.
آری چنین لوحی وجود نداشت و من عمری را در پیدا کردن این لوح صرف کرده بودم. ناراحت و تنها باز به همانجایی که همیشه مینشستم دوباره نشستم و باز به آسمان خیره شدم و با ترس به آن نگریستم و باز گفتم پس سرنوشت را چه کسی مینویسد؟ من چطور میتوانم زندگی ام را آنجور که میخواهم رقم بزنم؟ چطور به تنهایی میتوانم این شرایط را تغییر دهم؟ نکند سرنوشت من از قبل به عنوان انسانی فقیر و شکست خورده تعین شده باشد و من هیچ کاری نتوانم برای تغییر آن انجام دهم؟
و هرچه بیشتر این سوالات را از خودم میپرسیدم بیشتر غم و ترس تمام وجودم را فرا میگرفت و توهم یاس و نا امیدی بیشتر من را در خود فرو می برد. از میان این تاریکی هایی که من را در خود فرو می برد بی اختیار این نام را بر زبان آوردم:
خدایا کمکم کن…
ناگهان از میان اعماق ترس و وحشت من نوری درخشید و نوای این جملات در ذهنم طنین انداخت:
هیچ قدرتی بالاتر از نیروی الله نیست و خداوند قادر مطلق است و ما از او هستیم و قدرت تغییر زندگی خود را داریم. آیا کاری هست که برای پرودگارت سخت باشد؟ آیا از روح خدا در تو دمیده نشده؟ پس تو هم میتوانی زندگی آینده خود را هرآنطور که میخواهی خلق کنی و سرنوشتت را بنویسی…
تمام وجودم مسخ این صدا شده بود و با خود این جمله را مدام تکرار میکردم که هیچ قدرتی بالاتر از نیروی الله نیست و من میتوانم زندگی ام را خلق کنم و سرنوشتم را بنویسم.
از آن روز سالها گذشته است و من آینده ام را مانند معماری آنطور که دوست داشتم ساختم و باز هم در حال ساختن هستم. آری هیچ قلم جادویی در دنیا وجود نداشت و هیچ لوحی را در آسمانها برای انسانها در نظر نگرفته اند که سرنوشتشان را بنویسند بلکه این انسانها هستند که با افکاری که به اجسام تبدیل می شود در حال ساختن لحظه به لحظه زندگیشان هستند.
اگر تو هم مثل من به دنبال سرنوشتت هستی و فکر میکنی که دنیا تورا در خود محبوس کرده و تو توانایی انجام هیچ کاری را نداری باید بگویم آن لوح سرنوشت اعمال توست که به واسطه افکار تو مانند قلم جادویی دست به کار شده اند و در حال نوشتن سرنوشتت هستند. این لوح و قلم درون توهستند، درون تمامی انسانها این لوح و قلم وجود دارند ولی اکثر ما در بیرون بدنبال چیزهایی میگردیم که بخواهد سرنوشتمان را تغییر دهد.
دست یابی به این ابزارهای تغییر سرنوشت نه تنها کاری سخت نیست بلکه به سادگی می توان به آن دست یافت فقط قدم اول با یک تصمیم، قدم دوم با یک عزم راسخ و قدم سوم با عشق به خود واقعی ات آغاز میشود و تو تنها کسی هستی که هم میتوانی در زندگی ات افسانه بشوی و هم میتوانی نامی از خود بجای بگذاری.
بیایید از خود نامی نیک در دنیا به یادگار بگذاریم و با تغییر سرنوست خود، هر انطور که دوست داریم تاثیری در روند جهان بگذاریم تا آیندگان از ما به نیکی یاد کنند و ناممان را تا ابد در آسمان الله به زیبایی حک کنیم.
موفقیت سرنوشت من و توست
علیرضا محمدی

مطالب مرتبط :

توسط |۱۳۹۷-۶-۱۵ ۱۳:۳۷:۵۶ +۰۰:۰۰مهر ۷ام, ۱۳۹۶|شیوه های موفقیت, مبانی ثروت, موفقیت|۱ ديدگاه

يك ديدگاه

  1. zahraa.moazzenii مهر ۲۱, ۱۳۹۶ در ۷:۴۰ ب.ظ - پاسخ دادن

    درود براستاد علی رضامحمدی تبریک بابت تاسیس این سایت
    وسپاسگزارم بابت مطالبی که تواین مدت از طرف شما دراختیار داشتیم وبه سطح اگاهیم افزوده شد
    همیشه من میگفتم کاش سرنوشت جز این می نوشت وکلی سوالهای بی جواب درذهنم داشتم وکسی جواب قانع کننده ای نمیداد واین مقاله خیلی کمکم کرد ومتوجه شدم اعمال من هست که سرنوشت رو خوب یابد میتونم خلق کنم
    استاد سپاسگزارم و اعتقادم اینه که شما فرستاده خدا هستید که سرراهم قرار گرفتید چون واقعا به کمک وراهنمایی نیاز داشتم وبرسردوراهی سردرگم مونده بودم وشما منو هدایت کردید به سمت رسالتم

ثبت ديدگاه

داستان یک رویا

همه ی قصه از چند سوال شروع شد؛ آیا سرنوشت من از قبل نوشته شده؟ آیا سرنوشت انسان با قلمی جادویی در لوحی  نگاشته شده است؟ با خودم میگفتم که اگر آن قلم و لوح را بیابم حتما طور دیگری سرنوشتم را رقم خواهم زد، با همین افکار سالیانی را در پی آن قلم جادویی و لوح سرنوشتم بودم ولی بعد از گذشت مدتی متوجه شدم نه لوحی وجود دارد و نه قلمی آری من عمری در پی هیچ رفته بودم در این حال بود که به آسمان نگاه کردم و حقیقت را فهمیدم و متوجه شدم هیچ قدرتی بالاتر از الله نیست و خداوند قادر مطلق است و از همه مهم تر ما هم از او هستیم آری خداوندی که در ماست قادر به تغییر همه چیز است. از آن سالها خیلی میگذرد و من از آن زمان تا به حال زندگی ام را همچون معماری زبر دست ساخته ام و حال تمام آنچه لازمه ی موفقیت و ثروتمند شدن است را در چارچوبی کاربردی و عملی در اختیار شما خواهم گذارد.به ندای من گوش فرا دهید و به آموزه هایم عمل کنید به شما اطمینان میدهم، موفقیت و ثروت کوچکترین دستاوردتان خواهد شد.موفقیت سرنوشت من و توست.”علیرضا محمدی”

سوالات متداول

تمام سعی ما بر این است شیوه های موفقیت و دستیابی به ثروت را به صورت کاملا کاربردی و به دور از شعار آموزش دهیم ما با کوله باری از تجربه در کنارتان خواهیم بود.
بخش عمده ای از محتوای وبسایت و فعالیت های آن بدون پرداخت هزینه ای قابل استفاده برای عموم است، اما برخی از محصولات و خدمات شامل هزینه هایی میباشد برای مشاهده دوره های ما میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.
رسیدن به موفقیت نیازمند یادگیری اصول و مبانی مختلفی میباشد که این اصول مبانی به هیچ وجه ذاتی و ارثی نیستند و میبایست هر فرد برای درست طی کردن مسیر موفقیتش حتما این اصول را آموزش ببیند و به آنها عمل کند تا بتواند سرنوشت دلخواه خود را رقم بزند.البته ما در این راه در کنارتان خواهیم بود و میتوانید روی ما حساب کنید.
ما برعکس تمامی وبسایت های موجود میخواهیم شیوه های موفقیت و کسب ثروت را به صورت کاملا "کاربردی و عملی" به شما آموزش دهیم.از این رو دوره های ارائه شده توسط ما کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.
بله.شما هزینه میکنید و حق شما است که همواره از پشتیبانی و مشاوره تیم ما استفاده کنید،ما برای موفقیت شما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.